Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry słoneczka trudno powiedziec ktora urodzi pierwsza mmmm trzeba sie dobrze zastanowic 🤔Anula ta foczka do kompieli dobra sprawa i praktyczna tez sie w taka zaopatrze 😜 co do wozia to tez sama sie nie moge zdecydowac ale ktoras z was juz zakupila wozio bylo nawet tu zdjatko . MOGE POPROSIC O LINK DO NIEGO. NIE stety ne pamietam ktora juz ma ten wozek ale najbardziej mi sie spodobał. miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane
no widze ze tabeleczka exxtra 🙂
podoba mi sie
ja jak znam zycie to przenosze mała o pare dni i urodze pewno pozniej moj tata powiedział ze 4 czerwca zobaczymy czy sie mu ta jego przepowiednia sprawdzi 🙂
sporo z nas juz ma wózki
moj nazywa sie bexa b3 na allegro kupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂

Anulka jaka dorodna córcia wam rośnie 🙂 super!

Ja dzisiaj miałam koszmarną noc... mąż wczoraj wrócił z pracy z bólem żołądka i gorączką, która rosła z godziny na godzinę. Tabletki na zbicie bałam się mu dać bo co z tym żołądkiem. 3 razy w nocy wstawałam z okładami, herbatkami i wkońcu o 3 nad ranem dostał apap i rano już po gorączce została tylko przepocona koszulka. uffffff

Dziewczyny co do wiaderka to jest fajna sprawa, ale trzeba widzieć jak to działa. U nas na SR położna kąpała dziecko właśnie w wiadeku i nie powiem, ale sama bym się bała. Dziecko też szybko się uspokaja po włożeniu do takiego wiadra (pozycja którą przyjmuje jest podobna do tej którą ma teraz w brzuchu).
Jednak co do kąpieli naszego bobasa pozostajemy przy wanience, zwykłej a nie profilowanej. Do środka chcemu wrzucić pieluchę zamiast maty antypoślizgowej (tak robiły nasze mamy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka u mnie w SR też na zajęciach z kąpieli położna mówiła m.in. o tych wiaderkach, że dziecko jest spokojniesze, bo przyjmuje właśnie pozycję jak brzuszku, ale mnie do tego pomysłu nikt nie przekona, też bałabym się. Wolę kąpać w wanience i wkładać pieluszkę tetrową do wody, ewentualnie korzystać z tej foczki, jakbym musiała poradzić sobie sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULKA TY JUZ w sumie za 3 tyg morzesz spokojnie jechac na porodowke porod po 34 tc jest juz bezpieczny 😉 😉 SZczeze to boje sie za wczesnie urodze brzuszek mam juz nisko te pierwsze skurcze przepowiadajace tez juz sa , takze obym nie był majowa mamusia bo cos tak przeczuwam. Ale tak patrze na ta tabelke to ciezko zgadnac te co maja termin na poczatek czerwca moga przenosic do polowy spokojnie i odwortnie .ja tam wole aby moje malenstwo tam jeszcze posiedzialo zebym jego braciszkowi mogła komunie spokojnie zrobic a [potem niech sie dzieje co chce 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamuśki 🙂
Zdrówko już lepiej, ale jeszcze katar mnie męczy 😞
Pogoda śliczna, aż się siedzieć w domku nie chce.
Wczoraj miałam takie skurcze, że aż wytrzymac ledwo dałam rade 😞 a co to będzie jak przyjdą te właściwe... Liczę wtedy na wielki przypływ energii który pomoże mi to przetrwać 🙂
Idę na śniadanko.
Pozdrawiam cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Mi sie Zuziek dobrze spi, nie mam zgagi, a jak juz to trwała minutke 😆
Ja nie wiem kiedy urodzę ale myślę że szybciej 😉 mój mały to pewnie tez ma juz ponad 2 kg, też juz mam te skurcze przepowiadające i bardzo nisko brzuch i to strasznie nisko, obym za szybko nie rodziła, ale chyba nie, zobaczymy jak bedzie u gina pod koniec kwietnia.



