Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurde gosia ja mam podobnie
moze nie ma wymiotow ale cos go rozklada psika kaszle chodzi zasmarkany po same piety
w sobote znajoma przyszla z blizniakami i one troche zapaprane byly smarkaly kaszlaly ale myslalam ze ze to nic groznego (normalni ludzie nie przyprowadzaja chorych dzieci)
maly od 6 obudzil sie z duszacym kaszlek i kichaniem a ja nie wiem co robic czy to przeziebienie czy ten skurcz oskrzeli 🥴 🥴 🥴
pojde do drogerii kupie jakies syropy i krople i poczekam co dalej 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
Iza nifuroksazyd jest w tabletkach dla dorosłych a dla dzieci w syropie ale tylko na recepte go dostaniesz 🤨probiotyk mam zapodam mu zaraz dicoflor


ja mam wlasnie ten dla doroslych ciocia mi doradzila jak maly byl chory zeby sie ratowac jakby nas zlapalo dla mlodego dali nam jakies inne ale wszystko bez recepty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Iza nifuroksazyd jest w tabletkach dla dorosłych a dla dzieci w syropie ale tylko na recepte go dostaniesz 🤨probiotyk mam zapodam mu zaraz dicoflor


ja mam wlasnie ten dla doroslych ciocia mi doradzila jak maly byl chory zeby sie ratowac jakby nas zlapalo dla mlodego dali nam jakies inne ale wszystko bez recepty
no nifuroksazyd jest dobry ja mam tylko ten dla dzieci przepisany prywatnie przez lekarke w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gosia jak masz w domu probiotyk to mu dawaj co by się za bardzo nie odwodnił i nie stracił tych bakterii czy czegoś tam zapomniałąm fachowej nazwy ☺️


elektrolitow 😉 😉 😉 pamietam bo przeszlismy jelitowke niedawno i tez pelno tych lekow 😉 😉


no właśnie tego fachowego słowa mi brakowało 😁 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gosia jak masz w domu probiotyk to mu dawaj co by się za bardzo nie odwodnił i nie stracił tych bakterii czy czegoś tam zapomniałąm fachowej nazwy ☺️


elektrolitow 😉 😉 😉 pamietam bo przeszlismy jelitowke niedawno i tez pelno tych lekow 😉 😉


no właśnie tego fachowego słowa mi brakowało 😁 🙃 ☺️
🙂 🙂 🙂 🙂wiem o co chodzi bod lipca co mały był w szpitalu juz jestem tez w tym obcykana 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gosia jak masz w domu probiotyk to mu dawaj co by się za bardzo nie odwodnił i nie stracił tych bakterii czy czegoś tam zapomniałąm fachowej nazwy ☺️


elektrolitow 😉 😉 😉 pamietam bo przeszlismy jelitowke niedawno i tez pelno tych lekow 😉 😉


no właśnie tego fachowego słowa mi brakowało 😁 🙃 ☺️


dlatego podpowiedzialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...