Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kama a ile masz wzrostu?
I Ty Iwonka tez? i ile teraz ważysz bo przecież na zdj (fb) super wyglądasz...

nie chce mi się pisać więc kopiuję z brzuszka co się nam wydarzyło:P
Mieliśmy mały wypadek.. Matik mi się przewrócił i uderzył w róg stołu.. zaczął płakać i zaciskać oczy i wtedy zauważyłam, że z oka mu krew leci.. Boże co ja przeżyłam zanim go uspokoiłam żeby sprawdzić skąd ta krew... Na szczęście okazało się, że tylko rozciął lekko powiekę... masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak prawde powiedziawszy to każde dziecko tak tańczy:P Kuba dokładnie takie ruchy miał i Matik jak się do stołu i muzyki przystawi to samo 🙂 znaczy filmik oczywiście uroczy - czarna sama zobaczysz jak córcię będziesz miała starszą:P niech Ci się tylko uda nagrać:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichutko Ci zazdroszczę 🙂 zawsze chciałam mieć163 cm:P bo moje 173 to zdecydowanie za dużo 😞

a jeśli o wypadki to mamy całą serię.. w urodziny Mateusza Kubuś rozciął głowę i też strachu narobił.. ale na zimno do tego podchodzę bo nie da się ominąć i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
cichutko Ci zazdroszczę 🙂 zawsze chciałam mieć163 cm:P bo moje 173 to zdecydowanie za dużo 😞

a jeśli o wypadki to mamy całą serię.. w urodziny Mateusza Kubuś rozciął głowę i też strachu narobił.. ale na zimno do tego podchodzę bo nie da się ominąć i już 🙂

Ach Gosiu to sie wymienimy 🙂 bo bym chciała mieć tyle ile ty masz- No przynajmniej 1,70 🙂 masz długie ładne nogi 🙂jest co pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...