Skocz do zawartości

Pazdziernik 2009...:):):) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 🙂
Maxaro basen to byla wielka porazka...Gracjan na sam widok wody zaczal sie drzec w niebo glosy...a jak go zanurzylam w wodzie to zlapal sie mnie kurczowo nogami i rekoma...i koniec pokazuje mi ze chce wyjsc z wody...no i po 20 minutach sobie odpuscilam... 🤨
Czy wasze chlopaki boja sie cieni...bo moj to wczoraj zaczal plakac po kapieli bo na jego nodze odbil sie cien jego glowy... 🤔i proby tlumaczenia nie zadzialaly...szybko musialam go ubierac...hmm 🙃wogole ostatnioto to czesto powtarza mama boje sie...i wszystkiego sie boi.. 🤨
Ukladalam z nim ostatnio klocki...i Gracjan je rozwalal...to ja udalam ze placze a mlody do mnie:mama nie placz...i mnie przytula i buzi mi daje...hi,slodkie to bylo... 😜
Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
u nas już wszyscy zdrowi na szczęście 😁
ogólnie jakoś słabo psychicznie się czuję - jakoś problemy mnie osaczyły 😞
wracam do pracy i musieliśmy sprzedać auto i ogólnie to do doopy
ale cóż trza się podnieść otrzepać i do przodu 😉
Bartek taki łobuz już słow brak a strachy to sam sobie wymyśla 😮 cienia już się nie boi ale też miał taki czas za to wymyśla sobie potwory 😮 i nie wiem skąd hehe

pozdrowienia i buziaki 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Moni bądz dzielna...dasz radę,bo masz wspaniałą rodzinę...dzieciaki śliczne....Może zapytaj w banku czy nie dałoby się na razie zawiesić spłaty kredytu...albo chociaż zmniejszyć raty?....Wiem,że ciężko jest wrócić do pracy przy takiej gromadce,ale skoro to Wam pomoże stanąć na nogi finansowo....Poza tym kilka godzin z dala od Dzieciaków dobrze Ci zrobi....Wiem coś o tym....Sama nie raz mam ochotę zostawić to wszystko i iść sie "odchamić" 😁
Malinko jak na pierwszy raz na basenie to i tak ładnie wytrzymał.....i na pewno będzie coraz lepiej....
Mój ostatnio nie lubi wody 🤔....z kąpielą są problemy,bo nie chce w wannie usiaść....al znalazłam na to sposób....Dałam mu do wanny gumową kaczkę...pingwinka i zabke...i Oli mówi,ze to są jego psijaciele i chętnie teraz włazi....Poza tym to jeść mi za bardzo nie chce tzn.je ale nie tak chętnie jak kiedyś...zupy to w ogóle be są.....
Co do strachów to te głowy mu już przeszły na szczęście,ale dalej jak wychodze z pokoju po przeczytaniu bajki to zakrywa się cały kołdrą...... 😮
Poza tym coraz cieplej i to mnie cieszy
OBY DO WIOSNY LASKI
😘 😘 😘 😘 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... 🙂
U nas ok,tak prawie...mlody mial dwa dni goraczke...mysle ze to od zebow tych ostatnich na gorze... 🤨teraz juz jest ok ale ma lekki katarek...mam nadzieje ze nic sie z tego nie wykluje... 🤨
Monia powodzenia w pracy 😘 😘 😘a powiedz mi jak tam u ciebie z opieka nad Bartkiem i Tosia...pewnie babcia bawi?
Ja to zawsze mam problem z kim Gracjana zostawic...nawet moja wlasna siostra sie nie chce nim zajac... 🤨
Zreszta narazie nie mam pracy...i ciesze sie ze jestem z Gracjanem w domu... 🙂 jednak z kasa gorzej teraz...ale damy rade jakos.... 😉
pozdrowionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malinko u mnie z dzieciakami zostaje mąz,on wraca z pracy a ja ide do pracy 😞 ciekawe ile wytrzymamy
teraz staram się o obniżenie kredytu może się uda
maluchy są zdrowe i to najważniejsze
pierwszy dzień w pracy był stresujący po takiej długiej przerwie 🤔 rozbolała mnie głowa ech...

