Skocz do zawartości

BB;) | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ALE CI ZAZDROSZCZE MOZESZ SOBIE SAAMA WYCHOWYWAC DZIECIACZKI JAK TYLKO MASZ OCHOTE...mnie mecza z dzialu ze duzo pracy i mam wraca jak najszybciej a ja bym najchetniej wcale nie poszla-przeciez zawsze jakas praca sie znajdzie a maluszek najwazniejszy 😞 i mam mega lipe bo obiecalam ze wroce ale w ciazy nie wiedzialam ze zakocham sie po uszy w tym malym potworku 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak to jest dzieciaczki nasze 🙂 Pięknie to napisałaś 😘No a w pracy czasem jesteśmy nie zastąpieni 😉Mój mały od trzech dni ma wysoką temperaturę 🤢 nie wiem może od zębów już dwie noce nie śpie pod rząd 🤨więc jakbym pracowała to bym ciągle siedziała na opiece 😞Więc moja kochana życzę Ci i Twojej małej księżniczce żeby się wszystko poukładało tak jak ma i spędzaj z nią jak najwięcej czasu ile się da 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurka to moze faktycznie ta temperatura przez zabki 🤢 ech nieciekawie ja sie tego potwornie boje tym bardziej ze ostatnimi czasy jestem mega nerwowa-najchetniej to bym komus przylutowala 😉

mojej jakas palma na noc odbija i nie chce spac co chwile sie przebudza z wielkim bekiem-w dzien nie chce jesc a w nocy glodna jak wilk-zezy teraz obok mnie na kanapie juz 5 godzin i cos belkocze po swojemu jak jej daje flaszke z kaszka to sie krzywi i wypluwa-masakra bede ja meczyc ta kasza az nie zje! ona to by tylko mleko jadla-tak mnie ostatnio denerwuje ze szok 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak się okazało to była kolejna trzydniówka 🤢 teraz ja jestem przeziębiona.Z tego co wiem to małe dzieciaczki maja takie okresy złe i dobre w któryś tygodniach życia no ale niestety trwają aż do ukończenia roku 🤢 🤢 ze spaniem mój też miał problemy ze trzy miesiące wstecz a do teraz budził mi się w nocy co pół godziny i ryczał nynyyy nie był głodny ani nic 🤢 nie wiem dlaczego a dziś pierwszy raz ładnie przespał mam nadzieję,że nie zapeszyłam 😉 Z jedzeniem nie mamy problemu jeszcze cyca i wszystko zjada na widok jedzenia aż się trzęsie 😁
  • A Ty kochana powinnaś odpocząć zrelaksować się i poczujesz się lepiej mniej nerwowa na pewno też ma na to wpływ mysli o tym ,że do pracy trzeba iść i małą zostawić w domu będzie dobrze 😘
  • Powiem Ci że dobrym pomysłem jest wyjście na basen w całym komplecie rodzinnym Polecam!!! 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    trzydniowka? to chyba troszke lepiej nic normalne przeziebienie?
    basen to noemalnie moje marzenie-tylko boje sie ze sie rozchorujemy jak nas dmuchnie bo teraz juz tak zimno a wczesniej byla za mala...co myslisz???

    a tobie sie nic z piersiami nie dzieje? mnie jak nie popekaja ze rew leci to mala ugryzla tak ze mam az blizne do teraz a widze ze teraz mi sie krwiaczek znowu zrobil normalnie ciagle cos 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    na basenik mysle ze mozna isc spokojnie dobrze wysuszyc chop do auta i do domku 😉 a piersi ojjj z nimi sie nacierpialam przy tamtej dwojce 🤢 do 6 miesiacva po porodzie mialam ciagle zapalenie piersi i bolalo tak jak bole porodowe 🤢 🤢a teraz juz wiedzialam co robic 😉
  • na popekane brodawki i pogryzione jest dobra masc malantan mozna nia smarowac i nie trzeba zmywac przed karmieniem
  • ostatnio cos mnie bolala jedna piers se mysle oho zaczyna sie ale wyciagnal to co mial i przeszlo w razie czego i na przyszlosc zapamietaj jak zaczna cie bolec jak karmisz posmaruj sie oliwka i wejz kapuste swieza kilka listkow tluczkiem do ziemniakow pobic i oblozyc piers i owinac pielucha raz dwa wszystko przejdzie 🙂sprawdzony sposob 😎 teraz siedze i usypiam Pawła yhhh 🤢
  • ucaluj malenka od nas 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    malenka wycalowana 🙂 Ty wysciskaj mocno swoje maluszki 🙂

    i powiem Ci Perelka szczerze ze ja jestem potwornym smierdzacym leniem i jak mam okladac ta kapusta to mnie sciska a jeszcze ten okropny zapach... 😎

