Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂

Co za pogoda, taka mgła, że prawie nic nie widać. Ciekawe jak tam mąż dojechał do pracy.

Laaf, zgadzam się z Tobą aplikacje są dla rodziców, a dziecko jak będzie duże to obejrzy sobie na fotkach, jakie miało ładne rzeczy 🙂

Zastanawiałam się też nad wanienką z termometrem (dodatkowo ma też odpływ), ale obawiam się, że termometr zacznie szwankować po krótkim czasie i tyle będzie z radości z takiego gadżetu, więc kupię taką zwykłą jak ta z linka.

Dziewczynki, pastylki do ssania Tantum Verde można brać? Kupiłam wczoraj cytrynowe i wzięłam na razie jedną. Już nie wiem czy ta namiastku kaszlu to jeszcze przeziębieniowa czy alergiczna, lekarz nic nie wykazał. Może mam alergię na teściów 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry u mnie za oknienkiem słoneczko fajnie 😉 😉 😉 jezeli chodzi o rzeczy dla dzidzi to macie racje niema co przesadzac bo malentwu to i tak obojete w czym kompane w ubrane wystarczy im nasza bliskosc 🙂oj jak miło az lezki sie pokazuja.Anulka tatum werde jest dobre ale ponoc holinex jest lepszy bo mimo ze leczy to zostawia ochrone po wyleczeniu gardełka. pozdrawiam i natka czekamy na wiesci !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka to samych przyjemnosci u Giny;] Najlepszych wiadomosci;]
Angela relaxik u fryzjera super sprawa;]
Ja wczoraj spedzilam ponad dwie godziny u kosmetyczki 😉 Taka swiezyna wyszlam bez make-up'u, pachnaca z zakupami nowych gadzetow 😉 kupilam sobie krem, mleczko i tonik, dostalam probki dwie serum, i jakas maseczke ktora mam sobie zrobic w niedziele, przed wyjsciem bo wybieram sie komunie.
No a zaraz sie szybko ogarne...bo troche za dlugo lezalam w wyrku,ale co tam urlop rozpoczety i pojde do giny na chwile po wyniki cukru.
Milego Dnia Mamuski 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do fryzjera idę pod koniec kwietnia - pasemka i podcięcie. Wtedy też wybierzemy się z mężem na brzuszkową sesję fotograficzną - koleżanka z pracy męża zajmuje się dodatkowo fotografią. Będzie fajna pamiąteczka 🙂

A jakie chcecie kupować materacyki do łóżeczek?
Widziałam na linku, że Waja zakupiła łóżeczko z materacykiem gryczano-kokosowym. Ja też chcę taki matrecyk zakupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
U mnie słonecznie i pogodnie, dziś ma być aż 17 stopni 🙂
Dziś z mężusiem i moją mamą jedziemy na zakupy dla maleństwa. Moja mama sponsoruje nam łóżeczko z całym wyposażaniem i wszystkimi estetycznymi bajerami 🙂 a ja będę kompletować garderobę małemu Cezaremu 🙂 Model wózka też dziś wybierzemy ale zakupimy chyba dopiero w maju, bo jak na razie nawet nie było by miejsca do wózka (bo jeszcze jesteśmy u teściów) a przeprowadza dopiero za dobre 2-3 tyg.
Moj kochany tatuś remontuje pokój dla naszego maluszka, tapetuje w taperte w jakies miśki i nikogo nie chce wpuscic póki nie skonczy. 🙂 Nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja z moim tatuskiem mam super kontakt o wiele lepszy niz z mama - choc na kontak z mama tez nie narzekam, ale z tata to jak z przyjacielem. Na szczescie mam rodziców zaledwie kilka ulic dalej 🙂 wiec jestem u nich codziennie a nawet kilka razy dziennie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂

