Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
OJ kobitki nie morzna za wami nadazyc z tym pisaniem 😉 😉 😉 😉 ja mam termin na 26.06 moj maz ma urodzinki 19.06 ,a ja 28.06 takze ciekawa jestem komu niuniek zrobi niespodzianke urodzinowa 😁 z tymi miesiacami to nie idzie faktycznie dojsc co i jak ale co tam aby do przodu hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane Mamusie, wg mojej ciążowej książki 8 m-c zaczyna się od 32 tc, a 9 od 36 tc i ogólnie by to się zgadzało.
Ja od tygodnia jestem już 8 m-cu 🙂 Tak właściwie to rozpoczyna mi się dzisiaj 33 tc - co prawda na suwaczku wychodzi inaczej, przy awatarku 33 wskoczy dopiero w przyszłą środę, ale jakie to ma znaczenie - żadne, najważniejsze, że orientuje się - co, jak i kiedy 🙂

A oklaski - szkoda gadać, człowiek dzieli się opinią, podsuwa pomysł, a tu ciągłe krytykanctwo się włącza. Jeżeli nie pasi żaden pomysł, to niech usunie się je w cholerę - trochę szkoda, bo to miły przywilej. U nas jakoś nie było problemu za co, komu dało się oklaska.

Wogle cieszę się, że na naszym wątku trafiłam na takie fajne babeczki jak Wy 🙂

Lecę na nk zobaczyć Angelę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi spoko malutka, ja w polowie marca mialam +10 jak nic teraz jak pojde to pewnie z kilka kilosow na przod, szlak....u mnie poszlo najwiecej w uda i tylek ale tak zawsze mialam. Brzusio mam jak pileczke taka wypchnieta do przodu, bardziej to obrzarstwo mnie dobija ale co zrobic... tesciowka takie ciasta strzelila ze jeszcze je dojadam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też tak ostatnio wyliczyłam że 10 miesięcy :P hehe
a najbardziej mnie mój kolega z klasy rozwalił hasłem w którym jestes miesiącu ja że w 8 a on to za miesiąc rodzisz a ja że nie że za dwa a on jak to ja mowie teraz zaczełam 8 miesiąc i jeszcze 9 miesiąc to 2 miesiące a on do mnie a to 9 miesiąc tez się liczy... myslałem że do 9 i sie rodzi hehe a potem uwalił tekst czy ja czasem nie mam tam dwójke w brzuchu bo taki duży a ja oczy wywaliłam i mówie ja mam duży brzuch to ty chyba kobiet w zaawansowanej ciąży nie widziłeś 😁 hehe jacy ci młodzi chłopcy są niedoinformowani :P chociaż myśle że jak bym tak pytała każdą laske z klasy to może 3/4 na całą klase by coś powiedziały na temat ciąży... a tak to reszta jest jeszcze w błogiej nieświadomości co je kiedyś czeka 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow 😮
to nieźle niedługo zaczynamy 8 miesiąc, ale szybko hehehe.
Wiecie, że mi od nierobienia nieczego puchną nogi 🙂 troszkę się zdziwiłam.
Moja mała zaczyna mnie podkopywać pod żebrami - tak myślle, chyba to możliwe bo tak czuje jak mi sie jej nóżki wbijają i muszę siedzieć prościuteńko. A dziś to tak się ułożyła, że nie mogłam się schylić żeby majtki założyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogoda do dupy a my jakies takie hiperaktywne dzisiaj 🙂
natka jak tam glowa, boli?Bo mnie boli nawet czlowiek kaszlnac nie moze, bo ma wrazenie, ze mu leb peknie 🙂

Nooo Komsi ma racje ciaza trwa ksiezycowo 10 miesiecy, ale lepiej tego nie wiedziec bo wtedy dopiero sie zagubimy.Wniosek jeden zblizamy sie wielkimi krokami do 8 miecha 🙂
A zapomnialam powiedziec przyszlo lozeczko z materacem, materac fajny myslalam ze bedzie gorszy ale jest fajny 🙂Łozeczko jak na te cene tez w porzadku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po za tym pamietajmy ze ogromne ilosci wody sie w nas teraz odklada tak wiec po wypocinach sporo nam zejdzie 🙂
Anulka ja tez uwazam nasz watek za udany, napewno mamy odmienne zdania co do niektorych zagadnien ale nikt sie na wzajem nie obraza a to najwazniejsze. Jak juz pisalam jestem osoba ktora moiw co mysli ale nigdy tak zeby kogos obrazic. Wole pominac temat niz komus w opinie sie wpierniczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja - no boli cały dzien , raz mocniej raz słabiej , ale czuje że go mam ... kumpela przywiozła mi aparat do ciśnienia i mam 156/106 , jak dla mnie to bardzo dużo ( bez ciązy mialam 115/80 ...)
dlatego mnie ten łeb boli ... z resztą pogoda sie spierniczyła i to też swoje zrobiło 🤨

poza tym uważam że jesteśmy najfajniejsze mamuśki na całym Brzuszku ... 🙂 🙂 🙂 a co !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja bratowa jest 3 tyg dalej ode mnie i juz 35 zacznie i nie wiem czemu jest o mnie zazdrosna, bo ja nie jestem,żeby coś ukrywac, jak pytałam o to co bedą mieli to niby nie wiedzieli a wszyscy w domu wiedzieli oprócz mnie,a jak ja wiedziałam co bede miała to odrazu sie pytali i powiedziałam, to samo było z imieniem i inne pierdoły, wkurza mnie takie coś:/
Bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po woelu probach dotarlam do zdjecia Angeli na naszej klasie, bo jedyne konto jakie tam posaiadam to pt. "bezpojecia", fikcyjne wlasnie tylko na przeszpiegi od czasu do czasu 😉 Znalazlam CIe kobieto fajowy brzucholek 😉 Pozdrawiam rodzinne strony meza;] 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, poproś Komsi, żeby słonko Tobie przesłała, ja tak rano zrobiłam i słonko pojawiło się 😁

Na początku ciąży, jak zaczęłam przeliczać tygodnie na m-ce to coś mi się nie zgadzało, dopiero jak kupiłam sobie książkę to dowiedziałam, że niektóre m-ce ciąży liczy się po 4 tyg. a inne po 5.

Moja mama powiedziała, że nie mam liczyć schudnięcia i powrotu do wagi sprzed ciąży, bo utrzymywałam ją przez dłuższy czas, dopiero mam liczyć jak zaczęłam tyć od wagi wyjściowej. tak też wynika z karty ciąży.
Jestem na plusie 8 kg. Te kg to pikuś, gorzej wygląda liczba, którą wskazuje waga 81 kg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zanm zanm takie akcje, mam je ale baardzo gleboko... ja jak wiedzialam w 19tyg chyba juz nie pamietam ze to chlopak to wszystkim powiedzialam imie tak samo,ale niektorzy to dziwolagi... spoko najwazniejsze ze my jestesmy "normalne" no moze nie zawsze ale wiecie swirowac tez trzeba)
slonce daje siedze na balkonie idealnie jest;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...