Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20200921_190224.jpg

Edytowane przez Mama88

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Edytowane przez Mama88

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, Mama88 napisał:

Widać @em87moje zdiecie? 

Niestety nie

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mama88 napisał:

Ja w styczniu poronilam Przez krwiaki które były pod jajem płodowym i były duże teraz jest 1 cm na 1,2cm i jest obok niby moja Pani dr mowi ze idzie w mięsien 

Ja plamienia nie mam tylko b├│le brzuszka co jaki┼Ť czas┬á

Dzi─Ökuj─Ö ┼╝e odp za Ciebie (za Was) te┼╝ trzymam kciuki ­čĄ× ­čśś┬á

A masz mo┼╝e zdiecie z usg jak u Ciebie te krwiaki wygl─ůdaj─ů┬á

Ja bym mogła dodać tutaj 

Mam zdj─Öcie oczywi┼Ťcie, ale tu nie bardzo da si─Ö je chyba wstawi─ç ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, em87 napisał:

Niestety nie

Szkoda bo wszystko wyraźnie widać 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mama88 napisał:

Szkoda bo wszystko wyraźnie widać 

Wida─ç? To te┬ádwa zaznaczone przeze mnie czerwona kresk─ů:

E5D568B1-5770-4968-A1B0-FF35666E33A1.jpeg

Edytowane przez em87

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Mam zdj─Öcie oczywi┼Ťcie, ale tu nie bardzo da si─Ö je chyba wstawi─ç ­čśů

Ja wstawiłam ale chyba administrator musi zaakceptować 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, Mama88 napisał:

Ja wstawiłam ale chyba administrator musi zaakceptować 

Ot├│┼╝ to. Ja r├│wnie┼╝ doda┼éam. To jak b─Ödzie akceptacja to sobie por├│wnasz ­čĹŹ­čĆ╗

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, em87 napisał:

Ot├│┼╝ to. Ja r├│wnie┼╝ doda┼éam. To jak b─Ödzie akceptacja to sobie por├│wnasz ­čĹŹ­čĆ╗

Dobrze, dzi─Ökuj─Ö Ôś║´ŞĆ┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, em87 napisał:

Ju┼╝ zdiecia s─ů widoczne ale u Ciebie s┼éabo te krwiaki wida─ç tak jak by ich nie by┼éo bo u mnie wida─ç ┼╝e jest przestrze┼ä z p┼éynem ­čśĺa w jakim tyg to zdiecie usg by┼éo robione?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mama88 napisał:

Ju┼╝ zdiecia s─ů widoczne ale u Ciebie s┼éabo te krwiaki wida─ç tak jak by ich nie by┼éo bo u mnie wida─ç ┼╝e jest przestrze┼ä z p┼éynem ­čśĺa w jakim tyg to zdiecie usg by┼éo robione?┬á

Moje wg om 6+1, wg USG 6+3. Teraz w ┼Ťrod─Ö id─Ö b─Ödzie wg om 7+2. Mo┼╝e przez te plamienia mi si─Ö troch─Ö opr├│┼╝nia┼é? To trwa┼éo prawie tydzie┼ä... a mo┼╝e to ta heparyna? Sama ju┼╝ nie wiem. Ale leka┼╝ m├│wi┼é, ┼╝e dramatu nie ma. Tylko le┼╝e─ç max i zero stresu.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, em87 napisał:

Moje wg om 6+1, wg USG 6+3. Teraz w ┼Ťrod─Ö id─Ö b─Ödzie wg om 7+2. Mo┼╝e przez te plamienia mi si─Ö troch─Ö opr├│┼╝nia┼é? To trwa┼éo prawie tydzie┼ä... a mo┼╝e to ta heparyna? Sama ju┼╝ nie wiem. Ale leka┼╝ m├│wi┼é, ┼╝e dramatu nie ma. Tylko le┼╝e─ç max i zero stresu.┬á

Pewnie przez te plamienia troch─Ö si─Ö opr├│┼╝ni┼éy u mnie nawet kropelki nie ma nawet ┼Ťluzu br─ůzowego tylko czysty przezroczysty┬á

Ja dopiero 5 października mam kolejne usg 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, Mama88 napisał:

