Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Vena 🙂 robimy wyścig, która z nas później urodzi? 🙂 Bo ja też na fenoterolu jadę i też termin mam na 11 czerwca 😉

kurka flaczek, jestem tu chyba jedyną mamuśką, która nie zna płci dziecka. No wrrrr! 😠 a takie piękne spodenki dziś dla chłopca widziałam... i taką słodziutką różową sukieneczkę... 😞 i skończyło się. Na kremowej bluzie.

Jeżeli chodzi o wyprawkę, to z ubranek generalnie mamy wszystko. Ale poza ubrankami nie mamy nic. No, kupiłam ostatnio w Stokrotce chusteczki nawilżające, bo jakaś promocja była i dorwałam 3 opakowania za 15 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Ja się pojawiam raz na ruski rok, ale jednak : 😜
Jeżeli chodzi o ochotę na seks to od drugiego trymestru to mogę kilka razy na dobę byle gdzie byle szybciej byle już. Na moje nieszczęście mąż przychodzi późno z pracy więc jestem już trochę zmęczona, ale na jeden raz siłki starcza 😜

Wyprawkę prawie mam już skompletowaną, zostało kilka drobiazgów. Wczoraj kupiliśmy kosmetyki. Chciałam Nivee ale okazało się, że one są do stosowania po pierwszym msc życia więc lipa. Zaopatrzyliśmy się w hippa i teraz ciągle wdycham ten cudowny zapach. Taki dzidziusiowy:-)

Z większych to nam jeszcze wózek i materac zalega, ale damy radę.

Pozdrawiam Was Ciężarówki 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY Witam nowe mamusie ;) 😉 😉 Jak dzis samopoczucie czerwcoweczki, ja cos spac osstatnio nie moge ii laże na paluszkach zeby rodzinki nie obudzic,\. Co do wyprawki to daleko jeszcze do konca ale do czerwca zdarze 🤔chyba.Kwasiek nie jestes jedyna ktora nie wie co nosi pod serduchem , ja tylko przepuszczam ze to chłopiec 😉miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry dzionek 😉
JA wstalam juz o 7 ale przelezalam w wyrku czytajac ksiaze.
Wyprawka u nas , jest wszystko oprocz kosmetykow i pampersow.
tzn wozek, nosidelko, lozeczko, szafa i komodka dla Niuncia, komoda do prezwijania z wanienka w jednym,lezaczek, ciuchy tez;] my zaczelismy juz dawno kupowac zeby potem nie wszystko na jeden raz. No i w ten sposob skompletowalismy wyprawke 😉
Jeszcze chcialabym taki kojec drewniany z kombinowana wyskoscia zeby go wstawic do pokoju duzego, coby mlody zawsze byl w towarzystwie. no ale to moze poczekac. Jakies grajki nad lozeczko potrzebujemy jeszcze tez. oj pewnie jak polece do sklepu to duzo rzeczy wpadnie mi w oko. Rozgladam sie tez duzo na ebay. WIdzialyscie te wiadra na pieluchy dziwne, tzn takie ze pieluche owija w folie po wrzuceniu nie czadzi?czy to juz przesada? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi powiem Ci ze jak takie male sie porobi to nie ma zmiluj, niby sa tylko na mleku ale kupkaja masakrycznie. Wiesz to wiaderko to napewno bajer, bo jak pileuche dobrze zawiniesz i czesto bedziesz zwykly kosz oprozniac to powinno wystarczyc. Po za tym do roznych zapachow mozna sie szybko przywyczaic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupie dodatkowy maly kosz ktory wstawie do lazienki i juz bo mam plan wtawic ta komode do przebierania wlasnie do lazienki, bo my z Niunciem sypialnie dzielimy wiec zeby wiecej juz tam nie gracic wyjade z komoda do lazienki. I tak dobrze ze w naszej sypialni zanjdowalo sie tylko nasze loze, bez problemu dopasowalo sie lozeczko komodka i szafa only for Niuncio 😉 Sprawiedliwie pol jego pol nasze;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

A tu całyczas temat seksu, my przeciwskazań nie mamy, mąż trochę obawy miał, ale do prawie 6 m-ca było ok - nawet codziennie, a potem nici, bo zaczęłam wysychać 😞 i odpuściliśmy. W żele intymne nie chce mi się bawić,nawet z apteki, bo cholera wie czy jakaś alergia nie wystąpi, w ciąży wszystko możliwe. Ochota z mojej strony czasami jest czasami nie ma, ale cóż poradzić od czasu do czasu, jak to nazwała Zuziek, delikatnie potarmosimy się (fajne określenie) 🙂 Wytrzymamy i już nie mogę doczekać się jak będzie po połogu 😁

Wkurza mnie ta pogoda, nie mogłoby być cały dzień ładnie i większa temperatura - ja zamiawiam słoneczko, szczególnie na jutro, bo jest pierwszy w sezonie mecz żużlowy 🙂

Z okazji pojawienia się nowych Mamuś wkleję tabelkę 🙂 I popieram Laaf - zapraszamy na nasze forum, codziennie pojawiają się fajne dyskusje, wspieramy siebie itd. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkasia, ja proponuje leczo, od czwartku miałam jazdę na takie leczo z paróweczkami i wczoraj zrobiłam na 2 dni, niestety z mrożonek (wymieszałam 1 op. Paprykarza i 1 op. Leczo), bo ze świeżych nie dostanę jeszcze nic, jedynie papryka i cebula. Ale i tak pycha wyszło.
Podgotowałam mrożone warzywka, chociaż na opakowaniu jest napisane, że wrzucić na patelnie i podsmażyć, wolałam garnek z wodą, potem dodałam parówki pokrojone w plasterki (wcześniej przez 2-3 minuty podsmażyłam je na patelni z maciupką ilością oleju i podsypałam papryką w proszku), dodałam 1 puszkę pomidorów bez skórki, już pokrojonych w kostkę w zalewie,mały koncetrat pomidorowy, odrobina ketchupu, sól, pieprz i przyprawa do leczo. To moja propozycja na obiad - szybka, łatwa i smaczna. Do leczo polecam świeże bułeczki 🙂

Dziewczyny albo ja taka rozkojarzona i wolno pisze posty, albo Wy macie takiego powera, bo ostatnio jak coś napiszę, to patrzę 1-2 strony do nadrobienia lub zmiana tematu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...