    aha znalazlam nianie i za 2 tyg wracam do pracy 😞 jak ten czas szybko leci to nie do wiary pewnie sie nie obejrze i bede babcia 😞 JAK JA NIE CHCE BYC STARA 😞ostatnio bylam u fryzjera przerzedzic kudly bo mnie denerwuja to mnie kobita nastraszyla ze mi od 4 miesiaca wlosy zaczna tak wypadac ze az bede miala zakola 😞 a jak to bylo w Twoim przypadku?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witaj dzieciaki wyściskane mocno 😉
  • uuu to ja chociaż śmierdzi to daje bo za dużo się nacierpiałam z cycami i przy tym z gorączką 40 stopni 🤢 a boli gorzej niż poród 😞
  • Jeju to za tydzień do roboty uhhhhhh współczuję 😘 mam nadzieję,że macie zaufaną nianię 😉
  • Ja narazie nie mam jak do pracy iść więc siedzę dalej z małym w domu ,a co do włosów też dużo mi wypada najwięcej tak pół roku po porodzie teraz mniej dużo witaminek zjadaj 🙂pomaga ja do tego kupuję sobie odżywkę z jedwabiu z joanny super sprawa polecam
  • Powiedz mi chodzisz czasem na błonie w BB????
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja bym w zyciu nie pomyslala ze karmienie jest tak trudne-jak pierwszy raz dostalam tego zapalenia to myslalam ze wykituje mialam ponad 40 stopni goraczki i nawet moj maz plakal ze strachu ze to moj koniec

    ja znowu chora 😞 chyba zatoki bo leb mi peka nawet kark mnie boli jak na zlosc niech to szlag-zawsze zdrowa jak kona teraz co chwile cos mnie lapie 😞 i boje sie zeby mlodej znowu nie zarazic 😞

    niania super-zocha ja uwielbia! oby tylko sie sobie nie znudzily...
    a do pracy sie boje isc nie wiem czemu ale sie mega boje i nie bardzi mi sie tam chce isc na caly etat no ale coz mus to mus

    na blonia nie lubie chodzic bo tam zawsze takie masy ludu...lubie na debowiec i bardzoo fajnie jest w parku w pszczynie i zywcu i w bystrej jest fajnie i super powietrze no tylko tyle ze dla twoich dzieciaczkow to chyba bardziej ciekawe sa karuzele i drabinki na bloniach
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Lecz się kochaniutka 😘
  • No oni uwielbiaja tam chodzic tylko dawno tam nie bylis
    my juz 😞
  • Super,ze malutka uwielbia nianke tak ma byc 😉a co do pracy do wszystkiego da sie przyzwyczaic sorki za bledy bo mlody mi stuka z boku 😜
  • Moja kuzynka tez miala isc teraz 21 do pracy i dupa ooo dzis szla z L4 do pracy w ciazy jest prawdopodobnie w 3 miesiacy 🙂 a mała bedzie miala gdzies okolo 6 miesiecy heh to sie im dazy oby zdrowe bylo
  • A ja dzis na bezrobociu bylam zlozyc podpis i troche pospacerowalismy sobie taka super pogoda jest ze trzeba korzystac 🙂
  • Zycze Ci duzo zdrowka 😘








  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ale czad ciaza po ciazy... moja jest grzeczna ale chyba bym nie dala rady dwoch maluszkow na raz pilnowac

    ja mam zawalone zatoki pelne zielonego twardego paskudztwa no ale jakos z tym walcze a wy niesety musicie juz chyb aczekac na wiosne z placami zabaw bo juz na dworze nieprzyjemnie 😞 jak ja nie cierpie zimy a buuu 😞

    pozdrawiam bardzo goraco:* przepraszam ze tak dlugo ale neta nie mielismy bo sie nam umowa skonczyla
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A wiec tak duzo zdrowka dla Ciebie 🙂
  • Co do placow zabaw no teraz juz nie bardzo tak jak mowisz zimno i brzydko chociaz my ostatnio w piatek bylismy w Cieszynie w parku przy granicy pieknie tam odnawiaja nowe laweczki i hustawki dali kaczuszki plywaja duzo lisci wiec mieli frajde no ale zimno bylo 😉
  • Co do ciazy po porodzie no ciezko jej bedzie tu brzuszek a tu mala zaczniej jej chodzic wiec nie zazdroszcze 😞
  • Moj Pawlo nie bardzo do chodzenia sie zabiera ciezko mu to idzie 🤢
  • AAAA i nie masz za co przepraszac ze neta nie mialas zdaza sie 🙂
  • yyyyyhhhh ten znowu mi niespodzianke zrobil w gacie 🤢
  • Wysciskaj mala ksiezniczke od nas pozdrawiam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    to Pawelek juz bez pieluszki smiga????? 😮
    a ile ma juz zabkow 🤪