pozdrawiamy serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Moni to powodzenia w sprawie kredytu...no i w pracy....Na pewno na początku będzie to wszystko ciężko ogarnąć...ale przyzwyczaicie sie-Ty i Dzieciaczki......
Ja zaraz wybywam na spacer z Oliwierem....ale masakra po tych chlapach się wózkiem jezdzi 🤢.....Po spacerze czuję się tak jak po godz siłowni 😁......
Malinko ,a co u Was?.....Wiem co czujesz w związku z brakiem pracy....z jednej strony szkoda ,że kaski mnie...no i człowiek zawsze sie choć trochę rozerwie....no ale super też byż z dzieckiem non stop....Oni teraz tak szybko sie rozwijają 😮
Ja to z podziwu wyjść nie mogę jaki ten mój Oliwierek już dorosły.....Uzywa takich słow ,ze masakra...nieraz to mnie zatyka....np.wczoraj mówi do mnie...."Mamo tatuaś....",a ja zbielałam,bo mu z tydz temu zrobiłam tatuaz taki naklejany,bo od pani dr dostał i on zapamietał,że to sie tatuaz nazywa....i w ogóle wierszyki mówi z moją pomocą,kilka piosenek zna....zauwazyłam ,że ma świetna pamięć...Mam nadzieję,że będzie się kiedyś dobrze uczył ☺️.....
Aha powiedzcie mi czy dajecie dzieciom lizaki,gumy rozpuszczalne i zelki?......Bo u mnie to są produkty zakazane.....Nie pomyślie,że jestem jakąs wyrodna i surowa matką....bo czekoladę czy ciastka,chrupki,paluszki i inne mu daję...ale tych 3 zabroniła,a mój j....mąż i mama mu kupują ,a mnie chce h.... strzelić......Pamiętam jakie były ze starszym problemy z zębami jak miał 3....4 lata....właśnie od gum i lizaków......a Oliwier w dodatku lizaka nie lize tylko od razu gryzie.....i boję sie o zęby....Co wy na to.....aha Ząbki myje 2 razy dziennie elmexem,ale u dentysty jeszcze nie był
Pozdrawiam
Buzka
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Maxaro moj to lizaki od czasu do czasu dostaje....ja nie lubiebo potem wszystko oklejone wlacznie z Gracjanem,zelek nie lubi...gum rozpuszczalnych tez...uwielbia slodkie ale ja w miare mozliwosci to kontroluje...nie zabraniam ale staram sie ograniczac... 🙂ja dalej nie pracuje...dzis mam isc na probe do sklepu na kase ale nie wiem czy dam rade...nie mam doswiadczenia...no i pieniadze marne...ze jak sie z wlascicielem nie dogadam na godziny to mi sie to wogole nie kalkuluje bo tylko nianie oplace...ale zobacze dzis to dam wam pozniej znac co i jak... 🤨
A tak to u nas bez zmian...ja z moim mezem sie ostatnio troche kloce...ale to juz inna bajka... 🤨 😞
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
hej 😎
piękna wiosenna pogoda u nas 😜 😜 😜
no i z kredytem wyszła lipa ech...do tego byłam u lekarza bo od miesiaca boli mnie masakrycznie głowa 🥴 i jestem w trakcie badań...i czekam na tomokomputer głowy - na razie wychodzi na to że to może być nadciśnienie ale tk pokaże co tam mi w głowie siedzi i jeszcze badnia tarczycy ech jak nie urok to sraczka 😠
w pracy tez atmosfera jakaś zawiesista 😲 żeby chociaż jakaś porządna kasa z tego była ech

co tam u Was? Rzadko tu zaglądamy co?

