Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pociag sie zepsul we francji dojechalismy z opoznieniem 3,5 godziny
Mam nadzieje ze droga powrotna bedzie bez przygod
Zdiecia sa na fb . Teraz drugi dzien odpoczywamy ale planujemy jutro jechac znowu do disneya bo nie zdazylismy wszystkiego pozwiedzac za duzy ten park a tan przy okazji buduja wlasnie trzeci park disneya nie wiem kiedy go planuja otworzy bo jak narazie zrownali tylko ziemie jak mlody podrosnie bedzie mial atrakcje u cioci
A francja ogolnie to bardzo dziwny kraj hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie - czy Wasze dzieciaki dopadł już bunt dwulatka? bo to co Mateczek odstawia to woła o pomstę do nieba 😞 nie wiem już co z dzieckiem robić 😞 wrzeszczy, pyskuje, na nic się nie zgadza, rządzi.. a jak mu coś nie spasuje to bije i rzuca wszystkim co mu w ręce wpadnie. Dzisiaj mu nie pozwoliłam wziąć talerza ze spaghetti przed tv to spojrzał na mnie spokojnie, podniósł talerz i wypierdzielił wszystko na dywan... ja go zdejmuję ze stołu - on na stół. Ja mówię, że coś nie on jeszcze bardziej to robi... mało tego - specjalnie sika w majty. Bije Kubusia - zabawkami, sztućcami, naczyniami - wszystkim 😞 Kubuś nie miał aż tak... jak to jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia u nas to samo moze nie rzuca talerzami i jedzeniem na; ziemie
Ale nie slucha lazi po stole palcuje tv szczela popisowy jak jestesmy na spacerze albo w sklepie drze sie bije i trzepie na ziemi albo jezdzi zabawkami po scianach
Przed obcymi ma respekt ale nam sie w oczy smieje za kazda prosbe albo krzyk jak przegina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia u nas to samo moze nie rzuca talerzami i jedzeniem na; ziemie
Ale nie slucha lazi po stole palcuje tv szczela popisowy jak jestesmy na spacerze albo w sklepie drze sie bije i trzepie na ziemi albo jezdzi zabawkami po scianach
Przed obcymi ma respekt ale nam sie w oczy smieje za kazda prosbe albo krzyk jak przegina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia u nas to samo moze nie rzuca talerzami i jedzeniem na; ziemie
Ale nie slucha lazi po stole palcuje tv szczela popisowy jak jestesmy na spacerze albo w sklepie drze sie bije i trzepie na ziemi albo jezdzi zabawkami po scianach
Przed obcymi ma respekt ale nam sie w oczy smieje za kazda prosbe albo krzyk jak przegina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas znowu Kami upatrzył sobie ścianę ,którą wyskubuje i czasami ma nerwy nie słucha i ciągnie Adziulke za włosy ale tak robi jak jest w domu jak na dwór wyjdzie to aniołek czy jak ktoś do nas przyjdzie to jest mega spokojny ........i czasem w nerwach i mnie uderzy z tym ,że ja to zaraz mu mówię ,że jak tak zrobi jeszcze raz to będzie miał kare na bajki i nie powiem ale czasem skutkuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu jestem stanowcza. jak kara to kara. Ale moje dziecko ma w dupie kary. nie będzie bajek to nie będzie, pójdzie do siebie to pójdzie. Ma wszystko w głębokim poważaniu

;(

kiedyś kary skutkowały - przeszło mu już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeszcze maritka z miloszkiem chyba 2 pazdziernika mieli urodzinki
My robimy urodzinki za tydzien 13 a torcik zrobimy z drukowanym zdieciem
Prezentu zadnego nie dajemy bo mlody mial wakacje we francji i diney'u a dodatkowo kupilismy mu lozko nowe wiec wystarczajaco sie wykosztowalismy jeszcze poluje na szafe narozna ale to po nowym roku bo brak mi funduszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...