Skocz do zawartości

Mamuśki z Opola | Forum o ciąży


razorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 552
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki!!! 😁
pewnie wszystkie zajęte jesteście przygotowaniami świątecznymi... ja w tym roku odpoczywam mój mąż musiał przejąc wszystkie obowiązki bo mi nie wolno się przemęczać-z jednej strony CUDOWNIE 😜 a z drugiej beznadziejnie bo mnie cały czas kontroluje... tak że przed kompem mogę czasami usiąść 🙂
pozdrawiam serdecznie!!!
anulab jak tam maleństwo?? rośnie?? jak nocki - przesypiacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak święta święta a zaraz po świętach będzie 🙂 Mnie dzisiaj śniło się ze chłopczyk mieć będziemy i powiem wam ze już od jakiegoś czasu tez tak mi się wydawało... No cóż przekonamy się mam nadzieje za tydzień 🙂 A jak wasze samopoczucie? Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze czy 7 miesiąc to nie za późno na szkołę rodzenia? Bo chciałabym chodzić, teraz jednak nie mam jak i dopiero wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od samego początku ciąży twierdziłam że będzie syn i na USG wyszło że się nie myliłam 🙂
mam nadzieję że kolejne USG to potwierdzi 😁
My (ja z mężem) też jeszcze nie zapisaliśmy się do szkoły rodzenia, ale mamy zamiar zacząć zaraz po świętach.
Kamilka a ruchy już czujesz?? Fenomenalna sprawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki. W Opolu można uczęszczać do szkoły rodzenia przy porodówce, jeśli ma się skończony 30 tydzień ciąży 🙂 Zajęcia są fajne, a położne rewelacyjne 🙂
Moja Martynka rośnie w oczach. Już przybrała kilogram i urosła 2cm 🙂 W poniedziałek ma Chrzest 🙂
Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesołego po świętach 🙂
Oj to świąteczne jedzenie... ☺️
Pewnie znowu na wizycie podskoczy mi ciśnienie gdy każą mi wejść na wagę... 🥴
Rozpoczynam poszukiwania szkoły rodzenia. Mam nadzieję że szybko mi się to uda bo pogoda za oknem rewelacyjna i nie chce się w domu siedzieć.
Moje maleństwo reaguje dość gwałtownie na mocne dźwięki - zwłaszcza gdy tatuś postanawia ćwiczyć na trąbce 🙃 nie sądziłam że taki mały a taki inteligentny że od samego początku zna się na muzyce 😜
Ściskam Was mocno i z odległości bo brzuch przeszkadza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilka szukając dla siebie szkoły rodzenia znalazłam takie ogłoszenie może Cię zainteresuje:

Strzelce Opolskie

SP ZOZ

ul. Opolska 36 A,

tel. 077 461 33 291

Zajęcia trwają trzy miesiące, odbywają się raz w tygodniu, obejmują ćwiczenia i wykłady. Kurs bezpłatny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O oooo 🙂 Dzięki 🙂
A ja się muszę pochwalić, dzis byłam u pana doktora i powiedział ze będzie........
FACET 🙂 🙂 🙂
a teraz wymyślał jakieś fajne imię, może coś podpowiecie 🙂
M upiera się przy Dawidzie ale mnie się nie bardzo podoba i chyba jednak powalczę o cos innego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Anulab! Ja niestety nie znam... a ten co znam to tylko w szpitalu pracuje.. a tak a propo pampersów to jakich używasz? Mój M zakupił 200 szt. tych najmniejszych 1 i nie wiem czy dobrze zrobił.... z pampersa powinny być dobre? Bo czytałam ze czasem są od razu za małe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...