Skocz do zawartości

Mamuśki z Opola | Forum o ciąży


razorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a właśnie miałam pytać Anulab, powiedz czy Ty masz albo spotkałaś się z opinią takich koszul rozpinanych po bokach tak na skos? Bo ja dziś chciałam kupić ale w sumie to nie wiem czy to takie do końca praktyczne będzie.. i chyba zdecyduje się na taka standardową czyli rozpinaną normalnie z przodu..... Jak myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 552
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ho,ho... to ja dzisiaj w nocy rodzę - na kolację miałam jajecznice na boczku 🙂 na przytulanki nie mam co liczyć bo tatusiek w delegacji, ale może jedna metoda wystarczy ;D
anulab a Ty w którym tyg rodziłaś?? ja bym bardzo chciała tak w 38, ale pewnie jak znam siebie to przenoszę z tydzień... bo prawde mówiąc to już ledwo się kulam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fatalnie się czuję... strasznie boli mnie brzuch jakbym miała zaraz okres dostać, w dodatku robi się strasznie twardy i napięty a wizytę mam dopiero w pon 😞 próbuję się dodzwonić ale dopiero przyjmuje od 14 więc lipa... mam nadzieję że nic się nie wydarzy... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dziś mego wspaniały dzień bo kochana PANI DZIEKAN zgodziła się as wręcz sama wygoniła na te nieszczęsne praktyki w październiku ha ha ha !! i mogą sobie wstrętne baby z działy praktyk gadać!! Mogę spokojnie rodzić i nie przejmować się terminem!!
Hurra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo 🙂
wróciłam ze szpitala... na szczęście jeszcze z brzuchem a nie z małym... spieszy mu się do nas bardzo 😮 musi jednak jeszcze co najmniej dwa tyg poczekać - chociaż lekarze w szpitalu stwierdzili że nie ma co hamować skoro chce wyjść to musi mieć jakiś powód 🤢
szyjka zaczęła się skracać i rozwarcie na jeden palec, więc możemy nie doczekać terminu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga zobaczysz wszystko będzie dobrze 🙂 🙂 Najważniejsze ze maluszek cały i zdrowy, a że wcześniej to nic takiego 🙂 🙂 Głowa do góry!! ehhh, zazdroszczę, zazdroszczę...:P
Ja póki co uparcie walczę z rozstępami.. moja kolejna próba to krem Fisan.. zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba ten wcześniejszy poród u mnie to byłoby rozwiązanie bo mały ma już 2800-3100g a do terminu ma jeszcze 4 tyg więc waga może osiągnąć 4300-4500g... nie chce nawet myśleć o tym porodzie 😮
będzie dobrze obie urodzimy piękne i zdrowe dzieciaczki oczywiście nie namęczymy się za wiele i wszystko będzie GIT 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula
dlatego ze duzo osob czytalo co piszemy a pisalismy duzo osobistych tematów...
jedna kolezanka zalozyla prywatne forum i teraz nikt nas nie czyta 🙂
ale cudowna twoja coreczka 🙂 ten czas tak szybko leci, twoja kruszynka juz ma 4 miesiace 🙂 a moj urwisek juz 13 i pomalutku zaczyna chodzic, wszedzie wchodzi i w ogole hihi niedlugo ciebie bedzie to czekac 🙂 a ja nadal karmie piersia ale juz pomalu chce konczyc ale ciezko bo Hania tak sie przyzwyczaila... a jak u ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti, ja skończyłam karmić Małą jak skończyła 3 miesiące... Nie dałam rady więcej. I tak długo walczyłam... My też się przeniosłyśmy. To ja założyłam nowe forum i tam sobie teraz siedzimy w zamknięciu 😁
Ja aż się boję co to będzie jak Mała zacznie chodzić 😁 Na razie czekamy na zęby 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, pomocy!! Wybrałam się dziś do apteki żeby zakupić kilka potrzebnych rzeczy w tym, podkłady poporodowe (dodam ze nie bardzo wiem jak to wygląda ale taki punkt był na liście) a babka do mnie ale o co Pani chodzi? No to powtórzyłam ze podkłady chce a ona ale jakie?? Tzn. na łóżko czy takie duże podpaski? Zgłupiałam i powiedziałam ze nie wiem a ona ze jak już się dowiem to wtedy mam przyjść... I co w końcu jest potrzebne? A może jedno i drugie?? A nie wystarczą takie mega największe podpaski?? np. allways?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko musisz zakupić podkłady na łóżko i takie duże podpaski (podkłady) najlepiej Bella Mamma. U mnie w szpitalu jeszcze muszę mieć majtki jednorazowe poporodowe. Wszystkie te rzeczy kupisz w każdej aptece 🙂
Tam gdzie ja chcę rodzić podkładów na łóżko nie trzeba bo mają ale ja i tak mam jeden zapakowany do torby na wszelki wypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...