Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej...
Magda to był nieszczęśliwy wypadek... żadna, nawet najgorsza matka nie zrobiłaby tego świadomie 😞
strasznie mi żal tej kobiety.. i nie chce sobie nawet wyobrażać co sama bym zrobiłą w takiej sytuacji... Dziecko zmarło na jej oczach! Pomyśl ile razy Tobie dziecko spadł - z kanapy czy z łóżka.. ile razy mi młodzi praiwe się wysunęli z rożka.. A jak pomyślę co poczułam jak Mój Kuba spadł mi z rąk i też uderzył główką w próg to mi słabo.. 😞
okropna tragedia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosia nie wiesz co byś zrobiła. To jest przecież cholerny szok, emocje, strach...
różni ludzie, różna psychika...
Strasznie mi się źle czyta te nagonki na tę kobietę... cokolwiek by nie zrobiła i tak uznaliby wszyscy, że chciała zabić swoje dziecko 🥴 i to też mogło mieć wpływ na jej decyzję o upozorowaniu porwania...
z resztą... nie nam to oceniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna tragedia.
Mam nadzieję, że to rzeczywiście był wypadek a kobieta działała pod wpływem impulsu, szoku... Chociaż jak na nieświadomą całkiem dobrze jej poszło:/

co tam u Was dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Gosia nie wiesz co byś zrobiła. To jest przecież cholerny szok, emocje, strach...
różni ludzie, różna psychika...
Strasznie mi się źle czyta te nagonki na tę kobietę... cokolwiek by nie zrobiła i tak uznaliby wszyscy, że chciała zabić swoje dziecko 🥴 i to też mogło mieć wpływ na jej decyzję o upozorowaniu porwania...
z resztą... nie nam to oceniać

nie nam to oceniać Gosia pod warunkiem ,ze to faktycznie był wypadek....bo skoro wypadek to dlaczego po męża nie zadzwoniła...tylko wymyśliła to wszystko....pewnie szok! różne rzeczy ludzie robia w szoku....i tak nie mieści mi sie to w głowie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo a czemu ją nogi bolą???

Kuba bajki ogląda.. i matoł cały czas mi na kolana włazi:P
A Matika do łóżeczka włożyłam a jak się wyśpi to jedziemy do moich rodziców bo brat ze wzgl na mrozy nie poszedł do szkoły bo zamknięta a Kub się lubi z nim bawić 🙂 i z kuzynką:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
a moj wkłada i zciaga kapcie 😎


😁 😁 😁 to powiem ewam ,że Kami o dziwo bardzo lubi w kapciach chodzić i jak mu spadnie to przynosi ,żeby mu założyć 🙃


A ja muszę chłopakom kupić kapcie ☺️ bo wyrośli i w sumie im nie zakładałam no ale teraz to już zimno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...