Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja ostatnio tresuję Kubę i staramy się tak nie brudzić 🙂 tzn. np już nam się udało 3 dni w jednych jeansach chodzić 🙂 i koszulce :P także może w końcu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałam filmik jak Matik mi odpowiada "no" 🙂 tylko muszę go odsłuchać czy w miarę wyraźnie słychać to Wam wrzucę :P hehe

gdzie się podziewacie? co robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc babolki
dobijam konca urlopu 😞 😞 😞
strasznie nie chce mi sie wracac
maly ma tu inny swiat pelno znajomych z dzieciaczkami ma sie z kim bawic i przed kim popisywac.
w holandii znowu praca dom praca dom ahhhhhhhhhhhhhhhhh 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ciag dalszy perypetii mojej kolezanki niedługo chyba ksiazke napisze ☺️wczoraj wypisali jej mame ze szpitala dali tabletki na dzis rano wiec wieczorem zaprowadziłam ja do mojego lekarza zeby leki wypisał owszem wypisał 3 rodzaje reszte 7 nie mógł na recepte bo to lekaz ogólny wizyta kosztowała 40 euro przed chwila dzwoniła do mnie z apteki ze koszt leków to 310 euro 😲czyli kalulujac przez 2 tygodnie pobytu matki dzieki swojej ukochanej siostruni ma juz 6500 tysiaca euro długu kurwa jak bym była na jej miejscu zajebała bym szmate gołymi rekoma nic tylko siasc i płakac 😞Jak jej nie kupi tych tabletek dzis z powrotem wyladuje w psychiatryku i kolejne koszty wiec dziewczyny cieszcie sie Tym co macie bo ludzie na prawde maja o wiele gorsze problemy i brak wyjscia z sytuacji 😞Chociaz siostrunia Marioli kaze jej matke wyrzucic na ulice wyobrazacie sobie to normalnie az w głowie sie nie miesci echhhhhhhh 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w poniedziałek kazałam isc jej do kasy chorych zapytac czy moze matke pod siebie ubezpieczyc wkoncu matka to najblizsza rodzina miejmy nadzieje ze sie uda bo jak nie to jest pogrązona normalnie nie wyobrazam sobie tego jak sie tego nie da załatwic 😞a jej siostrunia wielka pani nauczycielka normalnie wstyd wielki wstyd 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...