Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! S─ů tu jakie┼Ť mamy z terminem na lipiec 2021?

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Cze┼Ť─ç! Zg┼éaszam si─Ö┬á­čśä┬áTermin mam na 2.07 i jestem bardzo szcz─Ö┼Ťliwa!

Na razie nie mam wi─Ökszych objaw├│w, tylko piersi mnie strasznie bol─ů.

A jak u Was dziewczyny? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej termin na 7.07.2021. Bardzo dlugo wyczekiwany 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, Ola29 napisał:

Hej termin na 7.07.2021. Bardzo dlugo wyczekiwany 

Cze┼Ť─ç Ola! My z m─Ö┼╝em te┼╝ od dawna starali┼Ťmy si─Ö, jedn─ů ci─ů┼╝─Ö straci┼éam, to jest drugie podej┼Ťcie ale jestem dobrej my┼Ťli ­čÖé┬áA u Ciebie jak? Pierwsza ci─ů┼╝a czy masz ju┼╝ jakie┼Ť pociechy?

@Elmika┬áwszystko chyba przed nami ­čÖé┬áNajbardziej obawiam si─Ö nudno┼Ťci i nieprzespanych nocy┬á­čśČ

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@nika31┬ázgadza si─Ö, ja te┼╝ tego narazie najbardziej si─Ö obawiam ale damy rad─Ö! ­čÖé

@Ola29 aż tak długo wyczekiwany? Czemu? Od dawna starasz się o dzidziusia?

U mnie to by┼éa niespodzianka, bo nie planowa┼éam jeszcze dziecka ale jak ju┼╝ si─Ö trafi┼éo to fajnie ­čÖé┬áTeraz bardzo si─Ö ciesz─Ö ­čśä

Nika, widz─Ö, ┼╝e za┼éo┼╝y┼éa┼Ť nam Klub ­čÖé┬áSuper! Dzi─Öki, zaraz do niego do┼é─ůczam┬á­čśâ

Wstawi─Ö link, ┼╝eby inne mamy te┼╝ do┼é─ůczy┼éy

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny ­čÖé my w┼éa┼Ťnie 4-5 tydzie┼ä. Nie wiem jak wy ale ja si─Ö strasznie stresuj─Ö by wszystko by┼éo dobrze ÔŁĄ´ŞĆ­čśÇ

2 lata si─Ö starali┼Ťmy, a jak odpu┼Ťcili┼Ťmy, totalnie olali┼Ťmy temat to nagle puff! Niespodzianka ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 12.11.2020 o 09:05, nika31 napisał:

Hejka! S─ů tu jakie┼Ť mamy z terminem na lipiec 2021?

Hejka zg┼éaszam si─Ö i ja termin na 11lipca­čśÇ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hejka, dziewczyny­čĄŚ mam termin na 13.07, bardzo si─Ö ciesz─Ö ┼╝e b─Öd─Ö mia┼éa dzidziusia ­čĄ░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Jak u Was z samopoczuciem? 

Ja w momencie wpadam w qur.. po czym zaraz mi mija i jest ok

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny┬á­čśÇ

Ja wst─Öpnie (wg aplikacji) mam termin na 9 lipca ­čśë┬áSamopoczucie okej, cho─ç bywaj─ů dni, ┼╝e jestem bardzo p┼éaczliwa ­čśş┬áPiersi ju┼╝ przesta┼éy bole─ç, ale za to od kilku dni okropne nudno┼Ťci, a od trzech dni wymioty┬á­čĄó┬á

