Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mnie też dosyć często kłuje.

Podczas ostatniego USG moja gin zobaczyła torbiel na jajniku. Ale nie kazała się nim wgl martwić.

Jest niewielki i na 100% si─Ö wch┼éonie podczas ci─ů┼╝y .┬á

A jak u was ze spaniem? Ja budz─Ö si─Ö w ┼Ťrodku nocy i praktycznie nie ┼Ťpi─Ö do rana. I tak od miesi─ůca....

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
36 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Podczas ostatniego USG moja gin zobaczyła torbiel na jajniku. Ale nie kazała się nim wgl martwić.

A jak u was ze spaniem? Ja budz─Ö si─Ö w ┼Ťrodku nocy i praktycznie nie ┼Ťpi─Ö do rana. I tak od miesi─ůca....

Ja te┼╝ od kilku tygodni budz─Ö si─Ö w ┼Ťrodku nocy i nie mog─Ö zasn─ů─ç np. Przez 2 godziny.. To jest masakra, wcze┼Ťniej taka nie mia┼éam... Pomijaj─ůc fakt ze czasami wstaje nawet po 5 razy w nocy na siku a to dopiero pocz─ůtek­čśÇale pami─Ötam ┼╝e w pierwszej ci─ů┼╝y na ko┼äc├│wce to wstawa┼éam praktycznie co godzine na siku, to dopiero by┼éo... ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
12 godzin temu, brzuchatka90 napisał:

Ja wstaje tylko do toalety, ale najlepsze, ┼╝e od czasu┬á 1tygodnia mam codziennie takie sny, ┼╝e chyba po porodzie napisze ksi─ů┼╝k─Ö ­čĄú i ju┼╝ znalaz┼éam jaki┼Ť tam spos├│b na niewielkie md┼éo┼Ťci rano. Wczoraj mnie bola┼é kr─Ögos┼éup, ale posprz─ůta┼éam ca┼éy dom ­čÖł ko┼äcz─Ö 9 tydzie┼ä i mam nadziej─Ö, ┼╝e energia powr├│ci.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej Dziewczyny,

Dopiero dzisiaj znalaz┼éam ta grupa - co za szcz─Ö┼Ťcie ­čśâ przeczyta┼éam wszystkie posty jednym tchem!

Jestem w 7tc, miałam już jedno USG w 6 tygodniu : CRL 4,9mm, FHR 132/min

Nast─Öpna wizyta 08 pa┼║dziernika, ju┼╝ siedz─Ö jak na szpilkach, to moja pierwsza ci─ů┼╝a i ciagle si─Ö martwi─Ö czy wszytko b─Ödzie dobrze. Og├│lnie dokuczaj─ů mi nudno┼Ťci i lekkie b├│le w podbrzuszu, czasem uk┼éucia.┬á

Najgorzej, ze lekko si─Ö podzziebilam (nie wiem w jaki spos├│b skoro ca┼éy czas jestem w domu...) nie mam gor─ůczki tylko troch─Ö katar i dzi┼Ť czuje si─Ö lepiej, ale oczywi┼Ťcie si─Ö tym zestresowa┼éam! Kichanie to troch─Ö problem bo musz─Ö si─Ö mocno skulic, ┼╝eby mnie brzuch nie ci─ůgn─ů┼é! ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Ktos ma podobnie? 
Pozdrawiam Was ciep┼éo ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Anna_90 napisał:

Hej Dziewczyny,

Dopiero dzisiaj znalaz┼éam ta grupa - co za szcz─Ö┼Ťcie ­čśâ przeczyta┼éam wszystkie posty jednym tchem!

Jestem w 7tc, miałam już jedno USG w 6 tygodniu : CRL 4,9mm, FHR 132/min

Nast─Öpna wizyta 08 pa┼║dziernika, ju┼╝ siedz─Ö jak na szpilkach, to moja pierwsza ci─ů┼╝a i ciagle si─Ö martwi─Ö czy wszytko b─Ödzie dobrze. Og├│lnie dokuczaj─ů mi nudno┼Ťci i lekkie b├│le w podbrzuszu, czasem uk┼éucia.┬á

Najgorzej, ze lekko si─Ö podzziebilam (nie wiem w jaki spos├│b skoro ca┼éy czas jestem w domu...) nie mam gor─ůczki tylko troch─Ö katar i dzi┼Ť czuje si─Ö lepiej, ale oczywi┼Ťcie si─Ö tym zestresowa┼éam! Kichanie to troch─Ö problem bo musz─Ö si─Ö mocno skulic, ┼╝eby mnie brzuch nie ci─ůgn─ů┼é! ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Ktos ma podobnie? 
Pozdrawiam Was ciep┼éo ÔŁĄ´ŞĆ

