Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Magda może się gdzieś zadrapał albo wiercił przez sen i uderzył 😉

mój Mać (nie pisałam Wam chyba) ma znów najprawdopodobniej martwą jedynkę:/ kiedyś miał mały wypadek i nie wyrobił na zakręcie jak biegł z jednego pokoju do drugiego. opuchły mu całe dziąsła, warga górna i dolna... krew się oczywiście lała jak nie wiem.. i jak mu opuchlizna zeszła to zauważyłam, że jeden ząb (z tej str co się uderzył) ma taki sinawy, odróżniający się odcień.. podejrzewam, że go naderwał albo nie wiem co :P ale najważniejsze, że to tylko pierwsze ząbki.

Ja mam dzisiaj wolne 😉 jutro albo pojutrze w końcu otwieramy rossmanna 🙂 ale powiem Wam, że to zatowarowanie mnie trochę zmęczyło:P i przez nie znowu non stop pepsi piję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja siora ma tez sinego zeba jedynke z kuzynem sie wyglupiali na rowerze dentystka tlumaczyla ze jakis torbiel sie robi pod wplywem mocnego uderzenia zab jest zywy ale moze po kilku latach wypasc (na szczescie mac ma mleczaka moja siora juz stalego) zrobila jej kanalowke no i narazie ma tego zeba jakies 20 lat hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to w sumie nie za fajnie wygląda.. rządek perełek i jeden taki siniak nijaki:/ także mam nadzieję, że młody nie poprawi sobie jak już mu 2 wyjdą:P albo jeśli to jest rzeczywiście jakaś torbiel to, że to zniknie bądź nie będzie miało wpływu na następne zęby...

co tam Iza?
dawno nie widziałam Waszych zdjęć:P wszystkich! Może by się któraś pokazała??:P

a ciekawe co u Marty? wpadała ostatnio? ma z nią ktoś kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie po staremu nic sie dzieje
ten torbiel nie ma zadnego wplywu na inne zabki a ze to mleczaki to nic nie trzeba z nim robic wyrosna stale i bedzie znowu bielutki zabek
wyobraz sobie moja siore ma 28 lat i zeba sinego i mocno sinego juz sie nie dalo go wybielic tylko odrobine hahaha
zdiecia nowe beda w pazdzierniku jak wrocimy z francji :P
jedziemy do mojej siostry i zwiedzimy paryz i disneya juz nie moge sie doczekac
po ostatnich problemach nalezy nam sie chwila porzadnego odpoczynku
aha i moj sie zmienil w ostatnim czasie lepiej nam sie uklada i zaczynamy starania o rodzenstwo dla nickusia
mam nadzieje ze nie przechwalilam starego teraz hihihihi
trzymajcie za nas kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘
ale fajnie, że Adi po niemiecku zaczyna nawijać 😁 strasznie tego zazdroszczę rodzicom mieszkającym za granicą 😉 że ich dzieci uczą się od razu dwóch języków.

Magda jak Kamilek? biedula mała..

Iza - jakiej francji? mnie coś chyba umknęło.. też chcę na wakacje! nawet polskie może by mnie satysfakcjonowało...:P

ja jak zwykle 5.30 pobudka... wstajemy wcześnie ale odkąd Mać podziekował smoczkowi za współpracę przesypia całą noc bez pobudek 😉 także wolę do 5.30 bez pobudek niż do 7 ze wstawaniem co 15 minut :P

idę skombinować coś do jedzenia :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...