Skocz do zawartości

Warszawa | Forum o ciąży


klapoucha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to szkoda ze mieszkamy po przeciwnych stronach warszawy 😞 samopoczucie dobrze dziekuje zaczynam sie powoli stresowac porodem chociaz jeszcze troche czasu mam.Co do porodu to chcialabym w spitalu sw.Zofii ale jak sie nie uda to na inflandzka lub madalinskiego.W czwartek zaczynamy szkole rodzenia zobaczymy czego nas tam naucza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
no to szkoda ze mieszkamy po przeciwnych stronach warszawy 😞 samopoczucie dobrze dziekuje zaczynam sie powoli stresowac porodem chociaz jeszcze troche czasu mam.Co do porodu to chcialabym w spitalu sw.Zofii ale jak sie nie uda to na inflandzka lub madalinskiego.W czwartek zaczynamy szkole rodzenia zobaczymy czego nas tam naucza 🙂[/quote

super,a porodu się nie bój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja również jestem z Warszawy. Obecnie poszukuję ginekologa, który ze zrozumieniem podejdzie do mojej ciężkiej pracy. Muszę bowiem zmienić lekarza. Moja obecna pani doktor zupełnie nie umie poradzić sobie z tym co ode mnie usłyszała. Rozumie trudności, współczuje i kiwa głową jak słyszy, że pracodawca nie zawsze ma warunki zapewnić coś konkretnego kobiecie w ciąży ale boi się ZUS i całą ciążę mnie w domu trzymać nie może na l4. A u mnie w pracy wielki foch, że zaszłam w ciąży i zapierdziel bez żadnej taryfy ulgowej.
Poszukuję zatem prywatnego gabinetu, gdzie znajdę pomoc w tej sprawie. Może któraś z Was może mi kogoś polecić?
Będę wdzięczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie sasiadki 🙂
Mama Justyna ja moge Ci polecic moja lekarke dr. Barbara Kurek ona przyjmuje w przychodni na Elekcyjnej. Tam teraz się pozmienialo i idziesz bez zadnego zapisu i czekasz na swoja kolej. Lekarka jest naprawde w porzadku sama poszlam do niej z polecenia i jestem bardzo zadowolona. W szczegolnosci, ze moj poprzedni lekarz byl do d...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akula napisał(a):
Witam!
A ja moge polecić dr Michała Bachanka ,przyjmuje w Centrum Medycznym Bemowo.Żadnych problemów nie stwarza miły i rzeczowy lekarz!!! Od poczatku ciązy jestem na zwolnieniu,które sam mi zaproponował. 😉



Ja chodzilam do dr,Michala Bachanka, prowadzil mi ciaze, byla zagrozona, tez dal mi zwolnienie, bardzo fajny lekarz, jedyne co stwierdzam to ze jest troszke roztrzepany,ale ogolnie na pewno jeszcze do niego wróce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patka serdecznie,zauważyłam,że masz termin na 20.01 2011 😁 super,ja rodziłam 19.01.2010 🤪 😘 i fajnie ,że dosłownie rok po mnie ty i to z Warszawy jak ja! pozdrawiam cieplo 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
Witaj Patka serdecznie,zauważyłam,że masz termin na 20.01 2011 😁 super,ja rodziłam 19.01.2010 🤪 😘 i fajnie ,że dosłownie rok po mnie ty i to z Warszawy jak ja! pozdrawiam cieplo 😘 😘 😘
hhahahah no fajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

Dzisiaj znów cieplutki dzionek się zapowiada 🙂 Jak to dobrze, że nam udało się wyrwać na kilka dni za miasto bo w Warszawie to chyba moja Mała by oszalała a ja razem z nią a tak całe dnie na podwórku, na chuśtwace pod drzewami.... A za 28 dni nad morze 🙂

O witaj Patka 🙂

[URL=http://img251.imageshack.us/i/listastyczniowek2011.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6703/listastyczniowek2011.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Witajcie

Dzisiaj znów cieplutki dzionek się zapowiada 🙂 Jak to dobrze, że nam udało się wyrwać na kilka dni za miasto bo w Warszawie to chyba moja Mała by oszalała a ja razem z nią a tak całe dnie na podwórku, na chuśtwace pod drzewami.... A za 28 dni nad morze 🙂

O witaj Patka 🙂witaj witaj 😁

[URL=http://img251.imageshack.us/i/listastyczniowek2011.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6703/listastyczniowek2011.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...