Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
A ja mam dziś okropnego lenia.....wstałam ok 12 z łóżka... 😁 To się nazywa odpoczynek.. 😁 A gotować to zrobię tylko marchwianki bo mam chęć okropna... 😁
hehe ja jutro moze sobie taki odpoczynek zrobie 🙂 bo pradu ma u nas nie byc 😮
kochana powiedz mi co to ta marchwianka bo brzmi smacznie, ja przepadam za gotowana marchewka ostatnio jak salatke robilam to wiecej ugotowalam zeby tak zjesc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hoho...maluszek mi się wypina... 🙃 Jak ja kocham to uczucie, pare godzin się nie ruszał i jużw popłochu...Idę zaraz torby szukać jak się PIERWSZA MIŁOŚĆ skończy.... 🙂 A wy już popakowałyście? 🙂 Michasiu? 🙂 Bo ja mam wszystko do torby naszykowane ale jeszcze nic nie schowane a torba nawet nie wiem gdzie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Pomyłam haha 😁
teraz musze odpoczac;D jakbym nie wiem co zrobila;p
a ja wczoraj ogladalam,to najwyzej sobie trudne sprawy obejrze zaraz i potem lulu 😁
a co do cycuchow to mnie prawie wogole nie urosly zrobily sie takie pelniejsze tylko;p
hehe 🙂 no czas na lezakowanie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Hoho...maluszek mi się wypina... 🙃 Jak ja kocham to uczucie, pare godzin się nie ruszał i jużw popłochu...Idę zaraz torby szukać jak się PIERWSZA MIŁOŚĆ skończy.... 🙂 A wy już popakowałyście? 🙂 Michasiu? 🙂 Bo ja mam wszystko do torby naszykowane ale jeszcze nic nie schowane a torba nawet nie wiem gdzie... 😮


moja mala tez wypieta z kazdej strony;p
no torba spakowana,tylko jakies drobnostki musze dopakowac.A tak to wszystko gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Hoho...maluszek mi się wypina... 🙃 Jak ja kocham to uczucie, pare godzin się nie ruszał i jużw popłochu...Idę zaraz torby szukać jak się PIERWSZA MIŁOŚĆ skończy.... 🙂 A wy już popakowałyście? 🙂 Michasiu? 🙂 Bo ja mam wszystko do torby naszykowane ale jeszcze nic nie schowane a torba nawet nie wiem gdzie... 😮
tak mam popakowana dla siebie dla malucha jeszcze nie, jutro moze to zrobie 🙂 do swojej musze tylko pare rzeczy do kosmetyczki wrzucic 😁 i kupic tonik do twarzy 🙂 bo tego mi brakuje 🙂i stwierdzilam ze nie biore szlafroka do szpitala bo miejsca zajmuje duzo a tam przeciez w szpitalu cieplo jest... 🙂 a jak cos bede miec bluze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...