Skocz do zawartości

Witam leszcynianki:) | Forum o ciąży


akonie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nom zadowolona jestem bo ma bardzo dobry sprzet i jest bardzo miła i delikatna..moj namawial mnie na wizyte u takiej starszej Pawlaczyk chyba 🤨to była tragedia..sprzet przed wojenny, 🥴 nie miła ,nie delikatna i do tego nie pozowlila mojemu wchodzic do gabinetu..bylam u niej raz i wiecej nie zawitalam..teraz mam wizyte 19 czerwca najpierw do kardiologa a potem do gin. mam nadzieje ze moja kard. wypisze mi teraz cesarke 🥴 i bede mogla juz spac spokojnie 🤪 🙃 😁
a czuje sie dobrze..tylko nudzi mi sie 😮i ta pogoda dobijająca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, aż dziwne, bo ja o Pawlaczykowej słyszałam same super opinie...że sympatyczna bardzo, delikatna, że ma super sprzęt itp.
Ale nie byłam nigdy u niej, więc nie mogę za dużo powiedzieć...
🙂

u nas "zajebistej" pogody ciąg dalszy...z tym, że dziś leje non stop!
i jeszcze kij od mopa mi się złamał, wiec jechalam podloge na kolanach... 😠

idę pranie powiesić i może wydumam co na obiad zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tej baby nie kojaze wcale.. ale o Szymanskiej bylo ze przyjela pod % porod i cos tam miala nie przyjemnosci ale wiadomo jak to ludzie gadaja 😉
ja do Frykowskiego chodzilam, i do Zabczynskiej na NFZ w Rawiczu.
A kumpela byla teraz na 4d u yy Antczak?? ten mlody czarny co kolo wojska przyjmuje? Bo zawsze mu nazwisko przekrece to babki sa zachwycone a ona ze glupek taki. wiec roznie bywa 😉

A tak zle masz z serduchem ze cesarka Ci grozi??? 🤨 Ale to pewnie we Wschowie bedziesz rodzic??
Mi Kujawska przyjmowala i dziekowac Bogu ze jeszcze sie na nia zalapalam bo mam blizne niewidoczna ale wspomnienia i tamten bol... KOSZMAR 😞
zreszta teraz tez mi sie daje we znaki i blizna i miejsce klucia ☺️


aaani mi nic nie mow!!!!! mi tak zimno ciagle 😠 😠
Ta pogoda dziala mi na nerwy 😠

Agata piekny masz awatarek 😁 hhehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tych lekarzy w ogóle nie znam, bo chodziłam tu w Poznaniu...tzn u tej Kujawskiej chyba byłam na swojej pierwszej wizycie w życiu...tak mi się coś kojarzy to nazwisko!

Ania, a Ty cc miałaś, tak??
Ja kuźwa jakbym w ciąży była jeszcze kiedyś (czego nie planuję) to oddam wszystkie pieniądze za cesarkę.
Mój poród wspominam masakrycznie, 24 h skurczy co 2 -3 minuty i 1 cm rozwarcia ( rozwarcie zaczelo postępować w końcu kolo 20, a o 22.37 urodziłam )...nikomu tego nie życzę, poród śni mi się po nocach, jako koszmar najwekszy do teraz...później te szwy że tak powiem na piczy, ani siadać, ani chodzić!! MASAKRA!!!
i to już nawet nie chodziło o ten ból...ale o strach o Małą...mimo że przez ten cały czas byłam podpięta pod KTG, to jednak przez tyle godzin to różnie mogło się skończyć...
I wiem, że po cesarce tez nie jest kolorowo , ale NIE WYOBRAŻAM sobie rodzić 2 raz naturalne...



a tu nadal pada i piździ...


🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oszalalas!
Wiem ze to tak jest ze wiekszosc co maja sn marza o cc i odwrotnie.
Ja mialam koszmarna cc...
o 7 wody mi odeszly, kapiel kawka i gol do szpitala o 9 na porodowce juz bylam, rozwarcia 1 cm... bolalo ale nie mocno, o 14 wkocu zwolnila sie rodzinna porodowka dzwonilam po mojego poszlam tam i dupa.. 0 postepu, calyc zas czopki i antybiotyk. Potem 16 i dalej nic moze niecale 2 cm...
a bolalo jak cholera wody non stop lecialy.
Od 18 juz calyc zas pod ktg, dzownilam do ciotki blagalam zeby kogos znajomego znalazla na oddziale i zeby mi cos dali. Bo oczywiscie zmiana byla o 7... 🤢
O 20 dali mi oksy.... KU******* jasna jakie to byly bole... koszmar!
odlaczyli ja tak szybko jak mi ja podlaczyli bo Marcel dostal takie wysokie cisnienie...
Potem calyc zas pod ktg, maz mowil ze male skorcze ale mi lzy ciekly i kontem oka widzialm 120 a ja 3 cm rozwarcia i dupa.
Te szeptaly i juz wiedzialam ze jest nie tak.
o 23 na stol.
Bylam przytomna, ze ciotka pomaga przy tych operacjach wszystkich - ale miala wolne to wszyskie juz wiedzialy ze to ja, i byly bardzo przyjemne i opiekuncze.
Ale to jak mi wkuwalykilka razy ta 20 cm igle miedzy kregi 😠 😠 😠 😠 jak sobie przypomne do dzis czuje jak mi wierci nia w plecach.
Potem to jak szarpia dziecko z brzucha... masakra, i te zapasci.
Potem te drgawki, goraczka brak sil wstawanie z rykiem ....

Laska obok mnie urodzila po mnie... szla jak talala z dzieckiem a ja wylam z bolu.
ja lezalam tydzien ona ledwie 3 dni.

nie bylo przyjemnie;(






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa jakie to niesprawiedliwe, jednym poród idzie raz dwa, inne muszą się męczyć 🙂 koło mnie tzn obok w porodówce babka urodziła w 12 MINUT!!! Jezusicku jak ja jej zazdrościłam!!!!!!
Też przeżyłaś widzę nieźle...
najważniejsze że to już za nami i teraz możemy cieszyć się Naszymi dziećmi 🤪

coś mnie żolądek boleć zaczyna...
a jeszcze się dowiedziałam, że kolo 19 teście nas odwiedzą...no o niczym innym nie marzę po prostu...mimo, że ich lubię, ale jakoś nie mam weny na nich dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było źle 🙂
ciacho przywieźli i prezenty dla nas i Gabi na dzień dziecka 🙂 , bo się nie widzieliśmy, bo byli na wyjeździe!
idę mleko szykować dla Gabulki.
w ogóle to nic dziś właściwie nie robiłam, a padam na cyce...zaraz walnę chyba Redsika 🤪
a co se będę żałować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo no to tak to moga rpzyjezdzac co nie?? 🙂
No moj juz spi na szczescie bo oszalec moge z nim sama ciagle:P eheh

ja se zywca wale zaraz na wspolnej 😁

http://www.youtube.com/watch?v=zfQh6FSsRYE&feature=youtu.be
moj maly 😁
hehe zaszokolwalo mnie ze siedzial w miejscu praktycznie i tak chetnie odpowiadal ze nie wiedzialam co mam mu mowic:P ehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale słodki ten Twój Marceluś!! I jaki gadułka!! 🙂 🙂
I jaki duuuży już...prawie 2 latka...kurde po dzieciach się widzi dopiero, jak czas zapiernicza!!


