Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc laski 🙂
ja wczoraj cały wieczór wymiotowałam niewiem czemu :/ ale wazne ze juz przeszło ...
niemam siły na nic 😞 a jeszcze ten net taki słaby ze zadko zagladam ...
mam nadzieje ze dzis pogoda bedzie leprza niz w weekend bo mam juz dosc takich dzeszczowych dni 😞

aha od dzis mi zostało 50 dni do porodu 🙂
ok nietruje juz bo musze isc budzic syna 😉 papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

U nas jak narazie mgła się obniża, ale co najważniejsze nie pada!!!! 🙂 i oby tak zostało, zwłaszcza, że jak się będę w miarę dobrze czuła wybieram się na zakupy 🙂 (w moim przypadku wyprawa 1,5 godzinna w jedną stronę 🤢). Dla małej już co nie co mamy ale ja nie mam kompletnie nic!!

Czy któraś z was kupowała już majteczki poporodowe? Podobno są jakieś z siateczki i lepsze z takiego materiału jak bandaż elastyczny. Gdzie w ogóle się je kupuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, majtki poprodowe można kupić w aptekach np. Superpharm lub Euroapteka, nie wiem czy w takich zwykłych są, ale zawsze można się zapytać oraz w niektórych sklepach/hurtowniach z artykułami dla dzieci lub w sklepach z odzieżą, ale chyba tam gdzie mają m.in. też bieliznę.

Ja majtki poporodowe dostawałam gratis do każdego zakupu jaki zrobiłam u mnie w takim niedużym sklepiku z ciuszkami ciążowymi. Moja mama jak kupowała mi bluzkę pod choinkę to też dostała jedne. Nazbierało mi się już 5 szt. Wyglądają jak taki bawełniany, dziurkowany bandaż, z którego są uszyte majtki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA tez mam juz majtki poporodowe , yakie z siateczki elastyczne dosc i wygodne bo sprawdzałam 😜 dziewczyny a kupujecie pas poporodowy , moja kuzynka uzywała druga z koleji narzekała ze strasznie uciska ze az ja zoładek boli i odpusciła. co wy o tym sadzicie ?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, ja zajęcia w SR, skończę jeszcze nie wiem kiedy, mojemu zostały 2 zajęcia do końca, mi chyba z 6, no i już tylko wykorzystamy je na oddychanie, bo wykłady tematycznie już powtarzają się dla nowych osób. Zajęcia z oddychania odbywają się 3 razy w tygodniu - do wyboru. Zobaczymy ile jeszcze pochodzimy. Wykłady były w miarę fajne, ale z drugiej strony do końca nie jestem zadowolona i moim zdaniem za duże spędy. Minus, że niedostawaliśmy planu zajęć, materiałów z wykładów i nie było zwiedzania szpitala. Plus za informacje i reklamówki kosmetyków, proszku itd.
Całyczas zastanawiam się jak byłoby w tej SR przy szpitalu. Moja była w przychodni, jakieś 5 min. drogi od tego szpitala.
Mówi się trudno, że dałam się namówić tej mojej położnej, bo akurat jak miałam wizytę u gina, to ten jeden raz zastępowała inną panią w Poradni K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
U mnie dziś trochę słoneczka jest, ale zobaczymy kiedy sie schowa... takie nieśmiałe jest.
Laaf, Anulka wy już kończycie sr, a ja dopiero będe się zapisywać 27.04 i będe mieć tylko 6 zajęć 2-3 razy w tygodniu czyli w miare sprawnie, bo to już niedługo hehhe
Jejku jak ja sie juz doczekać niemogę tej mojej Julci 😁
Miłego dzionka brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam kolejny dzien zgagi...wlasnie wzielam rennie mam nadzieje ze przejdzie. Wogole od rana boli mnie zoloadek i jest mi nie dobrze (mam nadzieje ze nie skonczy sie jak u Ani).

o sloneczko wychodzi, moze to troszke zmieni moje nastawienie do zycia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobiety 🙂

Obudzila mnie zdretwiala reka a pozniej zaczela dretwiec mi twarz, a pozniej bol glowy, ktory trzyma do teraz.Wzielam apapy troche pomogly...uff

Laaf obserwuj jeszcze ten brzuch, moze niedlugo przejdzie jezeli nie to zapytaj w SR.Ale boli Cie to stawianie sie macicy??

No i najwazniejsze odzykalam neta 🙂Moja radosc nie ma konca, taki los uzaleznienca 🙂
A co do torby do szpitala to nie ma jeszcze dla siebie nic, planuje zaczac kompletowanie na poczatek maja.Dziewczyny czy Wy tez czujecie, ze to juz nie dlugo? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bolec nie boli i chyba troszke ustepuje...zobaczymy.
A ja Wam powiem ze jakos im blizej tym bardzie dopada mnie jakis dol, jak caly czas sobie powtarzalam ze bedzie oki tak teraz coraz bardziej sie boje...ech chyba wszystko ostatnio mi nie wychodzi. Stad moj chumor beznadziejny.
No i juz wiem co z drugim autem, nowy akumulator i naprawa ladowania i 500 stówek frrrrrrr.
A do wszystkiego problem z praca i wogole dupa. Jakos pozytywne myslenie totalnie mnie opuscilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, ja już niemal słyszę tykanie zegara 😉 pod koniec jak bomby zegarowe będziemy wszystkie chodzić, hehe 😁

Anulka, pasy poporodowe mają na celu głównie ściągnięcie rozciągniętej skóry brzucha. Niektórzy używają ich tuż po porodzie, ale nie powinno się tak robić - kilka tygodni trzeba odczekać. Czy to działa? Są różne opinie. Ja z tego korzystać nie będę, bo moja "ciocia" (raptem 5 lat starsza ode mnie) kupiła go, trochę ponosiła i wrzuciła do szafy, bo był niewygodny.

Co do torby szpitalnej, to ja mam kupione dwie koszule i w sumie nic poza tym.

Lecę do tej ginki, przyjmuje od 14-tej, ja mam 9-ty nr, ale wolę stawić się na tą 14-tą i poczekać trochę w kolejce, niż się spóźnić i użerać się z jakimiś wrednymi babciami 🙂 Przede mną bite 40 minut w autobusie. W drugą stronę jakieś 2 razy tyle, bo akurat będzie szczyt, aja będę musiała przez samo centrum miasta przejechać 🙃

Miłego dnia babeczki! :*

(u mnie za oknem słoneczko i 13 st. Aż się chce na jakiś spacerek wyjść...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj wiem Kruszyna, zawsze wlasnie jestem pelna optymizmu i checi a tu teraz taki zjazd...pewnie mi przejdzie 🙂 mam wspaniala rodzinke no i Was moje kochane czerwcoweczki, wiem ze zawsze moge liczyc na dobre slowo a to mi bardzo pomaga,

WIELKIE CMOKSY DLA WAS

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...