Skocz do zawartości

Baloniku Nasz Malutki rosnij duzy okraglutki... :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ifyou, twoje tatoo super widać 😁 aż mi się zachciało 😁
Basia, wesżłam na męzowego kompa i elegancko widać fotki i sa PRZECUDNE!!! Też takie chcę:P mam przyjaciółkę fotografkę ale ona nie wpadłą na pomysł żeby zrobić sesję ze mną...a tak bym chciała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologia, super wyglądasz 😁 i nie masz spuchniętej twarzy:P
Mi też w boczki nie poszło, tylko w sam brzuch, który ma 112cm!! 😮 i gdzie mi te +12kg wlazło to cholera wie!
Ifyou, ja to bym chciała tatuaż ale tylko tak gadam...czuję że jak przyjdzie co do czego to speniam:/ tak sie boje bólu że masakra! Kiedyś skaleczyłam się w palec i mało nie zemdlałam i dostsłam takiej gorączki że latałam po szpitalach i lekarzach i nikt nie wiedział co mi jest....a za dwa dni przeszło...ale za to porodu sie nie boję hihihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justa, niby 102 wydaję się nie tak strasznie ale jak się patrzy na zdjęciu to pokaźnie wygląda 🙂
Emilka, a toś się spasła 😁 pewnie też będziesz miała dużego dzidziusia bo paamiętam, że Paula też pisała że ma 112cm jak ja miałam 102 xD albo masz dużo wód 🙂 mi lekarz powiedział że mam dużo 😁 ale ty masz o 3cm wód więcej hahah 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki 😁:no tak mam 17 kg wiecej 🤢 😲 zatrzymaly mi sie wody przez wysokie ciśnienie. po usg w tamtym tyg doktor stwierdzila ze wód mam ponad norme u mnie dzidzi wazy 2400 a gdzie tam jeszcze miesiac .. to bedzie ciążki poród.! a generalnie jestem szeroka w dupie 🤢 może przed ciaza bylam plaska na brzuchu ale szeroka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...