Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Martunia bedzie miała korekte nóżki po oparzeniu bo zle zgoił sie przeszczep 😞czekalismy rok w kolejce niestety......a czy poroniłam niewydaje mi sie poprostu przestałam karmic piersia Matiszke i wiecie te hormony zapewne zakłóciły cykl....ach POLSKA GOLA 🙂 🙂Swetty gogr co tam u Was dziewczynki????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moja Adziula wczoraj cały dzień rzygała 🥴 i żadne leki nie pomogły dopiero jak jej dałam miętową gume do żucia to jej przeszło ,że wieczorem zaczęła szaleć z młodym 🥴

Iza to fajnie ,że już koniec problemów 🙂

Gosia a u ciebie jak sprawa z pracą i żłobkiem dla Adrianka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
e tam mowilam ze bedzie dobrze 😉tak wiec teraz juz nie masz sie czym martwic i cesz sie synusiem ile wlezie 😜


gosia mam czym sie martwic trzeba splacic adwokata suszarka jest zepsuta prysznic notariusz mnie czeka w polsce rzeczoznawca i przetlumaczyc papiery
ale dostalam zwrot z podatku i jakos po malu sie wygrzebiemy z tego 😉 😉 😉 😉
uffffffffffffffffffffff.....jaka ulga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
Iza to juz pikus najwazniejsze ze wygraliscie a to powolutku spłacicie 😘ja tez musze do notariusza isc w Pl bo kurde dalej sprawa spadkowa raz byłam i myslałam ze to zrzeczenie a to dupa to było przyjecie spadku i musi byc 2 sprawa i dopiero moge sie zrzec 😠


u mnie to samo ja jestem ostatnia spadkobierczynia jak sie zrzekne to automatycznie dom idzie na malego
a drugi problem to urzad skarbowy zaciera rece na mnie i musze przedstawic ze dom nie przekracza 30 tysiecy euro bo inaczej dostane podatek do placenia
a jeszcze nie wygralismy tamta strona w koncu sie obudzila ze nie maja szans wygrac i sami sie wycofuja
i podejrzewam ze tamten adwokat skopal im tylki za oszczerstwa w naszym kierunku na rozprawie nie mieli zadnej lini obrony
to bylo adekwatne wyludzenie pieniedzy od nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Iza to juz pikus najwazniejsze ze wygraliscie a to powolutku spłacicie 😘ja tez musze do notariusza isc w Pl bo kurde dalej sprawa spadkowa raz byłam i myslałam ze to zrzeczenie a to dupa to było przyjecie spadku i musi byc 2 sprawa i dopiero moge sie zrzec 😠


u mnie to samo ja jestem ostatnia spadkobierczynia jak sie zrzekne to automatycznie dom idzie na malego
a drugi problem to urzad skarbowy zaciera rece na mnie i musze przedstawic ze dom nie przekracza 30 tysiecy euro bo inaczej dostane podatek do placenia
a jeszcze nie wygralismy tamta strona w koncu sie obudzila ze nie maja szans wygrac i sami sie wycofuja
i podejrzewam ze tamten adwokat skopal im tylki za oszczerstwa w naszym kierunku na rozprawie nie mieli zadnej lini obrony
to bylo adekwatne wyludzenie pieniedzy od nas
ale to wszystko skomplikowane kurde 🤔 🤨 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Iza to juz pikus najwazniejsze ze wygraliscie a to powolutku spłacicie 😘ja tez musze do notariusza isc w Pl bo kurde dalej sprawa spadkowa raz byłam i myslałam ze to zrzeczenie a to dupa to było przyjecie spadku i musi byc 2 sprawa i dopiero moge sie zrzec 😠


u mnie to samo ja jestem ostatnia spadkobierczynia jak sie zrzekne to automatycznie dom idzie na malego
a drugi problem to urzad skarbowy zaciera rece na mnie i musze przedstawic ze dom nie przekracza 30 tysiecy euro bo inaczej dostane podatek do placenia
a jeszcze nie wygralismy tamta strona w koncu sie obudzila ze nie maja szans wygrac i sami sie wycofuja
i podejrzewam ze tamten adwokat skopal im tylki za oszczerstwa w naszym kierunku na rozprawie nie mieli zadnej lini obrony
to bylo adekwatne wyludzenie pieniedzy od nas
ale to wszystko skomplikowane kurde 🤔 🤨 🤔 🤨


tego jest jeszcze wiecej przez dwa miesiace mielismy za darmoche komornika zabieral nam wszystkie pieniadze z wyplat mojego a zostawiali tylko 950 na hipoteke reszte oplat ja robilam na zycie nic nam nie zostawalo rodzice nam pomagali
wiemy ze wszystko musza zwrocic za komornika rowniez ale pytanie czy wygramy w stu procentach czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...