Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia Wiktoria spanie opanowała do perfekcji. Czasem musze ja specjalnie budzić bo zdarza jej się przespać karmienie. Wogole spokojnie taka jest. Wcale nie płacze czasem tylko postęka jak jej cos nie pasuje. Jakby dziecka w domu nie było. Ciekawe jak długo tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira no to super!! 🤪

Kurde,kiepsko się czuje..brzuch się napina..jak stoję a jak siedzę to ok tylko Hanka wariuje..Troche ogarnęłam bałagan.Jutro mamy gości,mąż kupił serniczek pyszniutki.Ja zrobiłam sobie małą przerwe i...dobrałam się do tego serniczka ☺️.Mojego nie ma,wziął Emile i poszli do sklepu 🤪a ja korzystam z chwili spokoju ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o mnie to dalej się tocze 🤪
Zjadłam obiad i spać mi się zachciało ☺️
Ale oczywiście Emila nie da ani na moment się położyć.Bo co się przymierzam to mamusiuuu ja chce to i tamto 😉 Czekam do 15 aż mój z pracy wróci i wtedy się położę 🤪
Mam wrażenie że brzuch mam juz całkiem na kolanach..w sobotę termin to tylko 5 dni...chyba mam cykora ☺️
Cesii a Ty jak się czujesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anukcia to najwyżej będziesz mieć prezent na święta 😜
Coś mi się ta cisza ze strony Małgorzaty podejrzana wydaje. Pewnie już od kilku dni rozpakowania i tak ją wciągnęły nowe obowiązki ze nie ma czasu się odezwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja się juz nastawiam na śniadanie Wielkanocne na porodówce 🤪 I nie moge się doczekać ☺️
A co do Małgorzaty to mam nadzieje,że u Niej wszystko ok.Czekam z niecierpliwością na wiadomość od niej.Mam nadzieje że się tu odezwie 😉 i że bez słowa nas nie zostawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz...ide zjeść pizze ☺️ Jeszcze tyłek do porodu urośnie dwukrotnie ☺️ Hanka szaleje..wypina sie i nogami wypycha. A jak zjem pizze to dziurę całkiem wywierci 🤪

Mam dziwne kłujące skurcze dzisiaj tam na dole ☺️ Boli jak cholercia jakby kto igłę wbijał.Nie lubię tego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...