Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek, pewnie daty szczepień takie same, bo nasze córcie dzień po dniu urodzone.

No wrzesień rozkręca się, no i za jakieś 1,5 m-ca faktycznie powinien pojawić się wątek czerwcówek 2011. Majóweczek 2011 jeszcze nie ma.

A już o tym wspominałam wcześniej, że wrzesień jest naszym miesiącem i to już dla każdej z nas będzie mijał rok jak pozachodziłyśmy w ciąże i czas szybko zleciał do porodów i już nasze maluszki mają ponad 2 i 3 m-ce 🙂

U nas też jak rozkręciło się to potem prawie jedna za drugą rodziła i nie zapomnę jak przed porodem "biegałam" załatwiać sprawy związane z mieszkaniem, a z 2-3 h przed pierwszym skurczem napisałam przecież na brzuszku - "ktora następna?" (czy coś w tym stylu)...hehehe. Cieszę się, że jest to forum i że Wy jesteście i możemy się wspierać, pochwialić i wyżalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kkaska, nie musisz szczepić, bo nie są obowiązkowe i wybór należy do Ciebie. Ja odpuściłam sobie rotawirusy, bo pomimo zaszczepienia może zdarzyć się, że dziecko i tak zachoruje i jeszcze będzie gorzej przechodziło niż bez szczepienia, to podobjie jak z grypą - tak słyszałam i ten temat też kiedyś poruszałyśmy, ale na pneumokoki zaszczepiłam - 280 zł, a 5 w 1 kosztuje 130 zł, więc miesięcznie 410 zł zdzierstwo, ale dla zdrowia dziecko to zrobi się wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co? Agnieszka wczoraj przespała niemal cały dzień. Myślałam, że w nocy będę musiała często wstawać, a tu niespodzianka! Spała 7 godzin! 🤪 🤪 🤪
Teraz znów śpi. Zjadłam śniadanie i zaraz biorę się za prasowanie, bo duuuużo tego się nazbierało... 🤔 tylko zrobię sobie jakiegoś kawoszczaka słaboszczaka 🙂 u nas ciągle leje. Czyżby jesień już przyszła...?
Zuziaku, pomyliłam się! Podwojenie masy ciała powinno być w 5 miesiącu, więc Zuzia jeszcze ma kuuupę czasu 🙂 przepraszam, że napędziłam Ci strachu.
Agniesia urodziła się mając 3100, teraz waży coś koło 6,5 kg... 😮

Nic mi się dziś nie chce... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jednak nie poszłam do pracy nie dogadałam się z właścicielką i jutro na popołudnie idę... małą odstawiłam teściowej a tu dupa 🙂 ale ona z miła chęcią się nią zajęła a ja moge sobie dychnać :P

Laaf słodkie rodzeństwo 😉 a twoja Kamiska wygląda jak by to jej dzieciątko było :P (żart) 😁

Kwasiek to dobrze że przy 5 miesiącu nie przejmuj się podtuczymy małą i bedzie dobrze... 🙂

o jak fajnie że majóweczki już są 🙂 lada moment beda i czerwcówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku to hi live 🙂 zrob cos dla siebie 🙂

Co do Kamilki to jak jedzie z wozkiem to napewno jest postrzegana jako mloda mamusia. Ostatnio coraz czesciej bierze malego do swojego pokoju i sie z nim bawi ale byla szczera i powiedziala ze matka to ona by teraz absolutnie nie chciala byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

a moje dziecko dzisiaj 10h w tej rozwórce spało 🙂 Chyba się przyzwyczaił do spania na pleckach i skrępowanie nóżek. Uśmiecha się znowu, teraz znowu zasnął sam w łóżeczku także myślę, że będzie dobrze.

Jutro jedziemy na szczepienie i okaże się ile to nasze Maleństwo już waży. Na naszej wadze wychodzi, że 7700!! Rośnie w oczach 🙂

Miłego i słonecznego jak we Wrocławiu dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo, wyprasowane 🙂 🙂 jeszcze tylko naczynia muszę umyć 🤔

kuźwa, spodnie dresowe (w których ciągle łażę po domu) wyprałam i musiałam założyć jakieś stare jeansy. Ledwo w nich siedzę. Szew mi się wbija w dupę (też...), oddychać ledwo mogę, a sadło z brzucha zwisa jak u hipopotama. Porażka 😞

koniecznka, daj znać po szczepieniu 🙂

Właśnie zdjęłam Adze majty ortopedyczne - siedziała w nich ze 3 godziny. Lepsze to, niż nic 🙂 próbuję umyć te naczynia zanim się rozryczy. Szanse mam marne, ale trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej:*

Ja dalej u mamy maz od dzisiaj bierze antybiotyk(zapalenia gornych drog oddechowych)zajebiscie po prostu:/Ale zdrowko Julki jest najwazniejsze, wiec nie narzekam.W sumie nie jest zle, bo duzo tu zieleni i z Malutka jest gdzie spacerowac 🙂

Wiecie zaczelam czytac o spacerowkach, bo Julka juz wyrasta z gondoli, brakuje jej 15 cm a nie zmiesci sie juz do niej.I genralnie mozna zmienic gondole na spacerowke, ale na taka co sie rozklada calkiem na plasko.Musze zobaczyc czy moja ma taka funkcje.

ZuziakuTwoja córeczka to podobnie jak moja wolno przybiera, bo zaledwie 140g na tydzien a widelki sa od 120 do 250g, wiec zdecydowanie znajduje sie w dolnej granicy.Ciagle sie tym martwilam, ale pediatra powiedziala, ze spoko.Sprawdzila na siatce percentylowej i mala znajduje sie na 25percentylu i mowi, ze niektore dzieci tak maja, niektore ida na 90 percentylu, a wcale nie wygladaj na grubasków tylko po prostu taka ich uroda.

Wczoraj na wieczor musialam Malej dac butelke,bo od piersi ja odrzucalo, a nic podejrzanego nie jadlam i dopiero pozniej mnie oswiecilo, ze zmienilam dezodorant i chyba jej zapach nie podszedl 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...