Skocz do zawartości

\"mała\" szyjka | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczynki dzisiaj przy badaniu moja lekarka stwierdzila ze mam mala szyjke, nie mogla sie do niej dobic wogole..pytala mnie czy twierdzono u mnie kiedys tyłozgięcie-powiedzialam ze nie, no i zbaala, pozniej usg przy okazji ogladania dzieciaczka i powiedziala ze taka poprostu mam budowe i czesto zdarzaja sie takie ciaze z krotka szyjka od poczatku...
czy to źle?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie mam pojecie 😞
A u mnie jest taki problem ze lekarz nawet nie chce mnie badac na "fotelu" gdyż powiedzial ze mam za male wejscie do pochwy i sie boi ze mnie uszkodzi 😞 ze jestem jak dziewica..... i co ja mam zrobic jak sie nie rozejde czeka mnie cc...
on sie boi mnie badac a porod przede mna 😞 jestem przerazona 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, tak jak powiedziala Guska007 wazne ze jest zamknieta. Teraz to twoj poczatek ciazy ja w 7 miesiacu dostalam rozwarcie na opuszek palca i skrocila mi sie szyjka i poprostu musze uwazac zeby nie dzwigac i ty tez nie przemeczaj sie i leniuchuj duzo. Ale jezeli twoja gin nie kazala Ci specjalnie czegos robic to nie denerwuj i siebie i maluszka. Glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje kochane 🙂 dziekuje:*
a powiedzcie mi jeszcze jedno, co ze wspolzyciem? czy sa jakies przeciwskazania przez to ? lekarka nic mi na ten temat nie powiedziala...
Anusia to faktycznie :o dlaczego tak masz..:/ 😞 ale wiesz skurcze tak zadzialaja ze rozepchalyby kazdego hehe 🙂 moim zdaniem kochana nie ma sie co przedwczesnie zamartiac tym bo napewno sie rozejdziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że o współżycie najlepiej zapytać lekarza.

Anusiu, Twój przypadek jest rzeczywiście bardzo nietypowy, jeśli jesteś jak dziewica to współżycie niczego nie zmieniło?
przecież podczas badania lekarz nie wkłada do pochwy nie wiadomo jak dużych przedmiotów, a i są przecież wzierniki dla dziewic... Szok.

Byłaś u innego lekarza z tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anusiaa189 napisał:
ja tez nie mam pojecie 😞
A u mnie jest taki problem ze lekarz nawet nie chce mnie badac na "fotelu" gdyż powiedzial ze mam za male wejscie do pochwy i sie boi ze mnie uszkodzi 😞 ze jestem jak dziewica..... i co ja mam zrobic jak sie nie rozejde czeka mnie cc...
on sie boi mnie badac a porod przede mna 😞 jestem przerazona 🤢

Proponuję Ci zmianę lekarza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...