Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Natalia widze ze nie tylko ja jestem psuja 😜 moj maz sie smieje ze jakbym miala dwie metalowe kulki to jedna bym zgubila a druga zepsula 😁
Dobrze ze znalazlas czasci an ebay\'u 😉
Dziewczynki jak sie czujecie bo mnie troche martwia ruchy malej od dwoch dni czuje ja bardzo nisko wrecz w miednicy 🤢 i tak jakby czkawke w spojenu lonowym wlasnie c 🤢tam po internecie i to niby normalne ale jakos tak dziwnie bo wczesniej szalala po calym brzuchu az do pepka in nieco powyzej a teraz caly czas ja czuje tak bardzo nisko a czasem po bokach brzucha
Jak jest u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 ja tam jestem na zwolnieniu od początku 😜 a właściwie od czasu kiedy na usg było widać już serduszko więc mam luzik hehehe a co do odczuć ruchów mojego małego to nie czułam go tak nisko ....raczej jest stale na środku ..teraz akurat bardziej go czuje po prawej stronie 🙂 (takie wypchnięcie) a nóżki ma skierowane na lewą stronę 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam 🙂
jak Wam mijają walentynki??? 😁 😁 😁 u mnie tak sobie mąż w pracy do 18 a dzisiaj się czuję okropnie - jestem nieprzytomna i kompletnie nic mi się nie chce ...

Marta ja czuję kopniaki wszędzie - na górze na dole i po bokach - nożki albo rączki bez przerwy mi się wypychają 🤪 ale wiem że na początku też tak miałam że czułam tak niziutko ale to nic złego
Idę na kawę do mamy bo zaraz zasnę ze zmęczenia 🤨 miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
My walentynek nie obchodzimy poza buziakiem rano i stwierdzeniem"najlepszego z okazji kolejnego komercyjnego swieta kochanie" 😁
Za godzine wychodze z dwoma psiapsiolami na ploty 😜 a mezulisko bedzie ogladal jakis mecz na iternecie jak Alus zasnie 😁 Wiec u nas zero romantyzmu,serduszek i kwiatuszkow aczkolwiek apropo kwiatkow szukam campenuli bo jest pikna i bede chodowac weszystkie jej odmiany ot takie pstanowienie walentynkowe 🙃 🙂
Milego wieczorku i buziaki dla brzusiow 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂 nasze walentynki były miłe, dostałam od męża piękną różę i duuuże pudełko raffaello mniam mniam 😜 a wieczorem upichcił nam pyszną kolację przy świecach 🙂 my tam obchodzimy takie święta różne....np. haloween też bo dzieciaki biegają tu w przebraniach i jak widzą zapaloną dynię na naszym małym balkoniku a mieszkamy na parterze to przychodzą po cukierki 🙂 zawsze z mężem jesteśmy więc przygotowani 🙂 hehehe
beti22 mi spadek nastroju poprawił spacer na świeżym powietrzu i słoneczku 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
ja tak samo uwielbiam takie święta 🙃a walentynki to już w ogóle 🙂 zawsze mamy czas dla siebie i często spędzamy razem romantyczne chwile to w ten dzień też musi być święto dostałam tulipanki różowe, ogromny lizaczek serduszko i bilety do kina
jutro idziemy na greya 🤪 hihi