Hej gratuluj─Ö ÔŁĄ´ŞĆu mnie juz 8 tydz i 2 dzie┼ä┬á

Pierwsze usg miałam w 6 tyg i 5 dni crl 5,3mm

Ja te┼╝ tak msm przy kichaniu ┼╝e musz─Ö si─Ö kuli─ç bo boli mnie brzuszek a tak to delikatne md┼éo┼Ťci najgorzej to ┼╝o┼é─ůdek bo co nie zjem to czuje jsk stoi wysoko jedzenie czasami wola┼éa bym to zwymiotowa─ç ni┼╝ si─Ö tak m─Öczy─ç┬á

U mnie to 3 ci─ů┼╝a z pierwszej synek prawie 9lat druga poroniona w styczniu 10 tydz ­čśş no i teraz ale te┼╝ troszke zagro┼╝ona ­čśĺ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja tez by┼éam przezi─Öbiona i te┼╝ przewra┼╝liwiona ba┼éam si─Ö kichac kaszle─ç ale ma szcz─Ö┼Ťcie przesz┼éo ­čśâ dzisiaj troch─Ö si─Ö zmartwi┼éam bo od rana mialam lekkie plamienie w takim kolorze kawy z mlekiem policzy┼éam ┼╝e powinnam mie─ç dzi┼Ť okres gdyby nie fasolka ale boje si─Ö ┼╝e to znowu na niski progesteron mimo ko┼äskiej dawki lek├│w ale le┼╝─Ö i licz─Ö ┼╝e ju┼╝ si─Ö nic nie wydarzy ­čĄö a co do brzuszka to niby jeszcze nie powinno by─ç wida─ç ale czuj─Ö ┼╝e spodnie s─ů ju┼╝ ciasne a brzuszek lekko zaokr─ůglony ale w dresie w domu nie widz─Ö wielkiej r├│┼╝nicy ­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, Ewa12 napisał:

Ja tez by┼éam przezi─Öbiona i te┼╝ przewra┼╝liwiona ba┼éam si─Ö kichac kaszle─ç ale ma szcz─Ö┼Ťcie przesz┼éo ­čśâ dzisiaj troch─Ö si─Ö zmartwi┼éam bo od rana mialam lekkie plamienie w takim kolorze kawy z mlekiem policzy┼éam ┼╝e powinnam mie─ç dzi┼Ť okres gdyby nie fasolka ale boje si─Ö ┼╝e to znowu na niski progesteron mimo ko┼äskiej dawki lek├│w ale le┼╝─Ö i licz─Ö ┼╝e ju┼╝ si─Ö nic nie wydarzy ­čĄö a co do brzuszka to niby jeszcze nie powinno by─ç wida─ç ale czuj─Ö ┼╝e spodnie s─ů ju┼╝ ciasne a brzuszek lekko zaokr─ůglony ale w dresie w domu nie widz─Ö wielkiej r├│┼╝nicy ­čśŐ

A jaki macie na dole brzuszek bo ja miękki i to mnie trochę martwi bo wydaje mi się że powinien być twardszy 

Tak pami─Ötam jak m├│wi┼éa do mnie lekarka przy tamtej ci─ů┼╝y co poronilam ┼╝e za mi─Ökki brzuch i ma┼éa macica┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja mam ostatnio┬á┬áwzdety brzuch wiec ci─Ö┼╝ko powiedzie─ç! ­čžÉ nie widz─Ö, ┼╝eby poza tym by┼éa jaka┼Ť r├│┼╝nica, ale faktycznie jeansy robi─ů si─Ö problematyczne. Jak tylko co┼Ť mnie uciska to mi po prostu nie wygodnie ­čś× Na pewno u Nas wszystkich b─Ödzie dobrze!

Ja odczuwam jeszcze takie jakby kłucie, rwanie w lewej stornie podbrzusza/pachwinie - nie jest mocno bolesne ale czuje.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja raczej twardszy ni┼╝ normalnie ­čĄö ale te┼╝ ci─Ö┼╝ko mi to oceni─ç przez wzd─Öcia cz─Öste ­čĄö┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, Ewa12 napisał:

Ja raczej twardszy ni┼╝ normalnie ­čĄö ale te┼╝ ci─Ö┼╝ko mi to oceni─ç przez wzd─Öcia cz─Öste ­čĄö┬á

Ja te┼╝ cierpi─Ö na wzd─Öcie i zaparcia chyba zaczn─Ö jaki┼Ť syrop bra─ç bo si─Ö m─Öcz─Ö┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Mama88 napisał:

Mama88 mamy ten sam termin porodu.