pozdrowionka i buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
No pogoda cudo 😎.......My dzisiaj byliśmy u pediatry,bo Oliśka uszy bolały...no i dostał antybiotyk,bo się okazało,że jednak ma czerwone gardełko no i w uszach zmiany......ale jak nie będzie gorączki to go wezme jutro czy pojutrze na spacer,bo zal mi go normalnie.....On tak chce na spacerek ,ze masakra......w d.....w domu tak daje,że mam go nieraz ochotę udusić 🤢.....Dzisiaj np.do lekarza pojechał.UWAGA.....rowerem 😮...ale nie szło mu wytłumaczyć takze ludzie się patrzyli ,a ten o godz 10 jedzie rowerkiem ,a ja za nim tzn.pcham go.....Widzę,że rozwydrzony bachor sie zrobił.....rządzi wszystkimi w domu ☺️.....Muszę to chyba ukrócić
Moni biedactwo 😞....Trzymaj sie kochana,na pewno badania dobrze wyjdą.....Może to zatoki?....Kurcze biedna nie dość ,ze do pracy musiałaś iść to jeszcze chora bidulko 😘.....A kiedy masz termin tomografii?.....to i tak ,ze Cię skierowali,bo wiem,że ludzie walczą raz o skierowania,a dwa terminy sa masakra....Znajoma ostatnio córce prywatnie robiła -koło 700.....ale dziecko ciągle głowa boli,a Ci nie dadzą skierowania.....ale na szczęście wszystko z nia ok-te bóle mają coś z oczami wspólnego,ale nie wiem dokładnie o co chodzi......Ty się Babino trzymaj i dbaj o siebie,bo Twoja Armia cię potrzebuje 🙂
Malinko ,a co u Was?Jak z Małżonkiem?Gracjanek zdrowy?Jaka pogoda?
Ojej jak ja Dziewczyny kocham wiosnę 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎az zyć sie chce.....Tylko mam jeden problem ,zawsze ten sam....boję sie ,ze znowu wiosna ,lato mi tak szybko strzeli i nadejdzie ta okropna,polska,wstrętna i długa.....ZIMA 🤢
Pozdrawiam
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂u nas prawie ok...Gracjan ma znowu katar...ale tym razem taki mocny...co chwile nos zapchany... 🤨a ja jutro do pracy ale tak tylko ze tak powiem za kogos....tak wiec pojde jeden dzien albo dwa... 🤨zawsze cos,ale nie chce mi sie... 🤨w tamtym tygodniu tez bylam tylko jeden dzien.... 🤨
Moni trzymaj sie kochana bedzie dobrze...musi byc 😘 😘 😘 😘
Ja sie tez ciesze ze juz marzec...ale pogode mamy do d..y... 😞dzis pada caly czas... 🥴
Ogolnie tez mam jakis spadek formy...jakas deprecha mnie zlapala...wszystko takie smutne,szare i do niczego... 😞 😞a Gracjan tez daje mi popalic...jak oglada bajke to jest troche spokoju...jak leci to co on lubi czyli myszka miki,dora albo wspaniale zwierzaki...ja juz te bajki znam na pamiec... 🥴a jak bajki nie oglada to jak by diabel w niego wstapil...skacze,rzuca pilka wszedzie,wlazi wszedzie....a jak mu sie znudzi to chodzi i doslownie jeczy... 🤨
Z moim ok narazie...ja znowu doszlam do nowych wnioskow...decyzja o dziecku jest ale tak za rok dopiero...najpierw prace musze znalezc....zeby potem mi sie chociaz macierzynski i wychowawczy nalezal... 😉a poza tym tak mi mlody czasami daje popalic ze mam dosyc wszystkiego,nerwy wysiadaja... 🤔czy wasze chlopaki budza sie jeszcze w nocy?bomoj ostatnio tak...i czasami wstaje juz o 6 rano... 😲
buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
Ja juz zwarta i gotowa do pracy... 🙂
ale niemoglam wstac bo mlody o 3rano zrobil zadyme...obudzil sie i przez ten cholerny nos nie mogl zasnac... 🤨wiec jestem mega nie wyspana... 🤨no i umieram bo przeziebienie mnie bierze... 😠nafaszerowalam sie tabletkami to moze m iprzejdzie...oby 🤨
buziaki 😘 😘 😘i milego dnia wam zycze 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Wszystkiego naj naj naj z okazji DNIA KOBIET 😜
Malinko może Gracjanek ma na coś alergię?.....często ma katar?....kaszle?....Oliwier jest na lekach przeciwalergicznych i jest o niebo lepiej,tfu tfu.....
Co do spania w nocy to Oliś przesypia całą noc....chyba,ze coś mu dolega -brzuszek czy ucho to czasem się budzi z płaczem,ale jak jest zdrowy to śpi jak suseł 😜.....A Ty Malinko dajesz mu w nocy jeszcze piciu?....bo u mnie się skończyło wstawanie jak wywaliłam wszystkie buteklki i przestałam mu piciu dawać......Wcześniej wstawał do cycka z 5 razy w nocy....pózniej jak go odstawiłam to dawałam,bo on się budził tak jak do cycka i musial wydoić butle herbaty...i tak z 5 razy w nocy...Jak powiedziałam ,że koniec z piciem w nocy to jeszcze kilka nocy się budził...ale wtedy dałam mu łyka dosłownie z kubka i koniec....Po kilku dniach chyba stwierdził,ze nie ma sensu i śpi mi całą noc juz chyba z ponad pół roku......
Pozdrwiam
Moni pisz co u Ciebie ,bo miałam w nocy z Tobą w roli głównej taki jeb.....sen,że nawet Ci nie piszę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Maxaro Gracjan wypija kaszke z butelki przed spaniem...i budzi sie nad ranem na mleko czasami o 5 a czasami okolo7...ogolnie bardzo lubi mleko...chcialam mu robic kaszke w talerzyku ale on takiej nie chce jesc...no i chcialabym zrezygnowac z tej butelki ale jak to zrobic??? 😞i drugi problem ze smoczkiem...ma gotylko do spania...ale wkurza mnie bo jak mu sie gdzis w nocy zagubi to jak sie przebudzi to go szuka...no i musze wstac i mu go dac...a jak ma katar to tez problem z tym smoczkiem bo mu przeszkadza w oddychaniu...jak oduczyc od butelkii smoczka?macie jakies pomysly?ostrzegam...moje dziecko jest strasznie uparte... 😞
Aha a co do tego kataru to tez sie zastanawiam bo to sie czesto powtarza...a jego tata tez jest alergikiem...hmm...Maxaro a jakie leki przeciw alergiczne dajesz Oliwierowi?

