Skocz do zawartości

druga ciaza | Forum o ciąży


justynakreft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie!
Wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, zrobilam test wyszly dwie kreski jak nic..mam juz synka, urodzilam go w grudniu 2010 r, a teraz drugie dziecko tez na swiat przyjdzie w grudniu. Ta ciaza jest nieplanowana, strasznie sie boje ze sobie nie poradze, na dodatek pierwszy porod byl przez cesarskie ciecie...
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Justyna 🙂)) z sentymentem tu zaglądam... mój Kubuś urodził się 30.11.2011 ale miał być grudniowym dzieckiem wiec tak jak ty od kwietnia siedziałam na grudnióweczkach 🙂) życzę Ci szczęśliwego rozwiązania... pewno niedługo dołączą do Ciebie kolejne mamusie... które jeszcze nie do końca są świadome że są w ciąży 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w tamtym tygodniu się zastanawiałam jaka ta zakładka grudzień 2012 jest pusta ciekawe kto się pierwszy tu wpisze i prosze długo nie trzeba było czekać.Ja w prawdzie mam termin na 26 listopad ale kto wie co tam dzidzi strzeli może w listopadzie a moze i w grudniu zachce sie jej wyjsc w sumie od 26 listopada do grudnia niewiele 😉 Tak więc będę tu zaglądać co slychać nowego.Być dobrej i pozytywnej mysli-to najwazniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj zarejestrowałam się do lekarza, wizytę mam 23 kwietnia, na pewno potwierdzi, że jestem w ciąży, ale wolę wiedzieć na 100 %. Właśnie wróciłam ze spacerku z moim 15- miesięcznym synkiem i nie czuję się najlepiej. Czuję się tak samo jak na początku pierwszej ciąży czyli ból brzucha, głowy i zawroty...Na szczęście moj mężuś poprawił mi humor i przyniósł mi bukiet kwiatów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynakreft napisał(a):
Dzisiaj zarejestrowałam się do lekarza, wizytę mam 23 kwietnia, na pewno potwierdzi, że jestem w ciąży, ale wolę wiedzieć na 100 %. Właśnie wróciłam ze spacerku z moim 15- miesięcznym synkiem i nie czuję się najlepiej. Czuję się tak samo jak na początku pierwszej ciąży czyli ból brzucha, głowy i zawroty...Na szczęście moj mężuś poprawił mi humor i przyniósł mi bukiet kwiatów 🙂

Nic tak kobiecie nie poprawia humorku jak kwiatuszek albo male co nie co.Ja ostatnio nawet sie ciesze ze moj maz to moj osobisty kelner-cale swieta latal z talerzykami piciem i wszystkim czym mi sie zachcialo-zlote chlopaki te nasze mezulki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja dolaczam do grona grudniowek 🙂
Testow zrobilam kilka... 🙂 wszystkie pozytywne. Kreska z wczorajszego wyszla juz bardzo gruba i ciemna 🙂
Na usg ide dopiero 29kwietnia.
Mam juz 2letniego synka 🙂
Gratuluje przylszlym Mamusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek napisał(a):
To i ja dolaczam do grona grudniowek 🙂
Testow zrobilam kilka... 🙂 wszystkie pozytywne. Kreska z wczorajszego wyszla juz bardzo gruba i ciemna 🙂
Na usg ide dopiero 29kwietnia.
Mam juz 2letniego synka 🙂
Gratuluje przylszlym Mamusiom 🙂

Witamy w gronie przyszlych mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe i teraźniejsze mamusie. Właśnie dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Na usg było ładnie widać dzidziusia i bijące serduszko. Termin mam na 3 grudnia więc może bardziej pasuję do listopadówek? Mam jeszcze 5 letniego Franka, który nie bardzo się cieszy na rodzeństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...