Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
to tak jak Majka też 7 ma 😁 Gosia ja to sie obawiam czy to w ogóle nie będzie koniec mleka.....nieciekawie by było bo ona żadnego innego nabiału typu jogurty serki nie preferuje 🤨 tylko mięcho by jadła


to ubij jej na kolacje schaboszczaka a nie mlekiem poiła 😉
Moja Adziulka przestała pić mleko jak skończyła dokładnie rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
to tak jak Majka też 7 ma 😁 Gosia ja to sie obawiam czy to w ogóle nie będzie koniec mleka.....nieciekawie by było bo ona żadnego innego nabiału typu jogurty serki nie preferuje 🤨 tylko mięcho by jadła
moj ma 8 u góry trzonowe mu wyszły juz całkiem nie no moj serki i jogurty jada no zobzczymy moze Im minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😜
pierdolę. nie robię już a6w bo za nudna.
zrobiłam 1,5 serii i potańczyłam trochę 😁 a poza tym połknęłam tabletkę i nie popiłam jej i mi się rzygać chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona czuję, że mięśnie są bardziejsze niż były.. Ale efekty tak naprawdę to widać jak się nie ma tyle tłuszczu.. bo a6w kształtuje mięśnie ale nie spala tłuszczu jakoś specjalnie..
ja u siebie nie widzę różnicy - byłam gruba - jestem gruba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
no właśnie a to a6w jest na jędrniejsze pośladki tzn moje są jędrne ale chciałabym bardziej jędrniejsze 😁 😁 😁


kurde nie wiem czy jest na poślady.. ale chyba też bo nawet mój swoim okiem specjalisty (a właściwie to namacalnie) stwierdził, że mam twardszy tyłek :P ale i tak chujowy jest.. znaczy tyłek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Iwona czuję, że mięśnie są bardziejsze niż były.. Ale efekty tak naprawdę to widać jak się nie ma tyle tłuszczu.. bo a6w kształtuje mięśnie ale nie spala tłuszczu jakoś specjalnie..
ja u siebie nie widzę różnicy - byłam gruba - jestem gruba 😮
no jesteś gruba ale na palcu u nogi wiesz ,którym ? tym najgrubszym 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
no właśnie a to a6w jest na jędrniejsze pośladki tzn moje są jędrne ale chciałabym bardziej jędrniejsze 😁 😁 😁


kurde nie wiem czy jest na poślady.. ale chyba też bo nawet mój swoim okiem specjalisty (a właściwie to namacalnie) stwierdził, że mam twardszy tyłek :P ale i tak chujowy jest.. znaczy tyłek 🙃


czyli chuj w tyłek wchodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...