Ja chora...katar,kaszel i gardlo mnie boli... 😞
pozdrowionka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
U mnie obydwaj Kacper i Oliwier biorą singular teraz w tym okresie zimowym-pózniej mamy odstawić jak się ciepło zrobi no i Oliś Aerius,a Kacper Zyrtec....Aerius jest nowoczesnym lekiem...ale i droższym 🤢.....no ale pomaga,a to najważniejsze...
Co do butelki i smoczka to ja mogę polecić moją metodę......WYWAL WSZYSTKO,A NAJLEPIEJ SPAL!!!!!!wiem ,ze to drastyczne....ale działa....Wiadomo,ze ze 2 ...3 noce będzie wył,ale pózniej sie przyzwyczai....Tylko ja na Twoim miejscu zaczęłabym od jednej sprawy,bo jak mu wszystko wyrzucisz to moze Mały stracić poczucie bezpieczeństwa......a z kaszką jak rano dopiero je to nie jest zle........Jak Oli był we wrześniu w szpitalu to był chłopczyk 5-letni taki fajny grubasek....i on tez flacha 2 razy dziennie musiała być.....Wiesz Malinko moim zdaniem taka kaszka jest bardzo dobrym zródłem białka,wit,błonnika ...także jak lubi z flachy to niech pije....Widzisz u mnie znowu odwrotnie-Oliwier nigdy w życiu nic nie zjadł z butelki....tylko pił.....i musiałam go nauczyć łyżeczka wszystko....i on kaszki,deserki i zupki jadł od 6m.z....ale moze to tez przez to,ze 15 miesięcy był na cycku i miał czas sobie podoić 😜
A i mam wieści -Zostanę Ciocią znowu!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sorki urwałam kontekst
Moja siorka ma na listopad termin....ale nie chca wiedzieć co bedzie....Mają juz synka 4-letniego....A ja i tak wiem,ze sie złamia....bo ja też tak mówiłam ,a jak przyszedł 20 t.c to zap.....na USG 😁
Moni co u Ciebie Słoneczko?
Buziaki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
Co słychać?
Oli właśnie śpi to mam chwilkę,bo pózniej się armagedon zacznie 🤢...Dzisiaj zwalił całą szafkę.....dobrze,ze nie na siebie 🤢
Poza tym to taki cwaniak,że ja już nie ogarniam....Dzisiaj mu kupiłam takie chrupiące płatki pełnoziarniste....sunbites czy jakoś tak...a on do mnie"Mamusiu chrup słoneczko"...no ja zbielałam....on to skojarzył z reklamą 😮.....Pamięć to on ma faktycznie dobrą....Poza tym to już gdzieś od 2 tygodni mówi wyraznie"r" 🙂.....
No a tak w ogóle to się ciesze,ze wiosna idzie 😎....i nie trzeba będzie tego wszystkiego ubierać na siebie żeby gdzieś wyjść.....
Moni [pisz co u Ciebie ,bo się martwie 😞
Malinko buziaki dla Was i życzę takiej pięknej pogody jak u nas się zapowiada
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😎
no u mnie bieganie po lekarzach 😞
poszłam z bólem głowy a okazało sie że mam nadciśnienie i nadczynność tarczycy - na razie łykam multum tabletek i czekam na wizytę u endokrynologa ,usg tarczycy i tomokomputer głowy
no i tydzień teraz ija mi błyskawicznie odkad pracuję i na nic czasu nie mam
jutro szczepienie Tośki o ile dojdzie do skutku bo zakatarzona jest mega 🥴
Bart też mleko z butli pije i za nic inaczej nie chce 😲 i smok to samo - a z wyciem po schowaniu to u mnie nie ma szans bo m nie zniesie tego 😠 🤨 ech...

