Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas co do płci to jeszcze nie wiadomo, bo dzidziuś nie chciał się ostatnio pokazać na USG 😜

Upalnie, pięknie... słoneczko mm 😉 cały dzień na dworze spędziłam z synem 😉
Mąż wczoraj wyciągnął piaskownicę więc mały miał zajęcie. Ja wypoczęłam na kocyku i przy okazji się opaliłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Ja znalazłam strone internetową - co można załapać się na darmowe badania prenatalne na śląsku i co? mam pecha! ominęło mnie... 17 maja była akcja. Pozostało mi tylko śledzić ich stronę i może coś zorganizują w najbliższym czasie..


no widzisz może się uda , trzymam kciuki 🙂
a teraz byś się na styk dostała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Hej u nas upalne i pięknie ech trochę za gorąco ale trzeba się przyzwyczaić bo lato przed nami jam mam lekarza we wtorek może juz mi powie ze następny chlopak 😆


też idę we wtorek , niby od 12 tygodnia już mogą rozpoznać płeć ale to zależy chyba od lekarza , jak mi mój nie powie to pewnie się dowiem w czerwcu na penatalnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dopijam kawę i trzeba się za coś zabrać póki nie jest aż tak gorąco


Czy wy też dostałyście przypływ energii? ja to bym teraz mogła wszystko robić


ja jak mnie głowa nie boli to jestem w pełni życia tak jak dziś (nie zapeszając 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Ja ostatnio dostałam wilczego apetytu. Boję się , że przytuje w ciąży znowu 30 kg 😜


o sporawo 🙂 ja mam nadzijeje na max 16 kg tak jak przy pierwszej , szybko wróciłam do swojej wagi , ze szpitala jak wyszłam to w ogóle brzucha nie miałam ale ja mam szerokie biodra i mi się tak umiejscowił teraz też czuje że mi dupsko rozwala 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gofer76 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja jeszcze nie wiem co będzie ale obstawiam drugiego chłopaka choć w głębi serca liczę na córę 😉

To dokładnie tak jak ja 😉


jakieś typy imion ? mi coraz bardziej na dziewczynkę się podoba Lena chociaż mocno oklepana a na chłopca Leon 🙂 ale pewnie mi się jeszcze 100 razy pozmienia dopóki nie będę wiedziała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gofer76 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja jeszcze nie wiem co będzie ale obstawiam drugiego chłopaka choć w głębi serca liczę na córę 😉

To dokładnie tak jak ja 😉


jakieś typy imion ? mi coraz bardziej na dziewczynkę się podoba Lena chociaż mocno oklepana a na chłopca Leon 🙂 ale pewnie mi się jeszcze 100 razy pozmienia dopóki nie będę wiedziała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...