    mojej mysi usta pekaja-dolna warga az dzis miala krew na niej 😞 az w desperacji posmarowalam jej moim tlustym hamerykanskim blyszczykiem a pozniej miodem ale to byla sekunda i wszystko zlizala bo ciagle raczki w buzce... tak mi jej zal bo wiem jaki to bol jutro mamy szczepienie to zapytam czemu jej tak pekaja 😞 no i odbieramy wynik badania moczumam nadzieje ze wszystko bedzie ok

    ja podziwiam ze Twoim dzieciaczkom sie chcialo biegac bo teraz taki nieprzyjemny chlod w powietrzu ze az mi sie z domu nawet do sklepu wychodzic nie chce

    ech biore sie za referat bo do budy jade w weekend 😞 a chce mi sie jak cholender :/

    p.s. ksiezniczka dziekuje za usciski 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    EEE NO COS TY MA PAMPERSA 😜
  • Zebow ma jak narazie 8 sztuk 😉
  • Jak tam po szczepieniu??Z tego co sie orientuje to usteczka pekaja jak za suche powietrze w domu jestlub czesto oblizuje jak na dworze jest
  • My standart chorujemy Wiki była chora teraz moja mama ma angine i starszy syn znowu migdaly wiec chyba niedlugo wyladujemy w Wademecum a Paweł tez chory katar ma straszny i kaszle ehhhh 🤢tylko mnie trzeba dobic bom nie wyspana 😞
  • Chodzisz juz do pracy????Jak tak to jak Ci idzie praca dom dziecko ?? Pozdrawiamy
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no ona to oblizuje usta non stop ciagle jezor wisi na wierzchu
    ja mialam zapalenie zatok 😞 ale mnie meczyly zielone twarde wydzieliny 😞
    do pracy chodze juz tydzien i jest szuuuper 🙂 choc teraz w weekend do szkoly wiec ciagle chodze mega niewyspana 😞

    wam wspolczuje chorobska 😞 kurka to przez ten glupi czas ni to zima ni to lato takie nie wiadomo co ja dalej bez internetu 😞 normalnie nie szlo sie w tym biurze dogadac no ale dzis ma juz dzialac zobaczymy

    to zycze wam zdrowka ja lece do domku do mlodej 🙂 grzeczna jest ze hej ciekawe po kim 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Kochaniutka cieszę się że wszystko się układa i w domciu i w pracy heh normalnie Cię podziwiam tu praca dom dziecko małe mąż i do tego szkoła BRAVO 🙂
  • Ehhh zatoki to dziadostwo yhhh a boli jak nie wiem co 🤢
  • no a my dalej sobie chorujemy już się śmiałam z koleżanką z byłej pracy że jak bym przerwała wychowawcze w tedy i poszła do pracy to i tak bym siedziała w domu na opiece wiec niczym się to nie różni tylko tym że kasy nie ma 😜
  • Pozdrawiamy 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    noooo kurka ale bys miala wypasior 🙂 ale wazne ze mozesz poswiecic duzo czasu dzieciom bo to wazniejsze niz pieniadze ja gdyby nie szkola to bym siedziala w domu a tak to po pracy oczy mi sie same zamykaja w weekendy mnie nie ma i czasu dla maluszka mam jak na lekarstwo 😞 no ale zobaczymy jak to bedzie z moja praca jak nie dostane podwyzki to chyba tez zrezygnuje bo mi wychodzi na zero po zaplaceniu za benzyne i niani i szkole 😞

    a u was moze najstarszy ''dzidz'' 😉 was zaraza 🙂 przedszkole i szkola to najlepsza wylegarnia-zarazarnia 🙂 u mnie kuzynka i jej rodzice tez pozarazani cos wisi w powietrzu niestety ale my sie jakos trzymamy 🤪 normalnie cud-tak sie ciesze 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No tak to wygląda że czasu brakuje dla dziecka ja jak pracowałam to miałam to samo a co dopiero w listopadzie i w grudniu widziałam tylko dzieci jak zasypiały i wstawały do przedszkola 🤢 i nawet nie było kiedy kupić prezenty dla nich ,teraz się cieszę że jest Paweł mamy dużą wspaniałą rodzinę i mam czas dla wszystkich 🙂
  • Święta za niecałe trzy tygodnie my zaczęliśmy już powolutku piec ciasteczka córeczka mi pomagała a synek pomagał zjadać 😜
  • Powiem Ci że brakuje mi troszkę śniegu bo tak inaczej jest 😞
  • A jak Ty się czujesz zatoki już lepiej?
  • Ucałuj maleńką od nas 😘Pozdrawiamy
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ja tz tesknie za sniegiem ale tylko na jeden dzien i to wszystko 🙂 hehe nie lubie zimy wole jak jest upal 🙂 a tu niestety trza siedziec w pracy dzisiaj zaspalam 🙂 i to o godzine 🙂 i chyba manko mam na 10 zl 😞 zaraz sprawdze

