Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Kamila pisz co tam u was?????????????????? jak rozterki syna ? wrócił mąż?

Hej wszystkim 😉 troszkę was poczytałam.... Ale się rozpisałyście 😉
Mąż wrócił w niedziele 😉 tyle oscypków przywiózł że nikt już nie ma ochoty jeść 🙂 A jeszcze od groma w lodówce jest 🙂 Zrobił nam prezenty i bardzo mile mnie zaskoczył 😉
Co do mojego syna to sie juZ uspokoił- było dużo rozmów i codziennie są-
Każdego dnia sprawdzam go i patrzę na niego czy jest w humorze czy nie 😉i ciągle pytam o wszystko co robił , gdzie był 🥴 pewnie i tak nie rozumiecie co mam na myśli , ale tu tego nie chciałabym pisać 😞 Cieszę sie ze narazie jest ok , ale
Powiem wam że jestem tego pewna że jeszcze nie raz będę miała z nim problemy 😞 Chłopak jest bardzo wpływowy i nie zastanawia sie co robi 😞 mimo że sie ciągle o tym mówi 🤢
On ma dopiero 13 lat a zachowuje sie jak by był dorosły, ma takie towarzystwo 😞
Słuchajcie to co teraz sie dzieje z młodzieżą to sie w głowie nie mieści 😞 Codziennie kontroluje syna gg i to co czytam .... Jednym słowem ręce opadają co gówniarze wypisują i o czym myślą- dramat 😞
Podam wam przykład wczorajszej rozmowy mojego syna z kolegom Kubą - ma 13 lat-
Wiec Kuba pisze - Dawid Ty mały chuj... Miałeś ruch.... I co !!! Mój Dawid pisze nie mam czasu na głupoty, a Kuba jak to kurw.... Nie masz czasu na ruchan .... Zawsze jest czas ! Wiec mój Dawid pisze chyba mówię ze nie mam czasu, a on ja na twoim miejscu już dawno bym ją zapioł....- Dawid już nic na to nie odpowiedział- przecież to jest jakaś masakra- miałam ochotę temu Kubie tak napisać aby mu w pięty poszło , ale nie mogę - bo muszę mieć kontrole nad synem i nie moge sie zdradzić ze znam jego hasło znowu , bo juZ 2 razy zmieniał bo nie wytrzymałam jak widziałam o czym pisze z koleżankami i kolegami !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach i jeszcze o jednym zapomniałam - patrzcie na to ... Z tego co wywnioskowałam to mój syn jeszcze tego nie chce robić .... Ale z drugiej strony jak koledzy takie rzeczy wypisują i...namawiają .... To wiadomo że moZe spróbować No bo jak tego nie zrobić , jak koledzy chodzą i gadają jaka ciota ... Nie umie itd. Wiecie co mam na myśli 🤨
Teraz ten wiek jest okropny ... Mówię wam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila jestem w szoku 😮 😮 😮 😮 wiesz a może jakbyś porozmawiała z matką Kuby ,że jest taki i namawia ......... wiesz teraz dzieci są okropne i jakby nie było to jak się z niego wyśmiewają to działa na jego psychikę i dzieci mają różne pomysły.....potem niektórzy rodzice się dziwią ,że zostają dziadkami czy bóg wie kim 🤢 🤢 ja też na twoim miejscu bym kontrolowała syna i wiesz co weź może jakoś wydrukuj sobie tą rozmowę na gg i pokaż jego matce,a syna może przepisz do innej szkoły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama wiesz to normalne, że się martwisz.. ale wydaje mi się, że reakcja Magdy i w ogóle to co robisz jest grubo przerysowane... Wiesz, dobrze mieć kontrolę nad dzieckiem ale chyba wszystko ma jakieś granice.. Poza tym gdzie zaufanie??? Rozmowa - jak najbardziej, w jak największych ilościach. Ale sprawdzanie synowi gg? A gdzie miejsce na jakąś prywatność?
Ja nie jestem w szoku jeśli chodzi o tę rozmowę. Mam brata lat 15 więc wiem o czym oni rozmawiają - poza tym heloł! całkiem niedawno same byłyśmy w tym wieku! Nie powiesz mi, że nie byłaś zainteresowana sprawami seksu. Wiadomo - jedno mówić a drugie robić, ale wiesz jak mówią 🙂 Dużo gada- mało robi 🙂 Taki wiek na przechwalanki, opowieści z księżyca i wyśmiewanie tych bardziej nieśmiałych. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała pogadać z synem, nawiązać do tematu, że taki wiek, że chłopcy mogą różne rzeczy teraz mówić i w żartach podpowiedzieć mu jak mógłby się odgryźć.
To co pisze Magda, żeby wydrukowac rozmowę i pokazać matce Kuby jest totalnym bezsensem.. co to da? tylko tyle, że wyśmieją Twojego syna, że go mamusia sprawdza .. i tylko problemy z tego by były.. Przenoszenie do innej szkoły też jest pomysłem z palca wyssanym - no bo w innej szkole to nie będzie równolatków z równie "pomysłowymi" mózgami? Wtedy co? kolejne przeniesienie??? Ja myślę, że taki czas.. bez stresów (Twoich stresów) się nie obejdzie niestety... Ale uważam, że powinnaś przestac kontrolować rozmowy syna bo jak się zorientuje jeszcze bardziej się zamknie przed Tobą. Może po prostu mu zaufaj i pozwól żeby on zaufał Tobie? I tak go nie wyrwiesz z tego świata - a czasy są takie, że już 10-latek z papierosem w ustach by "zadupczył" :P