a tu moja dziewuszka chodząca 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=3oKc-vnjv3k&feature=youtu.be


idę się kąpać i chyba polegnę!!
do jutra 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮ale mnie tu wystraszylyscie 🥴 😮 😞
boje sie panivcznie porodu 😲 a cc bo mam zastawka jakas tam sie nei domyka i krew wpada do komory i ma przez to palpitacje.. 🥴
przeszlam dwie operacje w lesznie i wole ten bol po niz porod naturalny 🥴
bede rodzic w lesznie dlatego tam jezdze prywatnie 🥴
we wschowie polozna jest moja chrzestna ale nie chce tu rodzic bo nie ma t warunkow 🥴
boje sie strasznie 😞 🥴 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann87 napisał(a):
😮ale mnie tu wystraszylyscie 🥴 😮 😞
boje sie panivcznie porodu 😲 a cc bo mam zastawka jakas tam sie nei domyka i krew wpada do komory i ma przez to palpitacje.. 🥴
przeszlam dwie operacje w lesznie i wole ten bol po niz porod naturalny 🥴
bede rodzic w lesznie dlatego tam jezdze prywatnie 🥴
we wschowie polozna jest moja chrzestna ale nie chce tu rodzic bo nie ma t warunkow 🥴
boje sie strasznie 😞 🥴 😮 🤨


Ania, ja też się bałam...całe 9 miesięcy płakałam ze starchu...i dałam radę!!!
A jak Ty jesteś po operacjach to na bank zrobią Ci cc.

Ale gdybym miała jeszcze raz to przejść, to bez chwili wahania bym rodziła jeszcze raz moją Gabulkę!!
Chociaż nie ukrywam, że świadomie na kolejne dziecko się nie zdecyduję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka ona jest rozkoszna... ☺️ 😘 😘
Marcel na nia tak patrzyl:P eheh i pytam go czemu nie jest taki maly to sie smieje raczki zlozyl i pokazuje ze taaki maly:P eheh

Anka nie masz co sie bac jak jestes w takiej sytulacji to pewnie Ci dadza na cc i to pod narkoza a nie pod miejscowym 😉
Wiesz strach jest ogromny przed... a potem to tylko bol taki hmm no nie jest przyjemny ale ten dreszczyk jest 100 razy wiekszy ze zaraz zobaczysz dziecko i potem jego widok malenkie raczki buzka zapomnisz 😉
Ja tez cala ciaze trzeslam gatami alee sie udalo 🙂
Dla mnie np oo wiele wiecej strachu wzbudza dentysta!! ooo matko!!!!!!!!!!!!!!!!!
no nienawidze... boje sie panicznie 😠
Przez wspanialego doktora J ktory przyjmowal ( nie wiem czy kojazycie ) w dawnej kolejowej przychodni- budynek przed przejsciem na zatorze??
moja 1 wizyta a do dzis mi sie sni 😠

A Ty serio wiecej nie dzieci?? czy moze jeszcze Was wezmie na takiego szkraba?? 🙂



Palny na dzisiejsze swieto?? 🙂 moj wkoncu w domu to mamy rozpizdziaj... uuh jak ja nie lubie jak on wraca 😜 eheh sami ejstesmy to czysto porzadek a tak.. ehh 😜 ehhe

:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znaczy miałam operacje 2 ale na kolana.. a na serducho nie.. 🥴
ale szwagierka w Lesznie rodziła i miała cc bo juz 40 na karku 😉 i mowila ze kazdej dziewczyny pytali czy narkoza czy znieczulenie.. 🤨
ja wolę narkozę 🤨 zeby tfu tfu nic mi z kregoslupem nie uszkodzili 😮
mam nadzieje ,ze dam rade bo dentysta to tez sen z powiek 🤨
a w Lesznie nie chodzilam do dentysty wiec nie znam 🤨 ale tez mam zle wspomnienia jak mi dziąsa wycinał bo 7 sie wyzynały i znieczulenie z drugiwj strony przestalo dzialac a on jeszcze chwileczke i reszte juz wycinania na zywca czulam 😠 😞 🤨 🥴 nigdy wiecej 🤨

