Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

Hej nic nie reklamuje. Nie mia艂am zdj innego pod r臋k膮 to wstawi艂am jakiekolwiek. Kiedy艣 zmieni臋.

To moja druga ci膮偶a. Synek 23 kwietnia sko艅czy艂 4 lata.

Zasz艂am w ci膮偶臋 w 5 cyklu stara艅.

Objawy takie, 偶e wszystko mi 艣mierdzi i chodz臋 spa膰 max 21. Wstaje 4 rano. W ci膮gu dnia zasypiam 偶ywcem.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dzie艅 dobry :) do艂膮czam sie do grupy. Wstepnie z moich oblicze艅 z male艅stwem widzimy si臋 ok 19 kwietnia! A teraz czekamy do 5.10 na prenatalne, nie mog臋 si臋 doczekac. M贸wi膮 偶e ci膮偶a to pi臋kny czas a ja od 5tc wymiotuj臋 i jestem jak na diecie szpitalnej (juz 6tyg!)聽A jak z Wami ?

Odno艣nik do komentarza

W dniu 30.08.2020 o 16:43, reNatkaa napisa艂:

Cze艣膰 Dziewczyny:-) robi艂am test w poniedzia艂ek i zobaczy艂am dwie kreseczki!!! W pt widzia艂am si臋 ze znajomymi i jako艣 mnie tak zestresowali czy te kreski byly wyrazne i wgl..kupi艂am drugi test i wysz艂o to samo,jak wyliczy艂o mi w internecie to powinnam moe膰 termin na 26.04. Do lelarza id臋 dopiero 3.09聽to wtedy b臋d臋 wszystko wiedzia艂a dok艂adnie 馃檪

ja te偶 mam wyliczony termin przez lekarza na 26.04聽

Odno艣nik do komentarza

18 godzin temu, Go艣膰 Kamielabe napisa艂:

Dzie艅 dobry 馃檪 do艂膮czam sie do grupy. Wstepnie z moich oblicze艅 z male艅stwem widzimy si臋 ok 19 kwietnia! A teraz czekamy do 5.10 na prenatalne, nie mog臋 si臋 doczekac. M贸wi膮 偶e ci膮偶a to pi臋kny czas a ja od 5tc wymiotuj臋 i jestem jak na diecie szpitalnej (juz 6tyg!)聽A jak z Wami ?

Hej ja tak samo ci膮gle wymioty i jeszcze w pracy siedz臋 wi臋c ledwo 偶yj臋. Oby to szybko min臋艂o. U mnie 11 tydz a prenatalne 01.10 馃榾

Odno艣nik do komentarza

W dniu 25.08.2020 o 17:25, Mynia98 napisa艂:

Dziewczynki...oj to mo偶e ja faktycznie jestem w ci膮偶y聽:classic_biggrin:聽dzisiaj by艂am taka 艣pi膮ca po obiedzie, 偶e musia艂am sobie strzeli膰 drzemk臋. Jak my艣licie? To te偶 jest jaki艣 objaw ci膮偶y w tym etapie?聽

Ja akurat jestem w ci膮偶y bli藕niaczej. I termin mam na koniec kwietnia a pocz膮tek maja.聽

Odno艣nik do komentarza

W dniu 23.09.2020 o 15:50, Go艣膰 Kamielabe napisa艂:

Dzie艅 dobry 馃檪 do艂膮czam sie do grupy. Wstepnie z moich oblicze艅 z male艅stwem widzimy si臋 ok 19 kwietnia! A teraz czekamy do 5.10 na prenatalne, nie mog臋 si臋 doczekac. M贸wi膮 偶e ci膮偶a to pi臋kny czas a ja od 5tc wymiotuj臋 i jestem jak na diecie szpitalnej (juz 6tyg!)聽A jak z Wami ?

Ja na szcz臋艣cie tylko md艂o艣ci, zm臋czenie i b贸l brzucha... Nie zazdroszcz臋 wymiotowania 馃き馃檯

Mam nadziej臋 偶e minie i reszta ci膮偶y przejdzie jak po ma艣le 鉂わ笍 du偶o zdr贸wka!

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
9 godzin temu, Kinga Lewandowska napisa艂:

Ja na szcz臋艣cie tylko md艂o艣ci, zm臋czenie i b贸l brzucha... Nie zazdroszcz臋 wymiotowania 馃き馃檯

Mam nadziej臋 偶e minie i reszta ci膮偶y przejdzie jak po ma艣le 鉂わ笍 du偶o zdr贸wka!

dzi臋kuj臋. do ko艅ca tyg bior臋 jeszcze duphaston 3razy dziennie a pani dr mowila ze wzmaga on dolegliwosci 偶o艂膮dkowe wi臋c mam nadziej臋 偶e ju偶 za par臋 dni od艂o偶臋 i przejdzie. P贸ki co bardziej my艣l臋 偶e jestem chora przez z艂e samopoczucie i odbiera mi to rado艣膰 z ci膮偶y 馃様

Odno艣nik do komentarza

12 godzin temu, Ewa1992 napisa艂:

Ja akurat jestem w ci膮偶y bli藕niaczej. I termin mam na koniec kwietnia a pocz膮tek maja.聽

O jak fajnie! Ja te偶 bym tak chcia艂a聽馃槂聽Dwa za jednym razem i po krzyku :classic_laugh: Pewnie niez艂y szok dla tatusia hihi

A jak to znosisz? Masz jakie艣 dolegliwo艣ci?聽

Odno艣nik do komentarza

11 godzin temu, Kinga Lewandowska napisa艂:

hej dziewczyny, jak mija wam pierwszy trymestr? 馃き

Mi bardzo 艣pi膮coo, ale nie narzekam, narazie tylko md艂o艣ci, delikatne b贸le brzucha. Termin na ko艅c贸wk臋 kwietnia 馃き馃グ

Cze艣膰 Kinia 馃檪

Mam to samo... ci膮gle bym tylko spa艂a i jad艂a i tak na przemian聽馃お聽Jak tak dalej p贸jdzie聽to pod koniec ci膮偶y b臋d臋 wygl膮da艂a jak hipcio聽馃槵聽Wy te偶 macie takie napady jedzenia?