U mnie też 8 tydzień i 2 dni.

We wtorek mam wizyt─Ö.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
20 minut temu, brzuchatka90 napisał:

I jak si─Ö czujesz na ten dzie┼ä ? Ja dopiero 5 pa┼║dziernika i ┼╝yje tylka t─ů wizyta bo jestem ciekawa co z krwiakiem ­čÖä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mama88 napisał:

I jak si─Ö czujesz na ten dzie┼ä ? Ja dopiero 5 pa┼║dziernika i ┼╝yje tylka t─ů wizyta bo jestem ciekawa co z krwiakiem ­čÖä

No czuj─Ö si─Ö tak ┼╝e nie ┼Ťpi─Ö. Wstaje o 4. Tzn budz─Ö si─Ö i przeleze do rana.┬á

Budzie się tak jakbym miała kaca życia i pomieszała wszystkie możliwe alkohole.

Koszmar .

O 8 prowadz─Ö syna do przedszkola i uciekam do pracy. Ale czuj─Ö si─Ö fatalnie. Bo obiedzie ┼éapie mnie taka drzemka ┼╝e ┼Ťpi─Ö na stojaco. Ale wystarczy drobny ha┼éas i si─Ö przebudzam i po spaniu.┬á

Mdli mnie o ka┼╝dej porze. Czasem mniej, czasem bardziej. Jeansy robi─ů si─Ö ciasnawe ju┼╝ na mnie.┬á

Zastanawiam si─Ö, kiedy poinformowa─ç o ci─ů┼╝y w pracy. I do kiedy pracowa─ç....

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, brzuchatka90 napisał:

No czuj─Ö si─Ö tak ┼╝e nie ┼Ťpi─Ö. Wstaje o 4. Tzn budz─Ö si─Ö i przeleze do rana.┬á

Budzie się tak jakbym miała kaca życia i pomieszała wszystkie możliwe alkohole.

Koszmar .

O 8 prowadz─Ö syna do przedszkola i uciekam do pracy. Ale czuj─Ö si─Ö fatalnie. Bo obiedzie ┼éapie mnie taka drzemka ┼╝e ┼Ťpi─Ö na stojaco. Ale wystarczy drobny ha┼éas i si─Ö przebudzam i po spaniu.┬á

Mdli mnie o ka┼╝dej porze. Czasem mniej, czasem bardziej. Jeansy robi─ů si─Ö ciasnawe ju┼╝ na mnie.┬á

Zastanawiam si─Ö, kiedy poinformowa─ç o ci─ů┼╝y w pracy. I do kiedy pracowa─ç....

Ja dzisiaj mia┼éam problem w nocy budzi┼éam si─Ö co chwil─Ö a rano jak my┼Ťla┼éam ┼╝e ju┼╝ po spaniu to zasn─Ö┼éam i spa┼éam do prawie 11 u mnie tez jeansy robi─ů si─Ö ciasne i mam problem bo praktycznie wszystkie z wy┼╝szym stanem dzi─Öki Bogu nie wychodz─Ö z domu to nie musz─Ö si─Ö stroi─ç┬á

Ja jestem na zwolnieniu pracowa┼éa bym pewnie do 3 miesi─ůca ale ja mam krwiaka wi─Öc zakaz chodzenia ­čÖä

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny mam termin na 6 maja ,czytalam wasze wpisy i ciesz─Ö si─Ö ze z tymi objawami nie jestem sama ­čśäsiusiam cz─Östo w nocy ,budz─Ö si─Ö i nie mog─Ö zasn─ů─ç A jak spie to te┼╝ koszmary­čśĆmdli od samego rana praktycznie do wieczora niechec do jedzenia i Zaparcia te┼╝ mam nadziej─Ö ┼╝e za jaki┼Ť czas te objawy min─ů­čśŐ┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Mama88 napisał:

Ja dzisiaj mia┼éam problem w nocy budzi┼éam si─Ö co chwil─Ö a rano jak my┼Ťla┼éam ┼╝e ju┼╝ po spaniu to zasn─Ö┼éam i spa┼éam do prawie 11 u mnie tez jeansy robi─ů si─Ö ciasne i mam problem bo praktycznie wszystkie z wy┼╝szym stanem dzi─Öki Bogu nie wychodz─Ö z domu to nie musz─Ö si─Ö stroi─ç┬á

Ja jestem na zwolnieniu pracowa┼éa bym pewnie do 3 miesi─ůca ale ja mam krwiaka wi─Öc zakaz chodzenia ­čÖä