Mi┼éo mi Was pozna─ç!┬á­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

U mnie dopiero pocz─ůtki, wi─Öc nie wiem dok┼éadnie na kiedy bo jeszcze doktor nie potwierdzi┼é, ale z wylicze┼ä wysz┼éo 6 lipca, ale pewnie b─Ödzie p├│┼║niej.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Czesc Dziewczynki ­čśŐ U mnie data 8 lipiec.┬á Jestem 9 miesiecy po porodzie (cesarskie ci─Öcie) i spodziewamy si─Ö drugiego dziadziusia. ­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç przysz┼ée Mamy ­čÖé┬áW┼éa┼Ťnie jeste┼Ťmy po wizycie u lekarza┬ái termin zosta┼é wyznaczony┬ána 9 lipca. To moja pierwsza ci─ů┼╝a. Maluszek┬ápoma┼éu si─Ö rozwija chocia┼╝ na samym pocz─ůtku ci─ů┼╝y┬ádosta┼éam plamienia i lekkiego krwawienia. Trafi┼éam na izb─Ö przyj─Ö─ç i lekarka stwierdzi┼éa, ┼╝e ci─ů┼╝a mo┼╝e si─Ö nie rozwin─ů─ç. Dosta┼éam Duphastan i 2 dni temu zobaczy┼éam moj─ů┬áma┼é─ů fasolk─Ö na USG.┬áZa 2 tygodnie mam nast─Öpn─ů wizyt─Ö z nadziej─ů, ┼╝e b─Ödzie bi┼éo serduszko. Jestem dobrej my┼Ťli.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny

Mog─Ö do┼é─ůczy─ç? Termin wg apki 21 lipiec. U lekarza jeszcze nie by┼éam. To jest moja 3 ci─ů┼╝a. Druga niestety zako┼äczona zabiegiem w lipcu tego roku. Z pierwszej mam 11 latka. Dzisiejsza beta 488mIU/ml

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, sylwunia82 napisał:

Cze┼Ť─ç dziewczyny

Mog─Ö do┼é─ůczy─ç? Termin wg apki 21 lipiec. U lekarza jeszcze nie by┼éam. To jest moja 3 ci─ů┼╝a. Druga niestety zako┼äczona zabiegiem w lipcu tego roku. Z pierwszej mam 11 latka. Dzisiejsza beta 488mIU/ml

Heeej. Pewnie,ze mozesz. Wszystkie przysz┼ée Mamuski lipcowe maja prawo do┼é─ůczy─ç ­čśŐ Jak sie czujesz ? Bete powtorz za 2 dni i zobacz czy rosnie. Ja juz po usg jestem. Bylam 13.11 serduszko bije jak to lekarz stwierdzi┼é na 99,9% dlatego za tydzie┼ä w pi─ůtek ide powt├│rzy─ç..┬á┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Opr├│cz zm─Öczenia, kt├│re mnie dopada szczeg├│lnie pod wiecz├│r, to narazie jest ok.┬á Tak bet─Ö powtarzam w poniedzia┼éek ale ni─ů si─Ö za bardzo nie sugeruje. Bardziej czekam na wizyt─Ö, tylko jeszcze si─Ö nie zapisa┼éam, bo nie wiem na kiedy. Ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e pod koniec listopada raczej. A jak Wy si─Ö czujecie dziewczyny?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
53 minuty temu, sylwunia82 napisał:

Opr├│cz zm─Öczenia, kt├│re mnie dopada szczeg├│lnie pod wiecz├│r, to narazie jest ok.┬á Tak bet─Ö powtarzam w poniedzia┼éek ale ni─ů si─Ö za bardzo nie sugeruje. Bardziej czekam na wizyt─Ö, tylko jeszcze si─Ö nie zapisa┼éam, bo nie wiem na kiedy. Ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e pod koniec listopada raczej. A jak Wy si─Ö czujecie dziewczyny?┬á

Ja bylam tydzien po sp├│┼║nionej miesi─ůczce No i nie by┼éo jeszcze za wiele widac... Takze tez za bardzo nie ma co si─Ö spieszy─ç.... Chocia┼╝ wiem jak to jest. Chcia┼éoby si─Ö juz,od razu wiedzie─ç... Ja czuje si─Ö ogolnie dobrze. Zm─Öczenie wieczorem ale mam synka 10 miesiecy,tak┼╝e nie mam czasu w ci─ůgu dnia na odpoczynek. Ale nie narzekam. A jak reszta dziewczyn?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, sylwunia82 napisał:

