Skocz do zawartości

Nasze wózki :) | Forum o ciąży


Justysia78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja mam emjot trecco uzywan w stanie jak nowy wysylalam kiedys wam zdjecia i jestem z niego bardzo zadowolona super sie prowadzi tylko ja na 4pietro musze go targac musze zapytac sasiadow czy niebedzie im przeszkadzalo jak go bede przypinac na 1pietrze zeby go tak na gore nie targac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wybraliśmy baby design lupo i ma podobno przyjśc w tym tygodniu :/ zobaczymy.
Mieszkam na parterze i wózek będę trzymac w domu ale na klatce stoi aż 6 wózków i nikt sie mnie nie pytał czy moze postawic. Nikt wózka nie przypina, nie zdarzyło się zeby ktoś ukradł. Teraz jeszcze sąsiad wyniósł lodówke i naprawde nie ma gdzie nogi postawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my kupiliśmy tako laret black kolor pomarańczowy Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku... już kiedyś wam pokazywałam. Dokupiłam jeszcze moskitiere uniwersalną na gondolę bo była tylko na fotelik w zestawie. A przy tym kolorze mogą atakować robaczki 😉
Cena bardzo fajna bo 1500 zł za 3w1 razem z adapterem na wózek do fotelika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wózek dla Naszego dziecka kupiliśmy na allegro. Allegrowicz wiarygodny a wózek jak dla nas jest prześliczny i w przystępnej cenie ;D.
Kupiliśmy wózek wielofunkcyjny: gondola, spacerówka i fotelik.
Jak sprawdzaliśmy to fajnie się go prowadzi no i jest zgrabny - zobaczymy co okaże się w praktyce 🙂 🙃
Poniżej fotka naszego wózka w wersji GONDOLA, ale przy naszym wózku są koła pompowane a tu piankowe.
[IMG]http://i44.tinypic.com/s113eq.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...