No ja mam wszystkie z wysokim stanem w┼éa┼Ťnie... Ale ju┼╝ sobie zakupi┼éam legginsy i jeansy ci─ů┼╝owe bo by┼éy w znanym supermarkecie

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

No ja mam wszystkie z wysokim stanem w┼éa┼Ťnie... Ale ju┼╝ sobie zakupi┼éam legginsy i jeansy ci─ů┼╝owe bo by┼éy w znanym supermarkecie

No ja po 5pazdziernika jak ju┼╝ b─Öd─Ö wiedzia┼éa ┼╝e jest dobrze to te┼╝ kupi─Ö sobie co┼Ť lu┼║niejszego bo to nie dobrze ┼╝eby brzuszek zgniata─ç. Ja jak stoj─Ö prosto to pod palcami czuje takie delikatne upywuklenie tak nisko te┼╝ tak masz?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Mialyscie może podwyższony wynik z krwi MCV? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mama88 napisał:

No ja po 5pazdziernika jak ju┼╝ b─Öd─Ö wiedzia┼éa ┼╝e jest dobrze to te┼╝ kupi─Ö sobie co┼Ť lu┼║niejszego bo to nie dobrze ┼╝eby brzuszek zgniata─ç. Ja jak stoj─Ö prosto to pod palcami czuje takie delikatne upywuklenie tak nisko te┼╝ tak masz?┬á

Tak, pod p─Öpkiem.

Pono─ç w drugiej i kolejnej ci─ů┼╝y brzuszek wida─ç ju┼╝ szybciej.┬á

Ja jestem drobna i od razu wida─ç po mnie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
55 minut temu, Tytka 23 napisał:

Mialyscie może podwyższony wynik z krwi MCV? 

Nie. Najlepiej nie nakręcaj się na google. 

Nic nie zast─ůpi porady lekarskiej.

Kobiety w ci─ů┼╝y maj─ů te┼╝ inne normy.

Kieqidy masz nast─Öpn─ů wizyt─Ö?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, brzuchatka90 napisał:

Tak, pod p─Öpkiem.

Pono─ç w drugiej i kolejnej ci─ů┼╝y brzuszek wida─ç ju┼╝ szybciej.┬á

Ja jestem drobna i od razu wida─ç po mnie

No ja nie wiem czy tak centralnie pod pępkiem  może ciut niżej tak jak macica by była troszkę powiekszona

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Nie. Najlepiej nie nakręcaj się na google. 

Nic nie zast─ůpi porady lekarskiej.

Kobiety w ci─ů┼╝y maj─ů te┼╝ inne normy.

Kieqidy masz nast─Öpn─ů wizyt─Ö?

Nast─Öpn─ů wizyt─Ö mam 5tego pa┼║dziernika jeszcze troszke musz─Ö czeka─ç ale w┼éa┼Ťnie wyczyta┼éam ┼╝e to jesy zwi─ůzane z brakiem ┼╝elaza witaminy b12 lub kwasu foiolowego i martwi─Ö si─Ö o maluszka bo teraz kwas foliowy jest bardzo wa┼╝ny ­čśĺ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, Tytka 23 napisał:

Nast─Öpn─ů wizyt─Ö mam 5tego pa┼║dziernika jeszcze troszke musz─Ö czeka─ç ale w┼éa┼Ťnie wyczyta┼éam ┼╝e to jesy zwi─ůzane z brakiem ┼╝elaza witaminy b12 lub kwasu foiolowego i martwi─Ö si─Ö o maluszka bo teraz kwas foliowy jest bardzo wa┼╝ny ­čśĺ

Nie martw się na wyrost bo to nic Ci nie da 

Ja też niestety martwię się i czekam do 5pazdziernika na wizytę 

A u Ciebie mo┼╝e wystarczy da─ç wi─Öksz─ů dawk─Ö kwasu i b─Ödzie ok­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, Mama88 napisał:

Nie martw się na wyrost bo to nic Ci nie da 

Ja też niestety martwię się i czekam do 5pazdziernika na wizytę 

A u Ciebie mo┼╝e wystarczy da─ç wi─Öksz─ů dawk─Ö kwasu i b─Ödzie ok­čśŐ

Masz racj─Ö mo┼╝e nie ma co si─Ö martwi─ç na zapas, musimy zaczeka─ç razem na wizyt─Ö oby wszystko by┼éo wporz─ůdku ÔťŐ­čśŐpisa┼éa┼Ť ┼╝e ju┼╝ zaczyna u Ciebie by─ç wida─ç brzuszka?­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...