Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj dziewuszki dziewuszki... lody wam w głowie:P Jak to się u nas mówi baba niezaspokojona ma zły humor i u mnie się to sprawdza 😉 z tym, że jeśli mam się ruszyć to "trochę" ciężej niż przed ciążą i brzuch mi przeszkadza. A i kiedyś to można byo codziennie poszaleć a teraz raz na tydzień to już jest dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam dzis dzien lenia... prawie cały dzien w lozku, a to z zalecenia lekarza 🙂
Ale jeszcze dzis wybiore sie do rodzicow, poogladac łózeczko synka, ahh normalnie napatrzec sie nie moge 🙂
No i mam nadzieje ze to moje przeziebienie pojdzie juz sobie, bo zdążyłam juz zarazic i siostre i tatuśka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Agulka, normalnie to bysmy z facetami poszly a tu balascik szkodzi 🙂
Moj generalnie raczej grzeczny ale raz bylismy na ognisku, jakis czas temu i popil sobie, oczywiscie wlaczyl mu sie szwendalski i moiw ze na balety idziemy, oczywiscie ja z nim, mowie mu ze gdzie ja z brzucholem, i takie tam bla bla bla...przeczekalam az padl a rano to sie lasil bo nic nie pamietal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf ja bym się nawet nie pytała czy pójdziemy razem tylko wystroiłabym się i poszła, ale jest to impreza firmowa więc... lipa. Mi się już w domu nudzi jak cholera, a że mieszkamy 70km od mojego miasta to i znajomych tu nie mam... więc odpoczywam od odpoczynku 🥴
A co do picia to mój nigdy na imprezach nie pił alkoholu a tu mi mówi, że musi sobie kierowcę załatwić 😲 hmm wypachnił się i wyszedł bardzo szczęśliwy... wrr chyba jestem zła.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, no to dzisiaj z Tobą odpoczywam od odpoczynku 🙂

Mój mąż właśnie wyszedł spotkać się z kolegami z pracy na piwko. Zawsze pyta się czy nie mam nic przeciwko, żeby poszedł, a ja pozwalam, jak raz czy dwa razy w m-cu chce wyjść, nie będę go trzymać na "smyczy" tylko dlatego, że jestem w ciąży i nie chce i nie mam siły szwędać się po pubach. Kiedyś to zawsze wszędzie razem chodziliśmy 🙂 jak mała podrośnie to sobie od czasu do czasu znowu razem wyskoczymy do pubu/imprezowni albo spotkamy się ze znajomymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka jak mala podrosnie??? Kobieto!!! Sa laktatory, pic nie musisz ale wyjsc i sie wyluzowac musisz 😁
Sama zobaczysz jak nas przytloczy zycie z maluchem placzacym siakajacym, kupkajacym i kolkujacym, dla zdrwia psychicznedgo trzeba raz na jakis czas sie urwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż z kolei zupełnie nieimprezowy człowiek 🙂 co do seksu, to odkąd poczuł pierwsze ruchy dziecka, to się "odstawił na bok". Po kilku ładnych miesiącach maltretowania raz (RAZ!) dał się ubłagać. Po czym się okazało, że - tak jak Zuziek - mamy zakaz. No więc jest tak, jak jest... ale mi to w sumie nie przeszkadza 🙂 zawsze mogę męża wycałować, wyprzytulać, wytarmosić i... się zasapać jak lokomotywa, więc na nic innego później nie mam siły 😁 A on się pewnie cieszy, bo do tego 17 tygodnia spokoju mu nie dawałam 😁

kupiliśmy dziś sporo ubranek dla dziecka 🙂 w sumie wyszło na to, że musimy jeszcze kupić ze 3 bezpłciowe kaftaniki i śpioszki - i będzie cacy 🙂 a jakieś płciowe rzeczy będziemy kupować, jak już będziemy znać płeć. Grunt, że zestaw bezpłciowych ciuszków do szpitala już w sumie skompletowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, czytając niektóre posty na wątku oklaskowym, mam wrażenie że popełniłam świętokradztwo z pomysłem uzasadniania oklasków. Chyba, że to przewrażliwienie hormonalne. Rozumiem każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, ale nie trzeba krytykować i pisać, że zajmujemy się pierdołami, prawda? Oczywiście, ja olewam to, ale wychodzi na to, że jedni mogą się wypowiedzieć i rzucić pomysłem a inni nie mają prawa. Zresztą sama zauważyłaś prawda, bój trwa nadal 😁 Ok. już wyżaliłam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się już nie moge doczekać jakieś imprezy 🤪 🙃 szaleństwa do białego rana... więc jak już nie będę słoniątkiem 😉 za uszy wyciągnę mojego i nie ma gadania ja chce się bawić..! jejku pysznego drinka bym się napiła (np. sex on the beach, blue lagoon), w kręgle pograłabym... wspomnienie imprez firmowych 😆 chyba mi się na mózg rzuciła bezczynność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 😉
My też na czerwiec - teoretycznie między 11 a 18 😁

a praktycznie bierzemy fenoterol więc nie wiadomo kiedy 😞

Pozdrawiam wszystkie mamuśki! 😉

a powiecie- czy wyprawki już skompletowane ?
bo my nic nie mamy ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety!!!Ja tu u mamusi grzecznie siedze a tu taki temat na tapecie.... 😉
Ja jakos mam ochote na seks czasami mniejsza czasami wieksza, ale generalnie wystepuje z czego najbardziej cieszy sie malzonek 🙂Ale jakos seks przed ciaza mi sie bardziej podobal.

Witam nowe mamusie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuchatki,

dzisiaj na SR mieliśmy spotkanie z panią z poradni laktacyjnej. To co nas czeka to dla mnie totalna abstrakcja. Mam nadzieję, że po porodzie większość przyjdzie naturalnie bo jak się sucha co, jak, dlaczego to póki co tego nie ogarniam i stwierdzam, że moje pojęcie o macierzyństwie jest zerowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no aaaaaaaaalllleeee temat interesujący !!!!! 😉

z moją ochotą to tak bywa że raz jest a raz nie , ale generalnie częsciej jest ... małż miał trochę obawy , ale już mu przeszły , hi hi hi ... przeciwskazań nie mamy , więc uprawiamy "ogródek" , od czasu do czasu 🙂 🙂

a tak z innej beczki , mam do sprzedania kilka par super bodziaków , ze 100% bawełny , jutro od południa będą na allegro to przemycę linka 🙂 (chociaż to raczej propozycja dla mamuś które będą miały dziewuszki - bo kolorki babskie )
Mam nadzieję Sylwia że się nie pogniewasz jak Ci na jakiś czas uruchomię niewielką konkurencję ☺️ 😉

dobra , mykam spać , bo jutro mnie czeka intensywny dzionek

aaaaaa ....i jeszcze nowe Mamuśki witam serdecznie!!!!!

dobrej nocki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witam 😉

wygląda na to że chłopak,
przynajmniej tak wszyscy wróża i usg razem z panem doktorem potwierdza 😉
chociaż jak majstrowaliśmy to w planach była córa 😜
mam nadzieję że synek się nie obraził jak przez 6 miesięcy mówiliśmy do niego
w formie żeńskiej 🙃 🤢

co do ochoty na sex to może i jest 😉
ale my bierzemy fenoterol, mamy pessera założone i zakaz ☺️ 😠 😞
jakoś przetrwamy ważne by maluch wytrwał do czerwca
bo coś mu się śpieszyło do nas 🤨

pozdrawiam !
spokojnej nocy ! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...