co dzisiaj robicie ? moj idzie na grila do brata maja taki meski wieczor.. troche mi przykro bo czekalam na tego uefa a tu musze jechac do kolezanki .. w koncu nei codzinnie polska organizuje uefa 🤨 🥴 milego weekendu i oby 2:1 dla polski 🤪 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tzn sie jak moje kumpele mialy to nikt ich sie nie pytal.
To lekarz zarzadza czy ogolna czy miejscowe..
Mi tak przynajmniej Kujawska tlumaczyla bo sie pytalam czy bede spac, to mowila ze nie bo nie ma dla mnie jako takiego zagrozenia.
A znowu kumpeli wlasnie tez ona i maly byli juz w kiepskim stanie to ja uspili.. inna znowu tak jak ja ze tylko dziecko zagrozone to miala w kregoslup.
A wiesz 40 to juz moze mysleli zeby jej nie wykanczac to niech spi: 😜
Pewnie co lekarz to inna teoria 🙂

A my plany mamy puki co miasto 😉 jakies zakupy czy cos farbe do klakow bo juz mam kosmiczne odrosty 😜
A mecz obejrze sama bo moj w trasie... 🤢

Milego 🙂 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie dzis mały "E" obudził o 7:30 kopniakami 🙃 nie moge sie napatrzec jak skora sie rusza 🙂
dzisiaj koniec remontu 🤪 i pierwsze gotowanie w nowej kuchni pierwsze spanie w nowej sypialni 🤪 został mi jeszcze tylko pokoj małego ale to moja misja 🙃

dzis mecz polska:rosja
stawiam optymistyczno-patriotycznie naaaaa remis 😁 1:1/2:2/3:3 <-marzenie 😁

milego,slonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka milo miec taka pobodke coo??? 😁 ehhe
zazdroszcze strasznie 🙂 🙂
A to macie cos swojego czy z tesciami rodzicami czy wynajmowane?? 😉)
aaa i remis byl kuurnaa 🥴 😜 😜
ciekawe jak pojdzie z Czechami 😜 😜
stawiam 2-1 dla nas 😁 ehheeh

No a my wczoraj z moim tagrnelismy sie na tatuaze 😁 hehe
kumpel w domu robi .. a tylko dlatego ze nie ma kasy na salon a rekwelka.. pelna profeska 🙂
Wczoraj euforia a dzis tez smutno sie zrobilo bo babcia cos szwankuje 🤨 Martwie sie ale jak to ja pewnie na zapas ☺️


zdrowka dla mamy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta miło 😁 wczoraj 6:30 do 23 a dzisiaj dopiero od 9:45 😉

mielismy dzialke ale ze ciaza niespodziewanie wyszla do dostalismy domek do teścia
mieszkamy sami ale narazie całe pietro wyremontowalismy (mamy tam 3 pokoje,jadalnie,kuchnie ,duży hol i lazienke a gora narazie nie potrzebna:/

ostatnio dobrze obstawilam na remis 🤪
dzis stawiam 2:1 dla nas oczywiscie 🤪

milego kibicowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo to fajnego macie tescia 🙂 🙂
Pewnie taki duzy dom to narazie ze spokojem dol wystarczy a jak sie rodzinka powiekszy to sobie gore robic 🙂 🙂


yy a meczu nie komentuje 🤢 🤢
ja nie wiem kto tam nimi tak steruje ale 3 mecze zagrali identycznie poczatek z wielkiego kopa a pod koniec jakas zenada.
Ale trudno.


A u nas spoko.. przygotowania nad morzem pelna para.. juz poszykowane troche jeszcze rzeczy tylko i mozna pakowac 😉
Marcel troche tylko dzis mnie zaniepokoil bo obudzil sie z zaropialymi oczkami ale to moze od spania tak mocno albo bo przewialo.
A kolezanki maly chory 😞 Mam nadzieje ze do wyjazdu wydobrzeje 🙂

Agata jak mama??
Jak malenka?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej!!
dawno mnie nie było...obiecuję poprawę 🙂
ANIA super że zadowoleni po urlopie, ja już się nie mogę doczekać naszego wyjazdu. Ale to jeszcze ponad miesiąc.
GABCI wychodzi pierwszy ząbek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obecnie odpoczywamy w Lesznie, pozdrawiamy!!


😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...