Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie



sorki ,że was nje odwiedzam..ae jestem baaardzo zajeta,żeby wam sie zrekompensować wstawiam zdjęcia z urodzin Marcelka.Robiliśmy jak zwykle na działeczce.było strasznie dużo dzieci,więc hałasu co nie miara..W prezencie dostał..dostalismy,tą trampolinę ,na której nawet ja sobie czasem poskacze,he he..Troszkę pogoda zawiodła bo znienacka popadywał deszczyk,ale ogólnie imprezka sie nam udała.Mały jeszcze nie chce nic mówić tylko ..TA i DA...nie spieszno mu do gadania z rodzicami,do nocnika tym bardziej,więc nadal walczymy z pieluchami..widzę że waszym udaję się trafić czy wołac do nocniczka-zazdroszczę...ale widocznie musze jeszcze poczekać.Co u mnie?-boli mnie strasznie całe ramię,to ubytek mięśnia mi tak dokucza,za tydzień ide na kontrolę i być może dostanę sie na jakąs rehabilitację ,bo nie wyobrażam sobie takiego ciągłego bólu .a przedewszystkim na dzień dzisiejszy nie nadaję się wogóle do pracy,a do stycznia mam urlop wychowawczy,więc muszę się zrehabilitować...Ale się rozpisałam...ale cóż..kto chce niech czyta...he he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wracam 😁moj znowu chory na angine nie uwierzycie ale w ciagu nie całego miesiaca był szpital angina i teraz znowu angina 😠 😠 😠Magda twoje maski sa rewelacyjne ps. ja to mam zapłon od maja zrobiłam wczoraj 1 raz ☺️ ☺️ ☺️Kasiu ale słodziaki te Twoje dzieciaki tylko schrupać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzis byłam na kontroli u lekarza.Mogę w końcu zapisac sie na jakąś rechabiliację tzn jakies ćwiczenia na ramię i jakieś ''bioprądy '' na usta.Musze zatem wyrać sie do rodzinnego by ten coś zalecił...
Ogólnie lekarz stwierdił,że jest w miarę ok ,następna wizyta dopiero w listopadzie,wtedy zajmie się zbadaniem jakiegoś małego guzka na śródpiersiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam zdiecia ale tylko dwa nie mialam kiedy porobic
a mlody nam zachorowal od poniedzialku do wczoraj
we wtorek pojechalam na pogotowie po pracy z nim zlapal ta cholerna jelitowke i zarazil tate 😉
na szczescie podroz oby dwa zniesli dobrze bez ganianki do kibelka
ale porzadnie ich wymeczylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...