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

42 minuty temu, Mynia98 napisa艂:

O jak fajnie! Ja te偶 bym tak chcia艂a聽馃槂聽Dwa za jednym razem i po krzyku :classic_laugh: Pewnie niez艂y szok dla tatusia hihi

A jak to znosisz? Masz jakie艣 dolegliwo艣ci?聽

Dolegliwo艣ci by艂y przez tydzie艅 wymioty. A teraz mam migreny ka偶dego dnia. Dodam 偶e to moja 4 ci膮偶a i tak troch臋 warjuje bo jednak to ci膮偶a bli藕niacza i niczego niemoge lekcewa偶y膰. Mega rado艣膰 i wyczekiwanie 馃グ na c贸reczki mam nadziej臋 ale niewa偶ne co by by艂o wa偶ne by by艂y zdrowe i wszystko dobrze si臋 zako艅czy艂o.聽

Odno艣nik do komentarza

Godzin臋 temu, Mynia98 napisa艂:

Cze艣膰 Kinia 馃檪

Mam to samo... ci膮gle bym tylko spa艂a i jad艂a i tak na przemian聽馃お聽Jak tak dalej p贸jdzie聽to pod koniec ci膮偶y b臋d臋 wygl膮da艂a jak hipcio聽馃槵聽Wy te偶 macie takie napady jedzenia?

Ja mam straszn膮 ci膮gote do kwa艣nych potraw 馃槀

Odno艣nik do komentarza

Cze艣膰 dziewczyny, termin mam na 25 kwietnia. Niestety od 6 tygodnia siedz臋 w domu.聽 Juz nie wr贸c臋 do pracy i pytanie do was jakie macie sposoby na nudy?

Przez ci膮g艂e zawroty g艂owy i md艂o艣ci nie mam si艂 czyta膰 ksi膮偶ek czy ogladac jakich艣 seriali.聽 馃槥

Musz臋 sobie znale藕膰 jakie艣 zaj臋cie, aby ten czas jakos po偶ytecznie wykorzysta膰. Najlepiej jakbym mog艂a jeszcze w jaki艣 spos贸b na tym zarobi膰. 馃

Niestety od 4 tygodnia mam ci膮g艂e silne b贸le brzucha, wcze艣niej pani ginekolog nastraszy艂a mnie poronieniem, ale zmieni艂am lekarza, kt贸ry dal skuteczniejsze leki. B贸l jest troch臋 mniejszy, ale jednak zdarza sie wci膮偶 okolo 5 razy w ciagu dnia taki silniejszy b贸l, ze musze sie szybko po艂o偶yc. Albo jak sie zdenerwuje. 馃槩 Moze, kt贸ra艣 z was ma podobnie? Bo p贸ki co ze wszystkimi osobami, z ktorymi rozmawiam to nikt nie mia艂 takich boli. Jedynie moja babcia m贸wi艂a, ze wszystkie 3 ci膮偶e przele偶a艂a bo miala tak silne b贸le brzucha, ze nie byla w stanie nawet obiadu zrobi膰. A pierwsza ci膮偶a byla najgorsza.

U mnie tez pierwsza ci膮偶a.

Od siedzenia w domu juz wariuj臋.

Na razie na wadze - 6kg, oby tak dalej 馃槄

Odno艣nik do komentarza

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋

• U偶ytkownicy online

Brak u偶ytkownik贸w do pokazania

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi膰 badanie na bet臋 HCG itd.
    • Ja jednak wol臋 prywatne. Nasza c贸rka jest w dwuj臋zycznym przedszkolu Tequesta na 呕oliborzu i to co mi si臋 tam podoba poza mo偶liwo艣ci膮 nauki angielskiego i hiszpa艅skiego, to to, 偶e grupy s膮 niewielkie. Ciocie moga faktycznie po艣wi臋ci膰 czas ka偶demu dziecku.
    • Jeste艣my najlepszymi producentami dokument贸w, na 艣wiecie kr膮偶y ponad 12 milion贸w naszych dokument贸w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz膮tki i inne produkty dla wielu kraj贸w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W艂ochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska膰 dodatkowe informacje i z艂o偶y膰 zam贸wienie, odwied藕 nasz膮 stron臋 internetow膮 lub skontaktuj si臋 z nami przez e-mail lub telefon kom贸rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og贸lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka偶dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S艂owa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow贸d znajomo艣ci j臋zyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w艂oskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu茅bec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka w艂oskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi膰 paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa艂szywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa艂szywe prawa jazdy, kupi膰 holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa艂szywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla偶u, kup duplikaty paszport贸w, kupi膰 paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda偶, kup paszporty australijskie na sprzeda偶, kup paszporty z Belgii na sprzeda偶, Sprzedam fa艂szywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr贸bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo艣膰, podr贸bka, w艂oskie dokumenty, malajski, australijski, podr贸bka, ameryka艅skie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa艂szywy numer PESEL, paszport kamufla偶owy, anonimowe ubezpieczenie, mi臋dzynarodowe, offshore, hurt bankowo艣膰, nowa to偶samo艣膰, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo艣膰, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now膮 pozycj臋...