Skocz do zawartości

Baloniku Nasz Malutki rosnij duzy okraglutki... :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 491
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
się nie przejmuj 🙂 to wszystko od budowy zależy. moja siostra ma szersze trochę biodra ode mnie i też od razu jej brzuszka nie było widać, ale za to potem był przepiękny!!!! 😁
a i zdjęcia można wstawiać jak się ma napisanych 20 postów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara powiedz mi gdzie ty masz tluszczyk? swietny masz brzusio przepiekny!! widzialas moj brzuchol;D hehehe oszalalas,bardzo zgrabna jestes;D a to normalne ze kazda ma inny brzuch 😜 ja tez przed ciaza mialam lekko wystajacy brzuch a teraz tylko sie zaokraglil;p '
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie widzę u Ciebie żadnego tłuszczyku. A uwierz mi że wiem co mówię, bo ja sama nie jestem bez. Nie idać bo mam na zdjęiu luźne spodnie ale jak ubiorę takie co są na mnie akurat to boczki i brzuszek ładnie się wylewa i to zawsze- nawet przed ciążą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niebawem porobie fotki i dodam jak znajde to pokaze wam z 15 tygodnia fotke .tyle ze u mnie super nie widac takiej fajnej ciazy bo ja zawsze mialam troche na brzuszku tluszczyku nie mowie ze duuuzo ale nigdy plaskiego nie mialam brzusia :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
motylek widzialam twoj brzusio u ciebie w galeri 😉 i jest slodki;D ja mam taka sama budowe ciala co ty moze ciutke wieksza jestem;D 😁 😁 ale u mnie sie zaokragla;D hehhe 😉 ja sie ciesze ze mi widac:P i w dodatku biore na wzdecia i nie pomaga az tak;p takze musze sie przywyczajic do wielkosci;D w sumie juz go pokochalam;D 😁 😁:***
ania92 a widzisz;D jednak sie zaokraglilas tez:P heheh bardzoo dobrze, rosnij;* 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula1990r dziekuje bardzo milo ze ktos podobnie ma budowe 😉 i dziekuje za zaproszenie ;* ja tez moj kocham juz ... :P a mezus takze ;D

Ania92 nasze brzusie napewno niebawem sie powieksza bardziej ;D kochane :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...