Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny, cze┼Ť─ç┬áBrzuchatko!

Masz dziwne zdj─Öcie profilowe. Reklamujesz co┼Ť?

Lena a bierzesz kwas foliowy? Bo to wazne, mozesz tego nie wiedziec przy pierwszej ciazy
Renatka okres mialam.15.07 ­čśë

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

No to si─Ö wszystko zgadza ­čÖé nie mo┼╝esz mie─ç tego tyg.co ja,bo okres mia┼éa┼Ť 2tyg.p├│┼║niej ni┼╝ ja,wi─Öc ci─ů┼╝a jest 2tyg.mlodsza. Emka┬átrzeba bra─ç kwas foliowy,no i jakie┼Ť witaminy dla kobiet w ci─ů┼╝y ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej nic nie reklamuje. Nie mia┼éam zdj innego pod r─Ök─ů to wstawi┼éam jakiekolwiek. Kiedy┼Ť zmieni─Ö.

To moja druga ci─ů┼╝a. Synek 23 kwietnia sko┼äczy┼é 4 lata.

Zasz┼éam w ci─ů┼╝─Ö w 5 cyklu stara┼ä.

Objawy takie, ┼╝e wszystko mi ┼Ťmierdzi i chodz─Ö spa─ç max 21. Wstaje 4 rano. W ci─ůgu dnia zasypiam ┼╝ywcem.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç Angela

Hej dziewczyny ­čśŹ ostatnia @ 2 lipca wg mojej gin┬átermin wst─Öpny na 9 kwietnia , 3 pa┼║dziernika prenatalne trzymajcie kciuki┬á ÔťŐÔťŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam serdecznie kwietni├│weczki ­čśÇ­čśÇDziewczyny jak radzicie sobie z wymiotami i brakiem ochoty na cokolwiek?┬á

Edytowane przez majki

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç Kamielabe

Dzie┼ä dobry :) do┼é─ůczam sie do grupy. Wstepnie z moich oblicze┼ä z male┼ästwem widzimy si─Ö ok 19 kwietnia! A teraz czekamy do 5.10 na prenatalne, nie mog─Ö si─Ö doczekac. M├│wi─ů ┼╝e ci─ů┼╝a to pi─Ökny czas a ja od 5tc wymiotuj─Ö i jestem jak na diecie szpitalnej (juz 6tyg!)┬áA jak z Wami ?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç Ivonka

Hej ­čśŐ te┼╝ b─Öd─Ö kwietniowa mama . Termin p├│ki co na 29 kwiecie┼ä ­čśü z lekkimi problemami ale mam nadziej─Ö ┼╝e wszystko b─Ödzie dobrze ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam serdecznie kwietni├│weczkiÔś║Ôś║ prawdopodobnie termin na 24 kwietnia. Ma┼ée problemy ale mam nadzieje ┼╝e damy rad─Ö!

• Lubi─Ö to! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç Kamilka_85
W dniu 30.08.2020 o 16:43, reNatkaa napisał:

Cze┼Ť─ç Dziewczyny:-) robi┼éam test w poniedzia┼éek i zobaczy┼éam dwie kreseczki!!! W pt widzia┼éam si─Ö ze znajomymi i jako┼Ť mnie tak zestresowali czy te kreski byly wyrazne i wgl..kupi┼éam drugi test i wysz┼éo to samo,jak wyliczy┼éo mi w internecie to powinnam moe─ç termin na 26.04. Do lelarza id─Ö dopiero 3.09┬áto wtedy b─Öd─Ö wszystko wiedzia┼éa dok┼éadnie ­čÖé

ja też mam wyliczony termin przez lekarza na 26.04 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Go┼Ť─ç Kamielabe napisa┼é:

Dzie┼ä dobry ­čÖé do┼é─ůczam sie do grupy. Wstepnie z moich oblicze┼ä z male┼ästwem widzimy si─Ö ok 19 kwietnia! A teraz czekamy do 5.10 na prenatalne, nie mog─Ö si─Ö doczekac. M├│wi─ů ┼╝e ci─ů┼╝a to pi─Ökny czas a ja od 5tc wymiotuj─Ö i jestem jak na diecie szpitalnej (juz 6tyg!)┬áA jak z Wami ?

