Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej laseczki jak tam dzionek mija? my na 17:15 laryngolog ciekawe czego sie dowiemy hmmm a pod wieczor moze uda mi sie wyrwac na solarium korzystajac z wolnego 😉 teraz jest zajebisty program zdrowe opalanie w mexxie 😉nic nie piecze nie szczypie a opalenizna wychodzi stopniowo i nie ma rekacji-rak nieborak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez zaraz do lekarza ide
wizyte mam na 15.20
cos mi zgrzyta w ramieniu i prawie reka ruszac nie moge jakis koszmar zwlaszcza jak malego trzeba dzwigna
chyba juz sie sypie na stare lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dość nam idzie 🤪
Matik śpi - sukces! 🙂 Kuba poszedł z babcią po wino 😁 😁 😁 sąsiad genialne wino robi:P

A ja powinnam ćwiczyć albo prasować a jakoś się nie mogę do niczego ruszyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja sie wczoraj tak zaj(...)am w kostkę ,że mam siną i rano mówie do mojego uważaj nie uraź mnie w nią i on tak delikatnie się kładzie na łóżko i w pewnym momencie jak mnie nie uderzył kolanem to myslałam ,że jajo zniosę 🥴
tylko ,żeby babcia po drodze wina nie wypiła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mu się coś śni?
potrzebuje misia,m kocyka, muzyki??? czegoś przy czym będzie się czuł bezpieczniej...
Nie wiem.. mi Matilda się budzi spokojnie:P zaczyna się drzec dopiero jak załapie, że ja dalej udaję, że go nie słyszę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
może mu się coś śni?
potrzebuje misia,m kocyka, muzyki??? czegoś przy czym będzie się czuł bezpieczniej...
Nie wiem.. mi Matilda się budzi spokojnie:P zaczyna się drzec dopiero jak załapie, że ja dalej udaję, że go nie słyszę 🤪
jak spi cały czas leca mu kołysanki ma swoje ulubione kocyki z nimi spi zawsze wiec to nie to jakmu sie cos sni to jeczy juz nie wyrabiam zasnał mi na rece teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...