A i koniecznie nam napisz na priv co ten Twój syneczek narobił 🙂 pilnuj - ale w granicach rozsądku. Bo wiem po sobie - im bardziej czułam się sprawdzana i kontrolowana tym gorsze rzeczy miałam ochotę robić. Ja miałam ochotę - a teraz dzieciaki na ochocie nie kończą....

Trochę namieszałam:P ale liczę, że zrozumiesz o co mi to biego:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gogr ma racje troche wiecej zaufania
i piszesz ze syn zignorowal zaczepki kuby nie wdal sie w idiotyczna gadke a to duzo nie inponuje go taki kolega i to powinno cie troche uspokoic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wszystkim
Gosia tak wiem o czym piszesz i masz racje -ale z kontroli gg nie zrezygnuje - zaufania do niego niestety nie mam- okłamuje mnie na każdym kroku -a ja muszę wiedzieć co sie dzieje w jego świecie, tak na marginesie.... Zobaczyłam ostatnio ze brakuje mi fajek i se myśle przecież ja tyle nie spaliłam- co sie pózniej okazało mój synek od jakiegoś czasu mi podbiera 😞i do tego przyszedł jego najlepszy kolega i mi o tym powiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama ile ten syn ma lat?
wiesz.. tego nie unikniesz... trzeba to jakoś dogadać... żeby wiedział na ile sobie może pozwolić na ile nie... a co do fajek c- no cóż jest to jedna z rzeczy, którą każdy nastolatek chce spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki w normie 🙂 czyli tak jak lekarz mówił ginekologicznie wsio ok...
teraz w środę usg i zobaczymy czy coś wynajdzie.. A następna wizyta dopiero 27 lutego 😠 więc do tego czasu i ta będe żyć w niewiedzy czy "odkryją" czemu boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MADZIA a o zmianę szkoły nie ma sensu, wszędzie jest to samo, a to całe towarzystwo jest z podwórka obok i jeszcze dalej.Dawid jest z tą dziewczyną co tak sie zakochał po uszy, na początku , byłam przeciwna bo ... Nasłuchalam sie od jego kolegów jaka to ona jest itd.- zresztą zobaczyłam ze Dawid sie zmienił przez nią strasznie i zaczoł robic przez niá głupoty, nie suchał sie nas - wychodził z domu ,późno wracał, wł. Komórkę jak dzwoniłam ... Itd.
Jakiś czas temu zaprosilam tą dziewczynę do nas do domu i jej powiedziałam ze Dawid sie zmienił od tego czasu jak ją poznał - i powiedziałam im ze zgodzę sie na ich spotykanie pod warunkiem ze Dawid sie zmieni i nie bedzie taki jaki jest-powiedziałam swoje warunki- i wiecie co od tamtej pory to jest inny chłopak 🙂
Strasznie dużo pisania o tym wszystkim- zajęło by mi to ze 2 dni 🙂
Do tego Nadia mi cały czas przeszkadza i pisze byle jak 🙂
Zapomniałam wam napisać ze od tygodnia zaczęła chodzić 🙂, ale i tak z niej mały cykor bo jak nie czuje sie pewnie to chodzi na czworaka 🙂
Gosia oby wszystko było dobrze 🙂jak wrócisz to pisz co z tymi wynikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama i tak byś mu nie zabroniła się z nią spotykać :P a jakbyś to zrobiła to jeszcze większych cyrów by robili byle się zobaczyć.. co Ty nie byłaś w ich wieku?:P ominęłaś ten etap?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Kama i tak byś mu nie zabroniła się z nią spotykać :P a jakbyś to zrobiła to jeszcze większych cyrów by robili byle się zobaczyć.. co Ty nie byłaś w ich wieku?:P ominęłaś ten etap?? 🤪

Tak wiem Gosiu - było by tylko gorzej - sama byłam w takiej sytuacji jak miałam 13 lat- mama mi zabronila sie spotykać z chłopakiem bo mówiła on nie dla ciebie itp. Dlatego przemyslalam to wszystko i zastanawialam sie co ja wtedy czułam co robiłam ... I tak to prawda było tylko gorzej - wieczne okłamywanie ze sie nie spotkałam, ze byłam u koleżanki że juZ go nie widuje i takie tam- a ja tez nie byłam święta- dopiero z wiekiem zrozumiałam jakie błędy popelnilam -Najgorsze jest to że nikogo nie słuchalam- mimo ze wszyscy mówili że źle robię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...