Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Pati a jak synek?


dzieki, juz lepiej. 😉 raczka sie goi, chociaz zapomina się i ta raczka za duzo robi a potem narzeka ze go boli.. ale juz nie ma tragedii jak w pierwszych dniach.


no i super 🙂 Młody silny facet to szybko się zagoiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Ja tez teraz spirytus kupilam. Przy Bartku mialam gaziki nasaczone spirytusem Leko ale one jakies sztywne byly..


70 % ?


nie idzie u mnie dostac 70% kupilam 95% i sie go rozciencza z woda. A ty dostalas 70%?


jeszcze nie kupiłam i temu pytam czy 70tka bo zapomniałam jaki miałam przy T , może w aptece się kupi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Haha dokladnie.. innego wyboru juz nie mamy musimy urodzic ;p
Ja sie juz dzis spakowalam do dwoch osobnych toreb.. jeszcze pare rzeczy musze dokupic.
jutro jade po ta komode kapielowa 😉


mi brakuje tylko podpasek i spirytusu a tak wsio jest i można się pakować 🙂 jak nie mogłam się zabrać za to wszystko tak w 2 tyg gotowa , nawet poprasowałam 🙃 a krzyże myślałam że mi strzelą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja od wczoraj strasznie kiepsko sie czuje najpierw rano dostalam strasznie silnego bolu ktorego nie jestem w stanie dokladnie opisac ale byl jakis taki promieniujacy od brzucha i az cos w tylku mnie bolalo tak sie wystraszylam ze do gin pojechalam okazalo sie ze mala sie bardzo obnizyla i zaczela uciskac wiec chodze jak kaczka dobrze ze ten bol nachodzi i odchodzi ale jeszcze od rana mam skurcze ktore nie sa regularne ale czesto mnie lapia mam juz wszystkiego dosyc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewik87 napisał(a):
czesc dziewczyny ja od wczoraj strasznie kiepsko sie czuje najpierw rano dostalam strasznie silnego bolu ktorego nie jestem w stanie dokladnie opisac ale byl jakis taki promieniujacy od brzucha i az cos w tylku mnie bolalo tak sie wystraszylam ze do gin pojechalam okazalo sie ze mala sie bardzo obnizyla i zaczela uciskac wiec chodze jak kaczka dobrze ze ten bol nachodzi i odchodzi ale jeszcze od rana mam skurcze ktore nie sa regularne ale czesto mnie lapia mam juz wszystkiego dosyc!


cbyba juz wszystkie zaczynamy sie czuc coraz i coraz to gorzej..ale damy rade 😉 za niedługo bedziemy mogly przytulic nasze szkraby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
nie wierze w to no ale jakos sie musze pocieszyc 😁 ale wiesz co najbardziej mnie rozwalaja pytania ludzi ty jeszcze w 2 paku a do terminu jeszcze 3 tygodnie zostały 🤢


wczoraj byłam na badaniach wpadam a tam kobity "Pani jeszcze w ciąży" 😠 🤨
mega wkurzające !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewik87 napisał(a):
czesc dziewczyny ja od wczoraj strasznie kiepsko sie czuje najpierw rano dostalam strasznie silnego bolu ktorego nie jestem w stanie dokladnie opisac ale byl jakis taki promieniujacy od brzucha i az cos w tylku mnie bolalo tak sie wystraszylam ze do gin pojechalam okazalo sie ze mala sie bardzo obnizyla i zaczela uciskac wiec chodze jak kaczka dobrze ze ten bol nachodzi i odchodzi ale jeszcze od rana mam skurcze ktore nie sa regularne ale czesto mnie lapia mam juz wszystkiego dosyc!


kurcze oby te tygodnie nam szybko zleciały bo ja też jak pokraka chodzę , czasami mam wrażenie że mam go między nogami i jak usiądę to tak jakbym go wepchała z powrotem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...