Skocz do zawartości

Mamuśki PAŹDZIERNIKOWE wpisujcie się :) | Forum o ciąży


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
jak tam u was?
u nas też mały był chory.. w czw i piątek nie było go w przedszkolu. Od wczoraj już chodzi, chociaż ma jeszcze lekki katarek. Chodzi z rykiem jest gorzej niż w pierwsze dni, ale jak go Pani bierze na sale to tam z automatu się uspokaja. Nie wiem czemu reaguje taką histerią.. sama nie mogę go zawozić do przedszkola bo mój go musi wyciągać z fotelika , gdyż trzyma się wszystkiego co popadnie rękami i nogami. Zobaczę do końca miesiąca.. jak dalej nie będzie chciał tak chodzić to go chyba wypisze bo mi go szkoda.
Z jednej strony fajnie jakby tam chodził bo ma się z kim bawić.. a tak to ja czasami już sił nie mam albo i czasu.

No a ja od dziś na L4 😉 juuuuhu w końcu 😁
myślałam , że nerwowo tam nie wytrzymam... Nie uwierzycie, ale mi w pracy nie pozwalano mi usiąść nawet jak na sklepie klientów nie było! ale nie dałam się tak łatwo i mówiłam co myśle, chociaż dużo nerwów mnie to kosztowało. A nie chce prędzej wylądować na porodówce.

W ogóle mam dziś lenia strasznego, oczy same mi się zamykają.. może to też przez pogodę, muszę sobie małą czarną zrobić.
Młoda dziś bryka i bryka 😉

prawie środek września.. matko jak ten czas leci..... ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja termin cesarki mam na 20.10.2014 za to w szpitalu mam byc juz 19.10 w niedziele....no i maly wazyl na ostatniej wizycie 1.5 tyg temu 2500 wiec gin mowil ze to duzo....i ze dzieci szybciutko teraz rosna i do terminu na bank 4 kg przekroczy.... wiec jak bys Monari poczekala do terminu to pewno dzidzius bylby wiekszy....teraz podobno 200 gram tygodniowo dziecko minimum robi... 🙂) a prawidlowo kilogram w 4 tyg:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie ze juz macie terminy wyznaczone a nie takie czekanie i nie wiadomo kiedy to nastapi 😁 ja z moim młodszym miałam termin porodu na 10.10.10 ale ze rodziłam naturalnie to dupa wyjsc nie chciał dopiero 16 ksiaze sie ruszył a taka by miał fajna date urodzin 😁 ja sprzatam od 11 jeszcze tylko łazienka i koniec leje u mnie strasznie i pogoda senna ale zaparłam sie i stwierdziłam ze nie bede lezec bo wtedy kompletnie bym nic nie zrobiła taki len mnie ogarnał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny u mnie to dokładnie bedzie 39 tc i 1 dzien- wagą się nie przejmuję bo dziewczynki na ogół są mniejsze 🙂 do 3,5 kg bedzie miałą czyli idealna 🙂 jeśli moja doktorka uzna że jeszcze mogę poczekać to poczekam, jednak nie ukrywam że chciałabym jak najprędzej ale to nie liczy się moje zdanie tylko zdrowie maleńkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj miałam wizytę...wszystko ok. Konradek waży 3 kg, serduszko pięknie bije. Wyniki morfologii i moczu w normie, ciśnienie 120/60, przytyłam 2 kg przez 3 tyg. (łącznie na + 13 kg), szyjka nadal długa i zamknięta. Miałam pobrany wymaz gbs, wynik poznam pewnie na kolejnej wizycie, czyli za 2 tygodnie. Mały nadal ułożony główkowo, psikusów żadnych mamie nie robi wiercąc się ciągle.

Ola urodziła się w wyznaczonym terminie, mały też tak mógłby, nie obraziłabym się, jeżeli pośpieszyło mu się trochę, tylko żebym nie turlała się po terminie, ale co będzie to będzie.

Fajnie dziewczyny, że macie wyznaczone terminy porodu 🙂 Pozostało tylko odliczanie.

Olcia, to Amelka dzielny przedszkolaczek, fajnie, że przyzwyczaja się.

Gosia, a z tym suwaczkiem to próbowałaś korzystając z innej przeglądarki? Kiedyś nie było problemu z wklejeniem suwaczka, ale też tak miałam i wymyśliłam sobie, że wklepie ręcznie po kolei każdą literkę, cyferkę, znak i udało się.

Pati, dobrze, że jednak jesteś na L4, nie będziesz stresować się, użerać z szefostwem i męczyć. Odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monarti to super to chyba będziesz pierwsza z nas? A ja dziś byłam w szkole rodzenia i położna mniena izbe przyjęć wysłała bo od 2 dni mały człowiek cichy i brzuch mi mrowieje. Z małym się okazało ok ale jak zobaczyli moje crp to chcieli mnie zostawić. Mówiłam ze mój lekarz mówił ze to uroda mojej ciąży ale musiałam podpisać ze nie zgadzam się na hospitslizacje. .kurde czuje się trochę jak wyrodna matka. ..ale znowu by mi dali antybiotyk na ślepo i znów by nic nie dało. ..pozdrawiam was dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
no to dziewczyny możecie spokojnie już odliczać dni do porodu. Fajnie też bym chciała wiedzieć kiedy urodzę 😜 no ale cóż.. wole nawet rodzić naturalnie jakoś cc mnie przeraża nie wiem czemu.