[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 🙂
Kurcze Wy tu juz o rodzeniu.... Ja nie mam zielonego pojęcia kto się sypnie pierwszy.
Mam nadzieję, że wszystkie z nas urodzą w terimnie albo przynajmniej tak żeby było gitarra.
kkasia napisałaś, że anulka może rodzić już za trzy tyg bo po 34 tyg poród jest bezpieczny, ale dzidzia wtedy najprawdopodobniej moze zostac dłuzej w szpitalu i leżeć w inkubatorze, a tego żadna z mam by nie chciała... Także dziewczynki można Wam max dwa tyg przed terimnem rodzić, bo jak nie to będzie klaps na gołe pupsko 😁
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie brzuszek jeszcze wysoko, skurczy przepowiadających na razie nie mam, obecnie nie twardnieje mi brzuszek, czasami boli mnie podbrzusze, jak za dużo chodzę lub siedzę, czasami bez powodu zaboli, ale krótko. Zdarzają się też bóle krzyża, ale to mnie nie dziwi, bo noszę teraz ponad 2 kg szczęścia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no iczesc dziewczynki.

takiej drogi to ja jeszcze nie mialam.....13h...
jakies 120km za wawa silnik zaczal sie dusic i zgasl, cudem dotoczylismy sie na stacje, po rozmowie z mechanikiem okazalo sie ze nam sie silnik zatarl, co oznacza do wywalenia...olej nam poszedl z pod uszczeliki i klops, no ale mzadzwonilismy po szwagra zeby nas odholował...za nim przyjechal byla 18. No i dalej pod 200km do wrocka 60 max, ale zeby bylo malo to akumulator zaczal nam padac jak zrobilo sie ciemno w audi no bo jak nie jedziesz nie ma ladowania no i oczywiscie co 20 km zjazd na parking/stacje i ladowanie na kablach. Jakis koszmar 🥴 Dojechalismy o 1.30 🥴 i jeszcze troche siedzielismy. Nawet nie chce myslec ile silnik kosztuje, narazie auto bedzie stalo. Jestem tak rozbita i nie wyspana ze szok. Zaraz lece zrobic szwagrowi i przyszlej szwagierce jakeis sniadanko. Ale nas ten wyjazd kosztowac bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, to droga powrotna w Wawki z przygodą, co za pech i jeszcze dodatkowe wydatki.
A te twardnienie brzucha, to pewnie przez wczorajsze wyczekiwanie i drogę albo element skurczy przepowiadających.

Olcia tak szaleje, że chyba położe się na chwile, bo niewygodnie mi na siedząco 😁
Powiem Wam, że jestem zachwycona tym wierceniem i mocnymi kopniaczkami - to takie niesamowite, zresztą nie tylko mnie cieszą takie chwile, bo i mężulka, moich rodziców i siostrę. W II dzień świąt wszyscy przykładali ręce do brzucha i gadali do do niego, a moja siostra jak przyłożyła ucho to dostała takiego kopniaka, że aż we dwie byłyśmy szoku i miałyśmy wielki ubaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i brzusio juz zmiekl 🙂 ale mam piasek w oczach, nadal emocje mnie trzymaja to raczej nie poloze sie spac. Chyba na jakies zakupki wyskocze 🙂
Co do porodu to mi sie nie spieszy, niech maly siedzi na maxa, tylko bym chciala lepiej oddychac a reszta moze byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,

my dzisiaj byliśmy u lekarza sie pooglądać 🙂 Mały ma już 2100 g i wszystko na swoim miejscu. Ułożony jest główką do dołu i miejmy nadzieję, że już tak zostanie. Jedyne co to pupe ustawia raz z lewej a raz z drugiej strony. No i jest większy o 12 dni niż wychodzi wg OM, ale wszystko mieści się w normie 🙂 (30% Maluchów w tym tygodniu jest większych)
Skurczy nie odczuwam, brzuszek też na swoim miejscu więc pozostaje czekać kiedy Mały będzie chciał już być w naszych ramionach.

Wybraliśmy i zarezerwowaliśmy też wózek, łóżeczko też już mamy wybrane 🙂 także dzień bardzo udany.
Misiek oczywiście jak zobaczyły w sklepie pościel z krabem do kocyka welurowego który już mamy to oszalał i stwierdził, że koniecznie Mały musi taką mieć. Do tego na necie sprawdził, że krabowych gadżetów jest o wiele więcej więc oczka się świeciły ze szczęścia.

A teraz uciekam spać, bo wcześnie dzisiaj wstałam i oczka się tak jakoś kleją...

Miłego dnia



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...