Opr├│cz zm─Öczenia, kt├│re mnie dopada szczeg├│lnie pod wiecz├│r, to narazie jest ok.┬á Tak bet─Ö powtarzam w poniedzia┼éek ale ni─ů si─Ö za bardzo nie sugeruje. Bardziej czekam na wizyt─Ö, tylko jeszcze si─Ö nie zapisa┼éam, bo nie wiem na kiedy. Ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e pod koniec listopada raczej. A jak Wy si─Ö czujecie┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hejka.ja jeszcze si─Ö nie um├│wi┼éam na wizyt─Ö. Troch─Ö si─Ö stresuje czy wszystko ok bo opr├│cz braku miesi─ůczki,zawrotow i sporadycznego b├│lu g┼éowy wra┼╝liwych piersi to jako┼Ť nic wi─Öcej nie odczuwam.mam nadziej─Ö ┼╝e uda mi si─Ö jutro um├│wi─ç szybko na wizyt─Ö.nakrecam si─Ö bo mieli┼Ťmy w rodzinie kilka przypadk├│w gdzie ciaza obumarla albo serduszko nie bi┼éo.┬á A to jest moja ostatnia szansa bo m─ů┼╝ m├│wi ┼╝e nie chce by─ç dziadkiem-tata­čśŤ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç dziewczyny! Mam nadziej─Ö, ┼╝e mog─Ö jeszcze do┼é─ůczy─ç­čśŐ. U mnie termin z aplikacji wskazuje 17.07. Po roku stara┼ä┬áwreszcie si─Ö uda┼éo. U lekarza jeszcze nie by┼éam i my┼Ťl─Ö ┼╝e poczekam z t─ů wizyt─ů do ok 8-9 tyg. Pami─Ötam jak w pierwszej ci─ů┼╝y pobieg┼éem od razu na usg i by┼éam strasznie zawiedziona t─ů wizyt─ů. Natomiast zrobi┼éam badania z krwi i p├│ki co wszystko jest w porz─ůdku. Jak narazie za wiele objaw├│w nie mam opr├│cz bol─ůcych piersi i zm─Öczenia. Oby tak dalej. Pozdrawiam Was wszystkie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Katarzyna Kiliańska napisał:

Cze┼Ť─ç dziewczyny! Mam nadziej─Ö, ┼╝e mog─Ö jeszcze do┼é─ůczy─ç­čśŐ. U mnie termin z aplikacji wskazuje 17.07. Po roku stara┼ä┬áwreszcie si─Ö uda┼éo. U lekarza jeszcze nie by┼éam i my┼Ťl─Ö ┼╝e poczekam z t─ů wizyt─ů do ok 8-9 tyg. Pami─Ötam jak w pierwszej ci─ů┼╝y pobieg┼éem od razu na usg i by┼éam strasznie zawiedziona t─ů wizyt─ů. Natomiast zrobi┼éam badania z krwi i p├│ki co wszystko jest w porz─ůdku. Jak narazie za wiele objaw├│w nie mam opr├│cz bol─ůcych piersi i zm─Öczenia. Oby tak dalej. Pozdrawiam Was wszystkie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Te┼╝ tak mia┼éam w pierwszej ciazy ­čśÇpodekscytowani bieglismy do lekarza- ! A Pani dr mowi "gratulacje ale wrocie za 2 tyg wtedy b─Ödzie wida─ç serduszko "­čśÄ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 13.11.2020 o 13:49, Alina napisał:

Jak u Was z samopoczuciem? 

Ja w momencie wpadam w qur.. po czym zaraz mi mija i jest ok

U mnie coraz lepsze samopoczucie... 2 dni mialam brak apetytu i na widok jedzenia wszystko podnosi┼éo mi si─Ö do g├│ry,ale juz przeszlo na szcz─Ö┼Ťcie. W pierwszej ciazy mialam brak jakichkolwiek objaw├│w wiec mam nadzieje,ze i tym razem tak b─Ödzie ­čśü A no miaoam tez ciagle wqur....┬á I tez szybko przechodzi┼é... Teraz tez mam momentami ale mam synka 10 miesiecy i musze panowa─ç nad sob─ů i nie mog─Ö pozwoli─ç sobie na z┼éo┼Ť─ç ­čÖł Daje rade ­čśé­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...