buziaki kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂ja do pracy sie szykuje na poranna zmiane mam teraz... 🙂
Wekend zlecial ze szkoda slow... 😞
Co tam u was?
U nas w miare ok... 🙂
buziaki i pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siemka
U nas po staremu.....właśnie sprzątać skończyłam....Oli śpi.....
Pogoda się u mnie dziś z...... 😞....także chyba siedzenie w domu nas czeka 😞....ALE WIOSNA JUŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 😎.....i to mi dodaje siły
Moni co u Ciebie ?....Myślę o Tobie Kochana 😘
Malinko ,a co Ty taki podły nastrój masz?.....pewnie Cie TEN z marsa wkurzył 😉.....
Pisz do Nas na szczęście wszystkie tu jesteśmy Wenusjankami 😉
Dziewczyny powiedzcie jak Wasi Mężowie uczestnicza w wychowaniuDzieci?.....bo powiem szczerze,ze mój Małż 😁 praktycznie poza kilkoma minutami z Małym dziennie nie robi nic tzn.nie czyta mu,a ja muszę kilka ksiązeczek dziennie ....nie karmi go(sporadycznie)...nie przewinie go tylko mnie woła.....spacer z Dzzieckiem to od wielkiego święta....kładę spać zawsze ja itp....On twierdzi,ze zarabia na dom i reszta go nie interere....Szczertze Wam powiem,ze jakbym wiedziała ,że tak będzie to bym sie głęboko zastanowiła nad tym czy się nadaje na Ojca......
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witojcie 🤪 😉 😜 🙃

u nas wiosna jakby się schowała za rogiem hihi bo niby ciepło ale pluszyście i szaro 🤔
Maxarko a dziękuję że myślisz o mnie 😎 to miłe
ja na razie zabiegana po "doktorach" i co chwilę badanie krwi,milion tabletek blee...no ale idzie ku lepszemu a to najważniejsze 😁
no i popatrz piszesz o swoim małżu a ja jakbym o swoim czytała 😠 😠 😠 no popatrz ich - zarabiają i kwita ech....ja Ci powiem że jakbym miała i sama zostać to mam to w nosie...nabrałam jakoś dystansu i nie nerwuję się już Marsjaninem 😉 chociaż nie powiem że byłoby miło odczuć pomoc ☺️
no w kwietniu rusza nabór do przedszkola - czas na Barta 😜
a Toszka rozwija się jak należy 😎 jesteśmy po wizycie u neurologa i po USG główki tak więc nie ma nic niepokojącego juuuupi
a ja przed wizytą u endokrynologa i USG tarczycy
i schudłam już 10kg 🙃
czas zasuwa mi w piorunujący tempie - czasami nie wiem w co ręce włożyć hihi...ale cieszę się z tego co mam o 😎 🤪

milion buziaków kochane i ucałujcie łobuziaki od e-cioci 😘 😘 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂
Ja zapracowana teraz jestem i zalatana...ogolnie pracuje ale musze czegos innego poszukac bo w tej robocie wykanczaja mnie psychicznie...pracuje na lini produkcyjnej i to jeszcze na najszybszej i na najgorszej i mam dosyc... 😞w tym tygodniu myslalam ze dadza mnie gdzie indziej to nie...znowu ta sama linia... 🤨jestem zmeczona psychicznie i fizycznie...jak mysle ze musze tam pujsc to ryczec mi sie chce... 🤨a puki co to nie mam wyjscia a pieniadze nam sa potrzebne... 🤨ale zyje nadzieja ze znajde cos innego... 🤨
Teraz wzielam sobie wolne na piatek tak wiec trzy dni musze jeszcze jakos przebolec... 🤨
Mam nastroj podly...pogoda piekna za oknem...a ja mam dosyc wszystkiego... 😞

A co do mojego meza i zainteresowania dzieckiem to bardzo teraz pomaga...zreszta jest z nim przez pol dnia tez... 😉jedyny plus tego ze poszlam do pracy to jest taki ze Gracjan bardzo za tata jest i widac ze lepiej sie dogaduja... 🙂

Ja Gracjana daje dopiero do przedszkola od stycznia...bo tu musi miec skonczone 3lata... 😲ale mam dobrze bo mam do tego przedszkola kilka krokow.. 🙂
Monia trzymaj sie 😘 😘 😘podziwiam cie naprawde 😘
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...