Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja Zuzka od dawna nie wstawała o 6 dałam jej butle i potem spała ze mną do 10 😉 oczywiście pcha paluchy do buziaka nawet żelik nie pomaga 🤢

a mam pytanko do Agulki odnośnie masażyku? jak to wygląda może mnie tez ominie spotkanie z okulistą tylko kropelki pomoga i masażyk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela no to pewnie bedzie bajkowo;] zdjecie obowiazkowo na brzuchacza 😉
Niunius cos marudzi, nochalek mial zapchany potraktowalam go woda glutek wyskoczyl. Teraz sie meczy w lozeczku, mam nadzieje ze zasnie i nie bedzie chory;/ cholera w pt lekarz chcialabym miec szczepienie za soba. kurde;/ oby nie byl przeziebiony, jest troche rozregulowany bo przez ploty i kawe nie zasnal jakcodzien to robi i moze to go tak wykonczylo i stad te marudzenie...no ale zapchany nosek to pewnie nie od tego.... ajjajajaaj 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja daje kaszki i kleiku z Nestle mała teraz ma przy każdym posiłku dwie miarki (łyżeczka z mleka bebiko) i powiem szczerze że bez zagęszczonego nie zje 🤢 a młoda teraz tak ładnie je 120ml czasem nawet 130/140ml że aż mama dumna jest 😉

Moja Zuzka mimo przeziębienia nie ma katarku tzn. nie leci jej z noska ale jest zapchany nos glutami 😮 jak jej czyszcze to cały aspirator jest z glutów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku powiem CI ze dopiero 3 dni cwiczymy a efekty niesamowite, mlody dzwiga sie pieknie a do tego udalo mu sie przeturlac z brzuszka na boczek a po chwili na plecki 😁
Grzechotką już też się bawi świadomie ale nie przekłada jeszcze do drugiej rączki. Natomiast łapie już powoli rączkami swoje nóżki. Jeszcze troszke niezgrabnie ale juz chwyci to chwilke przytrzymuje i nozka mu ucieka 😉 ponownie dluzsza chwila skupienia uda sie czy nie 😉 zacieta taka mina i walczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
U nas też przespana nocka od 21:30 i jeszcze marysia śpi. Nie wiem czy nie za długo ale ostatnio tak poprostu ma.

Zuziak masujemy kanaliki naciskając kciukiem od kącika oka (przy nosku) do końca skrzydełka nosa.

Cholibka też mam kropelki Vigantol z tej felernej serii. Zaraz dzwonie do Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego żeby podpytać o to bo aż mi się ciepło zrobiło po tej wiadomości!!! 😠

Laaf w jaki sposób ćwiczycie z małym? U nas daleko jeszcze do tego żeby Marysia chwytała się za nóżki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...