    zatoki juz mam ok mam mega ochote na te lody ze sfery tam na dole ale boje sie bo po pstatnich dwoch razach mnie bol gardla dopadl i sie pochorowalam

    u was tez tak wieje? dzis to ciezko bylo rano dojsc do auta- i mam nadzieje ze mi na auto nie spadla blacha bo tak wisiala na jednym wlosku na budynku obok ktorego zaparkowalam no a kolega mowil ze u niego na wioske to przywoza strazaki wode

    pozdrawiamy was goraca i dziekujemy za wasze buziaki i pozdrowienia

    AHA ZAZDROSZCZE CI BO JESTES TAKA PRAWDZIWA CIEPLA MAMA W 100% a ja to nawet co drugi weekend nie poswiecam dziecku czasu 😞 a buuuu a jeszcze az poltora roku mi zostalo do konca 😞 i wszystko co najlepsze pewnie mnie ominie jak np pierwsze slowo alboo pierwszy krok 😞 a buuuu 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ojjj toś pięknie zaspała 😜
  • Tak u nas też tak wiało 🤢 łeb chciało urwać
  • NIE GADAJ GŁUPOT TY TEŻ JESTEŚ 100% MAMUSIĄ KTÓRA KOCHA SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ NAD ŻYCIE I WSZYSTKO BYŚ DAŁA I POŚWIĘCIŁA DLA NIEJNO ALE NIESTETY CZASEM TAK TO U NAS W POLSCE JEST ŻE NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO 😞i to jest przykre
  • Wierz mi gdyby Pawła nie było również bym chodziła do pracy i dzieci by mnie tyle widziały co rano i wieczorem gdy spać by szły lub tylko rano niestety i to jest bardzo przykre ale za coś żyć trzeba
  • trzeba mi iść do pieca 🤢 jak ja to kocham
  • MMMM mówisz lodziki nooo tam mają przepyszne lody tylka hmmm ta pogoda niestety nie sprzyja jedzeniu lodów
  • AAAAA i miałam dodać nie martw się nie przeoczysz tych najważniejszych momentów swojego bąbla zobaczysz 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Muszę Ci to powiedzieć ślicznie wyglądasz 🙂
  • Jak tam zdrówka Wasze?mówisz,że zaczęłaś jeść no wiesz latasz praca dom szkoła to potem na siły trza zbierać 😉 albo Ci coś innego dolega 😜
  • Ja zdycham z powodu @ 🤢 młodemu zęby idą już mu wyszła troszkę czwórka a idzie z drugiej strony następna 🤢 to możesz się domyśleć co mam w domu,
  • a jak tam z przygotowaniami do świąt??
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ahoj! albo raczej hoł hoł hoł hihi 🙂
    wiesz co u mnie kur... masakra ak jak nigdy nie chorowalam tak od porodu juz jestem 4 raz chora noz kur.. mac!!! jak na zlosc!

    przygotowania do swiat bardzo spokojnie bo moja rodzina nie obchodzi swiat a mojego meza rodzina bardzo daleko wiec u nas minie jakby nic nie bylo-tylko tyle ze mam wolne od szkoly i pracy to chociaz pobede z moja kruszynka-ona z dnia na dzien jest coraz kochansza!!! pamietam jak sie na nia fochowalam jak nienormalna!! szkoda ze nikt nade mna nie stal i mi nie walil w leb za kazdy nerw i moj glupi foch

    ona jest mega grzeczna i normalnie tylko cud jakis ze za kazdym moim przeziebieniem ona jest zdrowiusienka!!! w nocy mi juz ladnie spi co prawda ostatnio ma leniwe podejscie do jedzenia ale za to woda nadrabia 🙂

    wspolczuje wam zabkow 😞 dobrze ze choc do pracy nuie musisz chodzic tylko i tak pewnie i tak masz dosc obowiazkow zwiazanych z wyprawieniem dzieciaczkow do szkol... ale bede 3mac za ciebie kciuki co bys podolala 🙂 jak sobie pomysle ze jeszcze to wszystko przede mna to az mnie ciarki przechodza wrrrr

    masz moze jakis patent jak sobie radzic z tymi paskudnymi przeziebieniami i teorie dlaczego ciagle mnie cos dopada 😞 kiedys chodzilam codziennie z mokra glowa i to w mroz i bylam jak ryba a teraz... to chyba starosc nie radosc 😞 BUZIAKI :** OD ZDECHLAKA
    P.S. dziekuje za pochwale bardzo mi milo 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...