u mnie ok weekend był ciężki z samopoczuciem, strasznie niskie ciśnienie było albo nie wiem czemu nie miałam na nic sił
jutro mam wizytę u mojej dr
a poza tym wszystko po staremu
miłego wieczoru kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂
Beti22 no ja na Greya szłam z koleżankami bo nasi mężowie nie chcieli iść na ten film ehh no to siedzieli z dzieciakami 😜 ale film fajny już nie możemy doczekać się kolejnych części 😜 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Ja wlasnie koncze 3 czesc Grey\'a i teraz mnie naomi alamalas bo ja sie tu streszczam zeby trzecia czesc doczytac bo myslalam ze film bedzie z wszystkich trzech a tu dupa to jest tylko ekranizacja pierwszej?? Ale dupa noo ale i tak pojde 😜
Dzis bylam na "łowach" i kupilam pare slodziacznych ciuszkow dla malej 🙂 ale zeby nie bylo sobie kupilam woalkowy szaliczek szaro rozowy mojemu dwie pary bokserek a Aluskowi ksiazeczke z wierszykami do czytania na dobranoc i spodnie z bajki stacyjkowo 😜
Kochammm zakupy dla moich chlopakow i malutkiej ale nogi wchodza mi juz do tylka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
marta29 no tak to jest tylko pierwsza część 🙂
Co do zakupowego szaleństwa to ja też już mogę zacząć rajdy po sklepach 😜 zrobiliśmy przemeblowanie, szafa dojechała mąż ją ładnie skręcił ja ją ładnie umyłam i powkładaliśmy ubranka co od znajomych podostawaliśmy 🙂 trochę się tego uzbierało ale i tak pojedziemy na zakupy 😁 tym bardziej że nie tylko ciuszki są potrzebne 😜 hehehe a jeszcze w tygodniu łóżeczko powinno przyjechać 🙂 do czerwca na pewno ze wszystkim zdążymy 🙂 a jak u was przygotowania? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achhh teraz ja muszę się wybrać na zakupy dla maleństwa bo juz coraz bliżej...
po wizycie wszystko ok następna 18 marca i dopiero będzie usg
u mnie mąż chory - ma grypę a mi się zrobił jakiś kaszel hmmmm i piję już syrop cebulowy..
wczoraj byliśmy w kinie i super film - dla mnie nie było tam żadnego zaskoczenia bo wszystko z książki wiedziałam - z wszystkich trzech części 1 była jak dla mnie najlepsza więc ciekawa jestem tych kolejnych dwóch - będzie się ten seks ich powtarzał bo co innego tam dają 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]Hej 🙂)
Naomi to ty szybka jestes 🙂 ja dopiero remont bede miala w polowie kwietnia wszystko zalezy kiedy kaloryfery zakreca bo robimy naraz dwa male pokoje dla Alusia jeden i dla malej drugi i musimy wymienic grzejniki na nowe bo te sa strae i brzydkie a jak to w blokach bywa mozna wymienic grzejnik za zgoda spoldzielni jak sie skonczy okres grzewczy a tego oni nie sa w stanie okreslic no i mamy dupe blada 😮
Wlasnie wyszli panowie od wymierzaniaszafy pod zabudowe do oby dwoch pokikow u malej fronty beda chyba w kolorze szarosci bo ogolne chce jej pokoj zrobic w szaro fioletowo bialej tonacji z elementami rozu 🙂 a Alek bedzie mial w kolorze debu i zielone sciany a na jednej chyba fototapete z samochodami 🙂) juz sie nie moge doczekac 🙂 Napewno zrobie zdjecia pzred i po coby miec co podziwiac hehehe
Remont szykuje sie ostry bo i drzwi beda wymieniane i parapety doslownie wszystko 🤪
Beti my mamy teraz 26 tydzien ja zawsze sobie licze na kalkulatorach ciazowych 😜
Co do Grey\'a moze bede szla teraz w sobote o ile nie bede po szkole zajechana bo mam teraz w weekend zjazdy sobota niedziela po 10 godzin 🤔
Dopiero dzis w sumie usiadlam na dupce teraz bo od rana w biegu, wszystko naraz dzis robie i teraz mloda daje czadu wiec ide sie polozyc "pobawie" sie z nia chwileczke 😜 🙂
Buziakiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ratunku jakieś przeziębienie się do mnie przyplątało 😞 macie jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie w ciąży? Na razie mam katar i coś mnie w gardle drapie 😞 wcześniej to nakupiłam w aptece jakiś specyfików i szybko przechodziło a teraz 😞 w ciąży co można brać ?

A co do remontów to my z mężem wynajmujemy mieszkanie w dosyć nowym bloku to nic nie musimy wielce przerabiać, wymieniać itd. 😜 jedynie co to jakieś przemeblowanie albo wymiana jakiegoś mebla albo coś nowego 🙂 malowanie robiliśmy pod koniec lata więc z tym też zobaczymy 😜 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Maly ma jednak grypsko ale twrdy chlopak z niego i dzielnie je znosi po mamusi chyba bo tatus jak chory to umierajacy 😜
Mi dzis pani doktor pediatra powiedziala ze w razie Wuu jakby mnie Alek zarazil moge brac oscilococcinum i sinupret 🙂w tabletkach ale radzila bym Ci przejsc sie do lekarza bo co lekarz to inne opinie 🙂
Jutro ide w koncu na Greya mamy z kolezanka seans o 17:45 porownam film z ksiazka teraz czytam 3 czesc i szczerze to ciagnie sie jak flaki albo ja nie mam weny do czytania ostatnio 😜
Buziaki ide spac bo padam na twarz juz dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja też chora od dwóch dni zaczął mi się kaszel i teraz reszta
naomi ja biorę 3x dziennie syrop cebulowy i syrop dla kobiet w ciąży prenalen + do tego ssam islę na gardło i sól morska do nosa no i smaruję się wickiem i wygrzewam się
mam nadzieję że przejdzie ale mam taki katar że masakra 😞
a jak u Ciebie?
marta też będziemy mieć remont w pokoju dzieci - zaraz na początku marca więc muszę szybko zdrowieć 😁
a co do książki to 1 część dla mnie była najlepsza późniejsze już takie sobie 😜

miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja też mam właśnie taki katar że masakra a od psikania już mnie żebra bolą 😞 z gardłem już lepiej chyba miodek i cytryna się w tym przypadku sprawdziły ale ten katar 🤢 ja chyba nigdy takiego nie miałam ...a i też muszę szybko wyzdrowieć bo w przyszłym tygodniu idę na drugie prenatalne i do przychodni na krew i mocz a nie chcę iść w takim stanie żeby się nie pogorszyło no i innych nie chcę zarazić ehhh...a tak się chroniłam przed tym chorubskiem 😞
Mąż pojechał dziś sam na zakupy to wypróbuje potem ten syrop z cebuli.

a co do Greya to rzeczywiście pierwszą część czyta się najszybciej za to ostatnia to się ciągnie i ciągnie hehehehe 😜 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane mamusie 🙂
Wy pewnie jeszcze smacznie chrapiecie a ja za 20 minut wychodze do szkoly dzis prawe 10 h ehhh jakos wstrzymam chybaa.
Bylam w koncu w kinie wczoraj w kinie i powiem Wam ze 1000 razy wole czytac ksiazki bo tyle waznych szczegolow poomijali i wogole jakis suchy byl ten film nie tak namietny i ekspresyjny jak sie czyta ksiazke a poza tym ten aktor ni w pipke ni w oko mi nie pasuje do mojego wyobrazenia jakie mialam na jego temat wiec Ana spoko ale cChristian do wymiany 😁 ale nie zaluje ze poszlam bo film ogolnie fajny tylko troche przereklamowany 😜
Ja sie jeszcze jakos trzymam maly tez zdrowieje wiec moze jakos obejdziemy z tymi chorobskami juz do wiosny 🙂 🙂
Duzo zdrowka dla Was !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY
u mnie masakra!!! taka chora jeszcze nie byłam
wczoraj leżałam cały dzień - plecy mnie bolały od kaszlu i w ogóle cała obolała byłam dziś trochę lepiej ale kaszel mam mega mocny 😞 i strasznie osłabiona jestem

arnulka super 🤪 🤪 🤪
moja szwagierka też była w ciąży - chciała żeby nasze dzieciaczki były z jednego roku ale się nie udało - w 8 tc dowiedziała się że ciąża jest martwa 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂 ja już się czuję o wiele lepiej 🙂 malinowa herbata z miodkiem, syrop z cebuli a do nosa na ten mój masakryczny katar co go miałam to mąż mi kupił ten psik psik "Prenalen" specjalnie dla kobiet w ciąży super bo już prawie wcale nie mam kataru 😁

Marta29 ostatnio czytałam też ciekawą książkę coś delikatnie w stylu Greya 🙂 no też jest mega przystojny facet co ma dużo kasy i dziewczyna skromna raczej no i ich ciekawa historia z "momentami " 😜 hehehe nie będę opowiadać zachęcam do przeczytania : "Mistrz" Katarzyny Michalak (seria z tulipanem tylko dla dorosłych) 😜

beti22 życzę zdrówka 🙂 i pozdrawiam wszystkie mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kochane, Jestem nowa i mam nadzieje że mnie przyjmiecie do Swoje grona 🙂 Mam 28 lat, jestem w 25tyg, jest to moja pierwsza ciąża i jest to dziewczynka. Jestesmy juz po połówkowym i po echu serduszka wszystko w porzadku, rośniemy cały czas (13kg prawie juz, i mogło by mi zostac po porodze troszke tego ciałka).
Poczytałam juz troszke wasze posty i widzę że nie tylko mnie dopadło okropne przeziębienie, całe szczeście to tylko katar ale tez taki okropny i nic na niego nie działa Od 5 dni walcze z nim domowymi sposobami ale nic nie pomaga. Zdrówka dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...