Pewnie przez te plamienia troch─Ö si─Ö opr├│┼╝ni┼éy u mnie nawet kropelki nie ma nawet ┼Ťluzu br─ůzowego tylko czysty przezroczysty┬á

Ja dopiero 5 października mam kolejne usg 

Teoretycznie co 2 tyg przy kreiakach kontrola wystarczy. Bo przecie┼╝ wch┼éaniaj─ů si─Ö pomalutku. Ale u mnie z uwagi na InVitro mam kontrol─Ö teraz co tydzie┼ä, dopiero jak sytuacja si─Ö unormuje b─Öd─ů co dwa. I tak do ko┼äca ci─ů┼╝y.┬á

My┼Ťl pozytywnie i odpoczywaj ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Teoretycznie co 2 tyg przy kreiakach kontrola wystarczy. Bo przecie┼╝ wch┼éaniaj─ů si─Ö pomalutku. Ale u mnie z uwagi na InVitro mam kontrol─Ö teraz co tydzie┼ä, dopiero jak sytuacja si─Ö unormuje b─Öd─ů co dwa. I tak do ko┼äca ci─ů┼╝y.┬á

My┼Ťl pozytywnie i odpoczywaj ÔŁĄ´ŞĆ

No oby tak bylo jak piszesz ­čą░

Chciala bym mieć takie nastawienie jak Ty 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Konto┬áAneczka87┬ázosta┼éo odblokowane. Nie podawajcie prosz─Ö ┼╝adnych nazw produkt├│w. Linki r├│wnie┼╝ podlegaj─ů weryfikacji. Niestety musimy broni─ç si─Ö przed za┼Ťmiecaniem forum... takie czasy┬á:classic_unsure:

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Aneczka87 napisał:

Hej witam wszytskich, obecnie 8 tydzień ale również mam krwiaka... 

Hej jak si─Ö czujesz kiedy masz kontrolna wizyt─Ö? Admin usun─ů┼é nasza konwersacje wcze┼Ťniejsz─ů bo nie mo┼╝na podawa─ç nazw lekow

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Mama88 napisał:

Hej jak si─Ö czujesz kiedy masz kontrolna wizyt─Ö? Admin usun─ů┼é nasza konwersacje wcze┼Ťniejsz─ů bo nie mo┼╝na podawa─ç nazw lekow

Hej generalnie plamienia mia┼éam od 2 tygodni i tydzie┼ä temu ginekolog stwierdzi┼éa ze krwiak i zaleci┼éa odpoczynek i lekarstwa... Plamienia dalej mia┼éam w zesz┼éym tygodniu i w niedziel─Ö si─Ö nasili┼éy i pani doktor zwi─Ökszy┼éa jeszcze leki, od wczoraj jest w miar─Ö ok, ale znowu zacz─Ö┼éo mnie bole─ç podbrzusze ale podobno to normalne w tym tygodniu... Opr├│cz tego nudnosci ale te┼╝ mia┼éam w pierwszej ci─ů┼╝y wi─Öc to akurat nie jest nowo┼Ťci─ů dla mnie.. A ty jak tam?┬á Le┼╝ysz? Ja wizyt─Ö mam na poniedzia┼éek ale nie wiem czy wytrzymam i na wszelki wypadek zarezerwowa┼éam te┼╝ na piatek.. Jestem ju┼╝ tak wyczulona na wszytsko po moim jednym poronieniu ┼╝e najch─Ötniej bym chodzi┼éa raz w tygodniu­čśÇ

Edytowane przez Aneczka87

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, Aneczka87 napisał:

Hej generalnie plamienia mia┼éam od 2 tygodni i tydzie┼ä temu ginekolog stwierdzi┼éa ze krwiak i zaleci┼éa odpoczynek i lekarstwa... Plamienia dalej mia┼éam w zesz┼éym tygodniu i w niedziel─Ö si─Ö nasili┼éy i pani doktor zwi─Ökszy┼éa jeszcze leki, od wczoraj jest w miar─Ö ok, ale znowu zacz─Ö┼éo mnie bole─ç podbrzusze ale podobno to normalne w tym tygodniu... Opr├│cz tego nudnosci ale te┼╝ mia┼éam w pierwszej ci─ů┼╝y wi─Öc to akurat nie jest nowo┼Ťci─ů dla mnie.. A ty jak tam?┬á Le┼╝ysz? Ja wizyt─Ö mam na poniedzia┼éek ale nie wiem czy wytrzymam i na wszelki wypadek zarezerwowa┼éam te┼╝ na piatek.. Jestem ju┼╝ tak wyczulona na wszytsko po moim jednym poronieniu ┼╝e najch─Ötniej bym chodzi┼éa raz w tygodniu­čśÇ

