Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

juz wrzucam zdiecia na nk
mala jest zdrowa na dzien dzisiejszy ma 47 cm i 2435 g przybiera slabo ale nie jest najgorzej
jak mala troche podrosnie beda musialy jechac na badanie genetyczne zeby miec 100% pewnosci ze nie ma obciazenia genetycznego
a jej facet nic sie nie zmienil jak pil tak pije dalej nawet teraz jak dziewczyny sa w domu.
moja siora bedzie miala opieke socjalna na glowie ze wzgledu na ta chorobe beda ja kontrolowac czy daje sobie rade mama juz im powiedziala ze jak zabiora im mala to osobiscie przyjedzie i ich pozabija ciekawe czy to da im do myslenia 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martucha25 napisał(a):
hej laseczki witam was goraco jak tam u was ja wlasnie mam posiedzonko w gronie przyjaciol Dyzia i Krolika mlodziutki slodko nyna ale nurofen na zebiska juz w pogotowiu a mamuska sie relaksikuje przy piwu
Iwonko witam i buziolki bo my sie chyba nie mialysmy przyjemnosci poznac 😜 😉


hej Marta 😉 mnie się wydaje że już kiedyś gdzieś miałyśmy przyjemność 😁 tylko nie pamiętam gdzie hehe ☺️
a ja dziś znów padnięta 🙃 Sweety jaka piękna kruszynka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaki tu spokój lalalala nic się nie dzieje lalalala nikt nic nie pisze lalalala wszyscy się nudzą lalalala 😜 😜 😜
Majka zwymiotowała 🤨 mam nadzieję, że to tylko będzie jeden raz bo od kilku dni na rzęsach chodzę... dzisiaj spaliśmy we czwórkę (bo obydwie przyszły w nocy) w poprzek łóżka, żeby wygodniej było 🤨 najgorzej mój R bo mu nogi wystawały 😁 😁 😁
jak dobrze że to łóżko mamy takie duże haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki :** jak tam u was bo u nas tragedia ja sie wybieram spac o 24 otwieram pokoj a mlody siedzi w lozeczku oczy jak ping pongi i ani mysli spac i tak do po 3 🤢
mowie wam jakie ja mialam juz wizje no i oczywiscie o 6 pobudka maskara na szczescie zalatwilam sobie stary urlop na dzis bo narmalnie nieprzytomna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez mi tak zrobil dzisiaj poszedl spac o 18.30 i wstal o 3.15 caly przemoczony wiec go przebralam i bylo po spaniu ale tylko do 4 na szczescie
zaraz lece go kapac bo wczoraj nie zdazylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :* a ja wreszcie pospałam 🙂
mój mnie nie obudził jak szedł dso pracy, Kuba spał a Matik grzecznie bawił się w łóżeczku więc wstałam 10 min temu 🙂
teraz śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szukaj i pstrykaj 😁 wiesz, że ja mam zawsze niedosyt Waszych zdjęć! :P

zjadłam śniadanie 🙂 teraz muszę o jakimś sprzątaniu i gotowaniu pomyśleć.. tylko co na obiad?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...