Kurde z tą mają zgagą oszaleje.. zaraz będę ziać ogniem. W pierwszej ciąży takiej zgagi nie miałam. Masakra. Niby migdały , ciepłe mleko na zgagę.. hahha po tym mi nic nie przechodzi.

Młody w przedszkolu, siedze u rodziców ale zaraz zbieram się do mojego domu bo mój wczoraj malował kuchnię i by się przydało trochę ogarnąc. Tak mi się nie chce.. najchetniej bym się położyła na cały dzień.

W ogóle chodzi za mną ciągle zimne piwo z sokiem mmm , piwo jabłkowe albo słodkie winko..

kasia fesss.. to nieciekawie. Oby wszystko dobrze było.

Anulka mały ładnie waży 😉 super , że wszystko jest okey 😉


Lece zrobić sobie małą czarną bo zasnę na siedząco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia23 - kto wie 🙂 w polożnictwie nie jest nic pewnego 🙂 dzieci lubią robić niespodzianki 🙂
torba już spakowana 🙂 jeszcze musze dokupić majteczki siateczkowe , dzisiaj zabrałam się za pranie pościeli ( nowej) dla Natalci 🙂 muszę powoli się szykować 🙂
w pon powinnam dostać wyniki GBS - ciekawa jestem jaki mi wyjdzie- z synem jeszcze tego badania nie mialam oboziazkowego :/


Anulka- widze ze nasze dzieci maja podobna wage 🙂 wazne ze zdrowo rosna 🙂


Moja też się ciągle wierci i przewraca :/ raz ma nogi z prawej raz z lewej strony 🙂

zycze miłęgo dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia23 - kto wie 🙂 w polożnictwie nie jest nic pewnego 🙂 dzieci lubią robić niespodzianki 🙂
torba już spakowana 🙂 jeszcze musze dokupić majteczki siateczkowe , dzisiaj zabrałam się za pranie pościeli ( nowej) dla Natalci 🙂 muszę powoli się szykować 🙂
w pon powinnam dostać wyniki GBS - ciekawa jestem jaki mi wyjdzie- z synem jeszcze tego badania nie mialam oboziazkowego :/


Anulka- widze ze nasze dzieci maja podobna wage 🙂 wazne ze zdrowo rosna 🙂


Moja też się ciągle wierci i przewraca :/ raz ma nogi z prawej raz z lewej strony 🙂

zycze miłęgo dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też się bardzo ciesze że Amelka tak szybko się zaaklimatyzowała bo było mi ciężk ow zeszłym tygodniu a teraz to pewnie jutro będzie chciała iść do przedszkola 🙂
U nas dzisiaj super pogoda i zrobiła bym jakieś pranko ale niestety nie ma proszku dla maluszków kupionego :/ zaraz się zbieram i jadę póki amelka w przedszkolu na jakieś zakupy! Miałam posprzątać torchę ale nie chce mi się mąż jutro ma wolne to posprząta 🙂 🙂 🙂
miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa przypomniało mi sie ja z Amelką tez miałam cc planowane w poniedziałek i już w niedziele rano musiałam przyjść na badania a później cały dzień siedziałam bezczynnie w szpitalu i się stresowałam no ale takie wymogi i najgorsze że po planowanym cc dziecko musi 5 pełnych dób być w szpitalu i do domu mogłam iść dopiero w sobote ale moja gin mi załatwiła i wyszłam w piątek teraz nie wiem jak to wytrzymam tyle dni w szpitalu bez Amelki ;( 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz byłam 5 dni i już tęskniłam za synkiem- 6-7 pazdz rodzice moi zabierają go w góry na termy a później mąż i rodzice będą go odbierać i przywozić z przedszkola 🙂
jakoś dadzą radę 🙂

mnie coś dzisiaj brzuszek boli:/ i czyści mnie znowu od rana :/ grrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olcia157 napisał(a):
Aaa przypomniało mi sie ja z Amelką tez miałam cc planowane w poniedziałek i już w niedziele rano musiałam przyjść na badania a później cały dzień siedziałam bezczynnie w szpitalu i się stresowałam no ale takie wymogi i najgorsze że po planowanym cc dziecko musi 5 pełnych dób być w szpitalu i do domu mogłam iść dopiero w sobote ale moja gin mi załatwiła i wyszłam w piątek teraz nie wiem jak to wytrzymam tyle dni w szpitalu bez Amelki ;( 😞 😞

ja mialam planowane cc w środe a w sobote rano poszlam do domu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...