Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martucha25 napisał(a):
ee no troche sie podzialo... nic strasznie groznego aczkolwiek nie napewno ☺️
otoz 6 grudnia w mikolajki notabene zapukala do moich drzwi pani z opieki spolecznej gdyz jak wiecie wychowuje mnie ojczym a moj stary(biologiczny) szlaja sie gdzies po sowiecie i wiecie w jakiej sprawiew przyszla pani??OBczaic jak mieszkam z kim, czyje to mieszkanie i wogole bo moj biologiczny mieszka w domu opieki spolecznej rzekomo jest chory psychicznie i szukaja Barana ktory bedzie na niego lozyl....


o kurw... to ci powiem uważaj bo jeszcze możesz mieć lokatora .....a od kogo masz to mieszkanie i na kogo jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w angorze chyba czytałam o tym artykuł.. były historie ludzi, którzy nie znali swoich biologicznych rodziców a Ci jak trzeba było i tak mieli czelność pozwać ich o alimenty.. no i oczywiście musieli płacić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
o kurwa Marta to żeby Ciebie nie wkopali w alimenty na ojca... 😮 bo takie nasze podupcone prawo:/

no walsnie wiem ze taka mozliwosc isteniej tylko ja nigdy zlotowki od niego nie dostalam bo wolal przestac pracowac niz na mnie lozyc co nawet [pprzed sadem wykrzyknal 20 lat temu wiec kkkk.... z jakiej racji ja mam na niego lozyc??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nic tylko trzymac kciuki za ciebie zeby nic nie wyciagnal
ty masz swoja rodzine na utrzymaniu
caluje i trzymam za was kciukasy 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
martucha25 napisał(a):
ee no troche sie podzialo... nic strasznie groznego aczkolwiek nie napewno ☺️
otoz 6 grudnia w mikolajki notabene zapukala do moich drzwi pani z opieki spolecznej gdyz jak wiecie wychowuje mnie ojczym a moj stary(biologiczny) szlaja sie gdzies po sowiecie i wiecie w jakiej sprawiew przyszla pani??OBczaic jak mieszkam z kim, czyje to mieszkanie i wogole bo moj biologiczny mieszka w domu opieki spolecznej rzekomo jest chory psychicznie i szukaja Barana ktory bedzie na niego lozyl....

Madziulka na szczescie mieszkanie nie jest jeszcze nasze tylko tesciowej wiec moga nam naskoczyc ale ch... wie czy przy naszych zarobkach BRITTO ktore przkraczaja razem 4200 zl nie bedziemy obciazeni jakas kwota miesiaczna za utrzymanie tego padalca bo teraz Opieka Spoleczna bedzie starala sie od kazdej zywej rodziny wyegzekwowac kase 😠 🤔 😞
o kurw... to ci powiem uważaj bo jeszcze możesz mieć lokatora .....a od kogo masz to mieszkanie i na kogo jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martucha25 napisał(a):
GoGr napisał(a):
o kurwa Marta to żeby Ciebie nie wkopali w alimenty na ojca... 😮 bo takie nasze podupcone prawo:/

no walsnie wiem ze taka mozliwosc isteniej tylko ja nigdy zlotowki od niego nie dostalam bo wolal przestac pracowac niz na mnie lozyc co nawet [pprzed sadem wykrzyknal 20 lat temu wiec kkkk.... z jakiej racji ja mam na niego lozyc??????????????


no właśnie. i masz rację.. ale nasze kochane prawo w takich sytuacjach kieruje się dobrem rodzica.. nie dziecka.. nikt nie widzi krzywdy dziecka tylko to, że ojciec nie ma z czego żyć.. pojebane i tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Iza takie mamy Polskie prawo ,że rodzice jeśli nie mają dochodu mogą pozwać własne dzieci o alimenty


nawet jeśli nigdy w życiu dziecka na oczy nie widzieli.. i to jest kurwa najsmieszniejsze... szlag normalnie trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
nie ma z czego żyć niech sprząta ulice i państwo niech mu płaci

Madziu no wlasnie w naszym pojebanym ustroju rzadowym lepiej czepiac sie mlodego dorabiajacego sie malzenstwa z malutkim dzieckiem na utrzymaniu
baba z opieki prawie ryczala jak patrzyla na mnie i ALusia na moje powstrzymywanie lez i to jeszcze w Mikolajki prezen mi "tatus" pierdyknal jak chuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
nie ma z czego żyć niech sprząta ulice i państwo niech mu płaci


Magda.. a wiesz ilu jest chętnych na sprzątanie ulic???


żadnego bo po co sprzątać jak mogą dzieci o kase ścigać

i tu się mylisz.. jest pełno takich żuli coby tylko naciągali ale jest też pełno chętnych nawet na taką pracę, której niestety nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...