Hej ja tak samo ci─ůgle wymioty i jeszcze w pracy siedz─Ö wi─Öc ledwo ┼╝yj─Ö. Oby to szybko min─Ö┼éo. U mnie 11 tydz a prenatalne 01.10 ­čśÇ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Go┼Ť─ç Gosia

Witam­čśä do┼é─ůczam do Was­čśä ­čĺ¬

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej Dziewczyny. Termin mam na 24.04 ­čśŐ ju┼╝ jest troch─Ö lepiej ale samopoczucie i poziom zm─Öczenia by┼éy mega! ┼╗ycz─Ö wszystkich du┼╝o zdr├│wka i coraz wi─Ökszych brzuszk├│w ­čśŹ

• Dzi─Öki! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 25.08.2020 o 17:25, Mynia98 napisał:

Dziewczynki...oj to mo┼╝e ja faktycznie jestem w ci─ů┼╝y┬á:classic_biggrin:┬ádzisiaj by┼éam taka ┼Ťpi─ůca po obiedzie, ┼╝e musia┼éam sobie strzeli─ç drzemk─Ö. Jak my┼Ťlicie? To te┼╝ jest jaki┼Ť objaw ci─ů┼╝y w tym etapie?┬á

Ja akurat jestem w ci─ů┼╝y bli┼║niaczej. I termin mam na koniec kwietnia a pocz─ůtek maja.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam :) mam termin na 9 kwietnia:) ale z do┼Ťwiadczenia wiem, ┼╝e mo┼╝e by─ç roznie:) Gdy┼╝ mam corke, za 2 tygodnie ko┼äczy 2 latka. Miala by─ç 27 wrze┼Ťnia a jest 14 pazdziernika:) :)┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam. Termin na 24 kwiecień;) pozdrawiam 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

hej dziewczyny, jak mija wam pierwszy trymestr? ­čĄş

Mi bardzo ┼Ťpi─ůcoo, ale nie narzekam, narazie tylko md┼éo┼Ťci, delikatne b├│le brzucha. Termin na ko┼äc├│wk─Ö kwietnia ­čĄş­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 23.09.2020 o 15:50, Go┼Ť─ç Kamielabe napisa┼é:

Dzie┼ä dobry ­čÖé do┼é─ůczam sie do grupy. Wstepnie z moich oblicze┼ä z male┼ästwem widzimy si─Ö ok 19 kwietnia! A teraz czekamy do 5.10 na prenatalne, nie mog─Ö si─Ö doczekac. M├│wi─ů ┼╝e ci─ů┼╝a to pi─Ökny czas a ja od 5tc wymiotuj─Ö i jestem jak na diecie szpitalnej (juz 6tyg!)┬áA jak z Wami ?

Ja na szcz─Ö┼Ťcie tylko md┼éo┼Ťci, zm─Öczenie i b├│l brzucha... Nie zazdroszcz─Ö wymiotowania ­čĄş­čÖů┬á

Mam nadziej─Ö ┼╝e minie i reszta ci─ů┼╝y przejdzie jak po ma┼Ťle ÔŁĄ´ŞĆ du┼╝o zdr├│wka!

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kinga Lewandowska napisał:

Ja na szcz─Ö┼Ťcie tylko md┼éo┼Ťci, zm─Öczenie i b├│l brzucha... Nie zazdroszcz─Ö wymiotowania ­čĄş­čÖů┬á

Mam nadziej─Ö ┼╝e minie i reszta ci─ů┼╝y przejdzie jak po ma┼Ťle ÔŁĄ´ŞĆ du┼╝o zdr├│wka!

dzi─Ökuj─Ö. do ko┼äca tyg bior─Ö jeszcze duphaston 3razy dziennie a pani dr mowila ze wzmaga on dolegliwosci ┼╝o┼é─ůdkowe wi─Öc mam nadziej─Ö ┼╝e ju┼╝ za par─Ö dni od┼éo┼╝─Ö i przejdzie. P├│ki co bardziej my┼Ťl─Ö ┼╝e jestem chora przez z┼ée samopoczucie i odbiera mi to rado┼Ť─ç z ci─ů┼╝y ­čśö

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Milka107 napisał:

Witam. Termin na 24 kwiecień;) pozdrawiam 

To rodzimy razem ­čśŐ kiedy prenatalne?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Ewa1992 napisał:

Ja akurat jestem w ci─ů┼╝y bli┼║niaczej. I termin mam na koniec kwietnia a pocz─ůtek maja.┬á

O jak fajnie! Ja te┼╝ bym tak chcia┼éa┬á­čśâ┬áDwa za jednym razem i po krzyku :classic_laugh: Pewnie niez┼éy szok dla tatusia hihi