Ja juz po wizycie u gina 🙂Wszystko dobrze i z Mala i ze mna 🙂Tak jak podejrzewalam Julka ulozona jest posladkowo, podobno ma jeszcze 2-3 tyg zeby sie zdecydowac czy sie obraca czy nie, ale ma malo miejsca wiec nie wiadomo czy sie zdecyduje.Wymiary odpowiadaja wiekowi ciazowemu oprocz nogi a wlasciwie kosci udowej, bo ona jest dluga na 31 tyg 🙂Wage poznam 29.04 wtedy bedzie dokladne usg. 🙂
A co do materacyka to wczoraj dowiedzialam sie przez przypadek bo szukalam materaca dla siebie, ze z materacy lateksowych bardzo ciezko usunac zapachy, wiec sobie od razu pomyslalam ze do lozeczka dzieciecego sie nie nadaja i chyba lepiej wybrac piankowy.
Ok uciekam cos jesc 🙂
Anulka a jak tam sprawa Waszego mieszkania? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉
U mnie pogoda maskaryczna i zimno 😠
Jadę dziś do cioteczki na pogaduchy a raczej jak do siostry hehehe
Ja nie wiem czy to dobrze czy źle ale będe mieć raczej materac z gąbki takiej twardszej.
Kurcze wasze dzidzie już takie duże ciekawe jak moja Julia czy troszkę podgoniła z wagą..?
Macie już może kosmetyczne rzeczy dla siebie do szpitala? Ja wczoraj z siostrą rozmawialam i ona mówi, że musiała sie zaopatrzyć w te mega duże podpaski, w podklady na łóżko i husteczki do higieny intymnej (żeby za każdym siusiu nie myć się, bo u niej łazienka to na całe piętro była 😉. W tym linku co Laaf wczoraj napisała są u tego gościa tanie te podpaski, więc chyba zamówie u niego na razie z 5 paczek. Siostra mówi że okolo 8 paczek złóżyła heh.. Jak będziecie kupować krem do piersi na bolące sutki to wybierajcie taki krem, żeby można było jednocześnie karmić piersią jednocześnie. Czy coś jeszcze trzeba wziąść ze sobą?? Macie jakieś pomysły?
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, najważniejsze, żeby materacyk nie był miękki i nie zaczął odkształcać się, jak synuś będzie w nim spał, bo będzie mu w nim niewygodnie-będziesz musiała zaobserwować.

Kicia, to dzisiaj dzień radosno-zakupowy 🙂 Czas szybko leci, więc nieobejrzycie się, jak już będziecie mieszkać u Twoich rodziców. No proszę dziadek robi pokoik-niespodziankę dla wnusia - super, na pewno będzie śliczny 🙂 Ci dziadkowie, którzy uwielbiają dzieci albo nie mogą się na nie doczekać, to najwięcej serca i radości wkładają w przygotowania na jego przyjście.
Sama wiem jak to jest, moi rodzice uwielbiają dzieci, teściowie podchodzą do tego bardzo na dystans - nigdy nie widziałam, żeby roztkliwiali się na dziećmi, a jestem z moim mężem już prawie 8,5 roku.

Co do kontaktu z rodzicami, to z moimi mam bardzo dobry, oczywiście z mamą więcej plotkujemy 😁 Mój tata wogle przechowuje wszystkie pamiątki po mnie i siostrze - laurki, karteczki, opowiadania, rysunki, nawet ma zapisane słowa, które przekręcałyśmy albo inaczej nazywałyśmy. Jak czasami wyciągnie i zacznie czytać - to wszyscy płaczemy ze śmiechu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna majteczki poporodowe na pewno z kilka szt , ja podpaski kupilam ormalnie w aptece kosztuja 4.00 zl 10szt a nazywaja sie bella baby Angela skurcze przepowiadajace to taki sam ból jak na okres jak zdazaja sie raz na jakis czas i nie trwaja dluzej jak 2 godzinki to nic takiego 😉 😉 Chyba ze by sie nasilaly to wtedy trzeba isc do lekarza albo na izbe przyjec 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...