Skocz do zawartości

FOTKI BRZUSZKÓW | Forum o ciąży


Dagii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My przy Kacprze w ogóle z tego nie korzystaliśmy, z tym że miałam przewijak na komodzie i tam miałam miejsce na wszystkie potrzebne rzeczy, teraz będzie przewijak na łóżeczku i tez się zastanawiam jak to sobie zorganizować.
Mąż miał myśleć nad jakąś półeczką.
Pewnie wyjdzie w praniu i coś się najwyżej dokupi.
Ale te co polazłaś Karola bardzo fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
My przy Kacprze w ogóle z tego nie korzystaliśmy, z tym że miałam przewijak na komodzie i tam miałam miejsce na wszystkie potrzebne rzeczy, teraz będzie przewijak na łóżeczku i tez się zastanawiam jak to sobie zorganizować.
Mąż miał myśleć nad jakąś półeczką.
Pewnie wyjdzie w praniu i coś się najwyżej dokupi.
Ale te co polazłaś Karola bardzo fajne 🙂


mnie tak teraz olśniło, bo co prawda półki zamontowaliśmy przedwczoraj, ale specjalnie nie nad łóżeczkiem, coby w razie W nic nie zleciało!!!mamy kota, a on wszędzie wejdzie, to wolę dmuchać na zimne, żeby nic na dzidzię nie zrzucił...dlatego chyba taki zawieszany na łóżeczko sobie sprawie, myślę, że będzie funkcjonalny i do pralki się wrzuci z pościelą 🙂 jabyś coś znalazła ciekawego to wklejaj linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślałam o takie półeczce z boku łóżeczka na zawiasach żeby się składała.
I już w sumie wszystko jest kupione tylko zastanawiamy się teraz czy przy naszym kochanym urwisie ta półka będzie bezpieczna bo może podbiec i się uderzyć albo mi ją w najmniej odpowiednim momencie złożyć.
Myślę na razie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no, Justyna, powiem ci, że nie jedna z mojej szkoły rodzenia z przedziału 34-38tc (czytaj ja też) mogłaby ci pozazdrościć takiego brzuszka i figury jak u ciebie w 41 🙂

Coś czuję, że będziemy mogły sobie porównać nasze brzuchy w 41tc... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...