Skocz do zawartości

Przyszłe Mamy z Łodzi | Forum o ciąży


olamat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Mnie też firma płaci i potem rozlicza się z ZUS-em, współczucie Esia, że musisz się z nimi użerac 🙂

Mnie zgaga męczy od 5 miesiąca. Jak tylko minęły mi mega mdłości zaczęła sie właśnie zgaga! I powiem Wam, że tak się to niej "przyzwyczaiłam", że jak mija mi na kilka godzin to cuję sie nieswojo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esia narazie nie mam skierowania na USG, jak dostanę to pójdę.
Nic się nie martw, nic jej nie jest póki się rusza, pewnie ma mniej miejsca 🙂

Hehe mój też narzeka, że go plecy bolą... A jak ja mu powiem, że mnie boli kręgosłup(z aluzją o masaż) to jak kulą w płot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was w zimowy poranek 🙂
Miałam zamiar dziś wybrac się na spacer, bo to siedzenie w domu mnie dobija, ale ciągle pada śnieg. I zaplanuj sobie cos człowieku!
Jak tam wasze samopoczucie?
Mnie dziś w nocy zlapał taki ból w podbrzuszu jak na okres. Napiłam sie wody i przeszło, ale się zestresowałam niesamowicie. Nie moglam później zasnąc. Wy też tak czasami macie?
Miłego day 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Olamat nie chcę Cię stresować... ale moja koleżanka miała na wczoraj termin... miała skurcze, które jej ustały a zaczął się właśnie taki ból jak napisałaś... Chociaż mi też się ze dwa razy zdarzył taki ból ale nie podczas snu... no nic... oby było wszystko okej 🙂 w sumie to nie możemy na wszystko reagować z paniką bo nam psychika padnie:laugh:

A jak tam na spacerku? dałaś radę dotlenić Zuzię? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Silvisia zdarzyło się to pierwszy raz dziś w nocy, cały dzięn było ok.
Spacer był super dotleniłam się i po powrocie do domu miałam tyle energi, że sama nie wiedziałam co ze sobą zrobic. Posprzątałam, poprasowałam sobie i wcale nie chciało mi się spac przez cały dzień 🙂 Polecam takie spacerki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

Silvusia w programie mówili o standardach jakie zamierzaja wprowadzic, a najgorsze jest to, że dla nas rzeczy oczywiste, typu troskliwa i miła opieka położnych trzeba regulowac prawnie. Inaczej jesteś traktowana jak kolejna rodząca, którą boli. Tragedia!!!

Ja jednak dziś idę do lekarza, przełożono mi wizytę, bo dr w poniedziałek jest nieobecna. Taka mila niespodzianka 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od lekarza i jestem załamana 😞

Okazało sie, że moja maleńka ma 4 cm torbiel na jajniku! Pęcherz ma średnicę 2 cm a torbiel jest dwa razy większy. W poniedziałek idę do Szpitala na specjalistyczne badania. Boże, a juz tak dobrze bylo, leki zaczęły działac i masz Ci los!

A i mała waży 2300g, nie wiem czy to dużo czy mało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...