Ja te┼╝ le┼╝─Ö i czuj─Ö si─Ö ju┼╝ jaka┼Ť chora od tego le┼╝enia nie lubi─Ö takiej bezczynno┼Ťci ­čÖäno ja nie krwawie ani nie plamie nie wiem czy to lepiej czy gorzej ale te┼╝ dzisiaj jakos bardziej mnie brzuch rozbolal i musia┼éam si─Ögn─ů─ç po tabletk─Ö┬á

A powiedz mi jaki rozmiar masz tego krwiaka? Nie wiem czy widzia┼éa┼Ť ja doda┼éam tutaj zdiecie z usg jak to u mnie wygl─ůda.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tak widzia┼éam zdj─Öcia, ja w sumie nie wiem jakiej wielko┼Ťci bo ginekolog nie mierzyla bo s─ů niby takie dwa mniejsze.. Sama nie wiem bo si─Ö nie znam na tym, nawet w opisie napisa┼éa ┼╝e ,,niejednorodna doczesna nad ujsciem wewn─Ötrznym (krwiak??)''. P─Öcherzyk mia┼é wtedy 21mm d┼éugo┼Ťci wi─Öc ja to tak widz─Ö ┼╝e ok po┼éowy d┼éugo┼Ťci.. Nawet nie wiem czy to podkosmowkowy czy jaki...┬á

IMG_20200922_193757.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, Aneczka87 napisał:

Tak widzia┼éam zdj─Öcia, ja w sumie nie wiem jakiej wielko┼Ťci bo ginekolog nie mierzyla bo s─ů niby takie dwa mniejsze.. Sama nie wiem bo si─Ö nie znam na tym, nawet w opisie napisa┼éa ┼╝e ,,niejednorodna doczesna nad ujsciem wewn─Ötrznym (krwiak??)''. P─Öcherzyk mia┼é wtedy 21mm d┼éugo┼Ťci wi─Öc ja to tak widz─Ö ┼╝e ok po┼éowy d┼éugo┼Ťci.. Nawet nie wiem czy to podkosmowkowy czy jaki...┬á

IMG_20200922_193757.jpg

Aha hmm dziwne ┼╝e nie mierzy┼éa u mnie przy pierwszej ci─ů┼╝y co straci┼éam by┼é mierzony i teraz te┼╝ no ale jak s─ů ma┼ée to dobrze wa┼╝ne ┼╝eby nie powi─Öksza┼éy si─Ö┬á

Pijesz du┼╝o wody? Pami─Ötaj o tym bo wtedy nie ma tych skurcz├│w macicy kt├│re mog─ů powodowa─ç powi─Ökszenie si─Ö krwiaka┬á

Fajnie ┼╝e w poniedzia┼éek masz wizyt─Ö to daj zna─ç jak fasoleczka bo ja dopiero za dwa tyg ­čÖä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç, wygl─ůda na to ┼╝e do┼é─ůcz─Ö do grona maj├│wek ( mam nadzieje) bo to moja 5 ci─ů┼╝a poprzednie straconeÔś╣´ŞĆ czy wy te┼╝ tak macie ┼╝e ka┼╝dego dnia my┼Ťlicie co dzieje si─Ö w brzuszku i odliczacie do kolejnej wizyty??┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tak ja tak mam odk─ůd poprzednio poronilam, przy pierwszej ci─ů┼╝y chodzi┼éam 1xmiesiac ,beta hcg ani razu nie robi┼éam i nie przejmowa┼éam si─Ö niczym w┼éa┼Ťciwie a teraz to dramat, jak ju┼╝ wy┼╝ej pisa┼éam ze najch─Ötniej chodzi┼éabym 1xtydzien...

Edytowane przez Aneczka87

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...