Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zuziolu!!!!!!!! jaka Ty zgrabniutka jestes, juz Cie nie lubie 😉 😉 😉 😉 oczywiscie zart 😁
brzusio masz malutki ale sliczniutki, super 🙂 i jak Ci pepola wywalilo 🙂 dupka i udeczka jak laseczka 🙂 kurcze takiej to dobrze 😉
Angela a na ile ten Twoj m. wyjechal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 😉 w zasadzie tylko brzusio wywaliło wkońcu tylko 4 kg przybrałam nawet dzisiaj chłopcy trąbili w aucie jak szliśmy z siostrą :P a jak zobaczyli z przodu że z brzuchem to widać było zaskoczenie i śmiech 😁 hehe a i wogole to nie miałam jakich spodni ubrać i patrze a jakieś z przed ciąży leżą w szafie biodrówki i uwierzcie bez problemu się zapiełam 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta 🙂 ale macie dziś gadane - 15 stron miałam do nadrobienia.

Zuziaku, fajny brzuszek 🙂

co do palenia, to my z mężem nie palimy i papierochów nie tolerujemy. Teraz w domu pali tylko mój ojczym, ale wychodzi na szczęście na balkon 🙂 a u nas w domu będzie ZAKAZ PALENIA 🙂

a propos domu - wymieniliśmy dziś zamki w drzwiach! 🤪 🤪 i zamówiliśmy cały sprzęt do łazienki. Zaraz będziemy zamawiać glazurę, terakotę i gres. Złożyliśmy wniosek o likwidację książeczek mieszkaniowych. Ubezpieczyliśmy mieszkanie. Czyli od 10 do 18 cały czas w drodze. Ale już jest początek końca 🙂 albo koniec początku - jak kto woli 😉 w sobotę przyjeżdżają rzeczy do łazienki, za tydzień wchodzi gość z wykończeniówki 🤪 trzeba tylko czekać cierpliwie, aż wszystko po kolei będzie się załatwiało... 🙂

Ech, młode ma dzień wierciucha, nadal ułożone poprzecznie, kopie cholernie mocno w żebra, żołądek itd. Dba o to, żebym siedziała wyprostowana, a nie zgarbiona 😉

zaraz mi mąż zrobi fotkę brzuszka, to Wam pokażę jak ten dzikusek mały sobie pomieszkuje we mnie 🙂 ale póki co - kolacja. Zjadłam loda, ale to chyba za mało 😉

aaa i strasznie mnie dziś noga boli - dokładnie biodro (mam problemy ze stawami biodrowymi od urodzenia) i zaczęła łydka. Tak więc zaraz nóżki do góry wezmę, zrobię sobie ciepłą kąpiałkę i pójdę spać, bo poprzedniej nocy praktycznie w ogóle nie spałam :/

dobra, koniec przekazu 🙂 kolorowych snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i mąż mi spodnie ciążowe kupił! 🙂 stare już ledwo wciskałam na siebie, a pamiętam jak mi gumka na samym początku odstawała od brzucha 😁 te są dużo bardziej wycięte, praktycznie do samego dołu jest elastyczny materiał, a żeby to głupio nie wyglądało, to jest taka dżinsowa wstawka (pasek niby). Ale super wygodne są te spodenki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku to ucieche pewnie mialas z moskow, jak brzucha zobacza to odrazu dywersja 😁, to z siostra juz oki?
przypomniala mi sie sytuacja z przed ciazy. Szlam z moja Kamiska pasazem i dwóch facetow mlodych szlo, gwizdniecie i jakies tam teksty pod tytulem ale towrki cos tam takiego...jeden mowi stawiasz na mamuske i corke a drugi mowi nie no co ty siostry 😁 moja Kamila stwierdzila ze siara bo jak ona moze taks taro wygladac ze nas za siostry maja, a ja zadowolona i mowie nie pyszcz ze masz taka mloda matke 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf z siostrą wyjaśniłyśmy sobie sytuacje o wyjeździe po babcie... ale nie wnikałam czy jest zazdrosna czy nie nie jest to takie istotne...
co do takich haseł od kolesi to polewka była totalna... hehe a twoja córa ma szczęście że taką młodą mamę i że jeszcze faceci zaczepiają mi też często mówią że moja mama to siostra moja a nie mama 🙂 hehe ciekawe jak bedzie ze mną i Zuzią :P

też zaczne rozdawać oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

2 dni mnie nie było a tu 30 stron do nadrobienia nie wiem czy dam rade....

ja dziś byłam na wizycie ale mojej ginki nie było tylko inny lekarz na zastępstwie i tak mnie wkurzył że masakra bo nie chciał mi zwolnienia napisać ale w końcu dał na 2 tyg tylko i skierowanie na usg mam na 20 kwietnia ciekawe ile nasza kruszynka przytyła bo ja 2 kg he he i dostałam dzisiaj karte ruchów i od jutra mam zacząć liczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej śpiochy

ja dopiero nadrobiłam zaległości i lodów pojadłam jak przypominacie he he
laaf ja to faktycznie mam faze z tymi lodami dziś kupiłam sobie rożka zjadłam i wygrałam na patyku np to wymieniłam od razu żeby sie nie zmarnował he he i z tego na patyku też wygrałam trzeciego ale już mi się nie chciało wracać i wymieniać he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Jejku, co za pogoda, pochmurno, ciemno, deszcz pada,ale jest 11 stop.

Dziewczyny, czy Wy wszystkie dostałyście kartę ruchów? Właśnie przeczytałam, że dostała Sylwia i o ile dobrze pamiętam Angela. Ja nie dostałam, ale czy taka karta jest bardzo istotna np. do lekarza, szpitala czy tylko dla nas samych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. ja mam karte ruchów, jest ona dla mnie i położnej,.żeby było wiadomo,że dziecko się nie dusi. bo im mniej ruchów, poniżej 10 na 12 godz to może sie dusić, ale 1 ruch to nie jedno kopnięcie tylko seria ruchów, a potem przerwa 15-20 min i zapisujemy ten ruch i tak następne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie Czerwcóweczki
Związku z burza wywołaną przez to,z e wklejałam linka do kokursu w którym barłam udział.Chciałam Was przeprosić jesli poczułyście się spamowane.
Niestety P. Administrator zabronił wklejania linka czy sugerowania że jest w podpisie częściej niż 5 razy w tygodniu.

"Pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia tak rusza się, że nie powinnam się na razie martwić albo sama będę zapisywać i jak coś to będę dzwonić do położnej w razie potrzeby.

Angela, powtórzę to co napisałaś, żebym wiedziała, że skumałam o co chodzi - w ciągu 12 h mamy naliczyć max. 10 ruchów, jeden ruch to jest seria ruchów, czyli jak kopnie mnie raz, zacznie się wiercić to mam to zapisać. Czy jakieś konkretne rodzaje ruchów bierze się po uwagę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...