Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Majka od dwóch tygodni chodzi do przedszkola..tak ją przyzwyczajam.podoba jej się,choc napoczątku był płacz.Dziś mnie dyrektorka zaczepiła i zapytała czy raz w tygodniu na 1-2h nie chcę dac Marcelka do przedszkola,bo jest taka mozliwośc dla maluszków które w przyszłym roku będą chodzić do tego przedszkola....nie wiem co zrobić..dałybyścię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
powodzenia w pracy 😘

to tylko ja jestem taki nierób 😁 😁 😁 😁 😁 😁

oj Ty nierobie 😁 😁 😁 😁 😁


ale ja mi dobrze z tym ☺️ 😁

Gogrucha ty nie całuj tylko pisz jak w pracy jak dzieciaki i wszystko a zwłaszcza jak po weselu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘

Magda odpisuję Ci w końcu choć się za to zabrać nie mogę.. w pracy spoko 😉 parę lasek mnie wkurwia ale przeżyję :P niestety nadal dojeżdżam 30 km codziennie bo u nas jeszcze budynek nie odebrany i się przesuwa otwarcie 😞 pracuję różnie.. czasem nawet po 10,5 h...

codo wesela było zajebiście 😉 na weselu byliśmy do 6.00 😁 a na poprawinach do 1.00 :P wytańczyłam się (niestety nie z mężem:P), wybawiłam za wszystkie czasy 😉 jak wyglądaliśmy (ja i chłopcy:P) widziałyście mam nadzieję na fb :P
i w sumie nie wiem co miałam pisać.. do roboty idę na 8.00 więc o 6 musze wstać także spadam 🙂 buziaki! piszcie co u Was bo ja Was czytam!!! 😉

Aaa.. Mać od 3 dni nie ma smoczka!!! 🤪 sytuacja jak u Magdy Kamilka - mać sam wyrzucił smoka i nie wiem gdzie on jest :P ale niestety też jest chory i budzi się w nocy 😠 z tym, że zasypia bez "cumela" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie Kami też czasem budzi się w nocy ale wystarczy ,że go po smyram i zasypia 🙂 w dzień jest gorzej bo spanie mu się przesunęło z 9-10 na 13-14 🥴 co nie jest mi na rękę bo w tych godz. Adziulka wychodzi ze szkoły 🤨
pieluche dalej mamy i chyba dłłłłłłuuuugo mieć ja będziemy 😉 ale damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj w dzien bez smoka ale tylko jak go nie widzi w nocy sie upomina po dudka
a teraz jade kupic mu nakladke na kibelek bo z nocnika mi ucieka i zalatwia sie na podloge 🤢 🤢 🤢 🤢
z kibelka bedzie mu ciezko uciec bo mamy bardzo wysoki moze to pomoze oby te nakladki jeszcze byly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...