A jak to znosisz? Masz jakie┼Ť dolegliwo┼Ťci?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Kinga Lewandowska napisał:

hej dziewczyny, jak mija wam pierwszy trymestr? ­čĄş

Mi bardzo ┼Ťpi─ůcoo, ale nie narzekam, narazie tylko md┼éo┼Ťci, delikatne b├│le brzucha. Termin na ko┼äc├│wk─Ö kwietnia ­čĄş­čą░

Cze┼Ť─ç Kinia ­čÖé

Mam to samo... ci─ůgle bym tylko spa┼éa i jad┼éa i tak na przemian┬á­čĄ¬┬áJak tak dalej p├│jdzie┬áto pod koniec ci─ů┼╝y b─Öd─Ö wygl─ůda┼éa jak hipcio┬á­čśČ┬áWy te┼╝ macie takie napady jedzenia?

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Mynia98 napisał:

O jak fajnie! Ja te┼╝ bym tak chcia┼éa┬á­čśâ┬áDwa za jednym razem i po krzyku :classic_laugh: Pewnie niez┼éy szok dla tatusia hihi

A jak to znosisz? Masz jakie┼Ť dolegliwo┼Ťci?┬á

Dolegliwo┼Ťci by┼éy przez tydzie┼ä wymioty. A teraz mam migreny ka┼╝dego dnia. Dodam ┼╝e to moja 4 ci─ů┼╝a i tak troch─Ö warjuje bo jednak to ci─ů┼╝a bli┼║niacza i niczego niemoge lekcewa┼╝y─ç. Mega rado┼Ť─ç i wyczekiwanie ­čą░ na c├│reczki mam nadziej─Ö ale niewa┼╝ne co by by┼éo wa┼╝ne by by┼éy zdrowe i wszystko dobrze si─Ö zako┼äczy┼éo.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mynia98 napisał:

Cze┼Ť─ç Kinia ­čÖé

Mam to samo... ci─ůgle bym tylko spa┼éa i jad┼éa i tak na przemian┬á­čĄ¬┬áJak tak dalej p├│jdzie┬áto pod koniec ci─ů┼╝y b─Öd─Ö wygl─ůda┼éa jak hipcio┬á­čśČ┬áWy te┼╝ macie takie napady jedzenia?

Ja mam straszn─ů ci─ůgote do kwa┼Ťnych potraw ­čśé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny, termin mam na 25 kwietnia. Niestety od 6 tygodnia siedz─Ö w domu.┬á Juz nie wr├│c─Ö do pracy i pytanie do was jakie macie sposoby na nudy?

Przez ci─ůg┼ée zawroty g┼éowy i md┼éo┼Ťci nie mam si┼é czyta─ç ksi─ů┼╝ek czy ogladac jakich┼Ť seriali.┬á ­čś×

Musz─Ö sobie znale┼║─ç jakie┼Ť zaj─Öcie, aby ten czas jakos po┼╝ytecznie wykorzysta─ç. Najlepiej jakbym mog┼éa jeszcze w jaki┼Ť spos├│b na tym zarobi─ç. ­čĄö

Niestety od 4 tygodnia mam ci─ůg┼ée silne b├│le brzucha, wcze┼Ťniej pani ginekolog nastraszy┼éa mnie poronieniem, ale zmieni┼éam lekarza, kt├│ry dal skuteczniejsze leki. B├│l jest troch─Ö mniejszy, ale jednak zdarza sie wci─ů┼╝ okolo 5 razy w ciagu dnia taki silniejszy b├│l, ze musze sie szybko po┼éo┼╝yc. Albo jak sie zdenerwuje. ­čśó Moze, kt├│ra┼Ť z was ma podobnie? Bo p├│ki co ze wszystkimi osobami, z ktorymi rozmawiam to nikt nie mia┼é takich boli. Jedynie moja babcia m├│wi┼éa, ze wszystkie 3 ci─ů┼╝e przele┼╝a┼éa bo miala tak silne b├│le brzucha, ze nie byla w stanie nawet obiadu zrobi─ç. A pierwsza ci─ů┼╝a byla najgorsza.

U mnie tez pierwsza ci─ů┼╝a.

Od siedzenia w domu juz wariuj─Ö.

Na razie na wadze - 6kg, oby tak dalej ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny z prenatalnych wyszło że mam termin na 1 kwietnia. Mam 13 tydzień i wczoraj wyszłam ze szpitala... Więc narazie biorę tabletki i tylko leże w łóżku...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...