Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

To Kubusiowi niewiele do niej brakuje :P
A Angelka ile ma lat? bo się pogubiłam.. 2 lata jest starsza od Kuby czy nie będzie 2 lata???

kurde ja też chyba nastawię na jakiś rosół bo w sumie to zapomniałam o obiedzie... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja siora wrocila ze szpitala waga dziecka zaczela wzrastac ma okolo 2 kilo teraz
lekarz mowi ze dobrze bedzie jak wytrzyma jeszcze dwa tygodnie a za tydzien idzie na obserwacje i tam juz zostanie najprawdopodobniej zaczna ja szykowac do cesarki
wiec za niedlugo pojade do polski jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem teraz cos gada ze nie wiadomo czy dostanie urlop tak na ostatnia chwile bo chlopak ktory go zastepuje tez chce urlop w lutym i to jest chore
ma w kontrakcie zaznaczone ze w okresie swiat nie moze brac wolnego ale w lutym nie ma swiat ani zadnych specjalnie duzych zamowien bo sa wakacje zimowe wiec o co chodzi
zawsze gdy ja jade do polski on nie dostaje wolnego albo nie chce dostac
na wakacje ja zostaje bez pracy najprawdopodobniej wiec wtedy mu znikne z pola widzenia na jakies trzy miechy teraz mi szkoda ostatnich miesiecy pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wyglada w zeszlym roku pojechalismy na wariata do polski bo ja potrzebowalam papierow do kupna mieszkania tutaj i bez problemu pojechal a teraz on nie ma zadnego interesu w tym wyjezdzie i znowu sie wymiguje!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
tzn. żeby nie było ,że ja cię nastawiam przeciwko twojemu ja po prostu stwierdzam fakt
ale jak piszesz ,ze on nie ma interesu jechać to po co będzie jechał no nie ...zacznij w domu mówic po Polsku niech zastanawia się co mówisz do niego 😁 😁 😁


hahaha
a co to da
on sie nie liczy ze mna wogole
juz mu powiedzialam jak pojade na dluzej do polski to on nawet nie zauwazy mojej nieobecnosci 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
wiesz na pewno będzie się zastanawiał co do niego mówisz 😁 😁 😁

ciekawe jakby nie było cię miesiąc czy twój by dzwonił do ciebie z pytaniem "kiedy wracasz" a ty na to "nigdy"??


na wakacje bylam trzy tygodnie to wydzwanial na skype telefon i smsowal kiedy wracam zaczal po kilku dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i nie mam zamiaru mu mowic wczesniej ze siora najprawdopodobniej bedzie miala cesarke za dwa tygodnie powiem mu trzy dni wczesniej ze jade tego i tego zobaczymy jak sie postara pewniak ze sie nie postara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Jaki fryz 😁
kurde tak dawno nie dawałaś zdj, że zastanawiałam się co to za dziecko 🙂
Duży z niego chłopiec! 🙂 i jak pięknie stoi
😉


z tylu zakrecaja sie loczki,
juz mu rosna wloski ale ciagle ma zadkie,moze na wiosne zaliczy pierwszego fryzjera narazie nic z tym nie robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
gogruśka jesteś najlepsza 😁 😁 😘 😘 😘 😘aż ci klapsa dam za to


Ale co? ja przecież nic nie napisałam... :P
My po zakupach.. .trochę wkurzona jestem..
chyba mnie dzisiaj koleżanka odwiedzi 😁 mam nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie odwiedzin, nie będzie wódki 😠 i chuj. sama wino wypiję 😁 kieliszek może mężowatemu dam:P

A i będę się przechwalać moim dzieckiem:P Od kilku dni Matik podnosi podstawek pod kibelek Kubusiowy a ja mu zabierałam.. wczoraj nie zabrałam a on sobie ustawił go po toaletą... no to mu zdjęłam spodnie i tak sobie postaliśmy:P i dzisiaj 2 razy to samo:P Przed kąpielą znów bierze i podstawia sobie ten podstawek i włazi na niego - no to ja mu gacie w dół i łapię siuśka i stoimy chwilkę a Matik zaczyna sikać 😁 i chyba się lekko przestraszył albo zaskoczony był co się dzieje bo przerwał ale zaczął z powrotem i ładnie się wysikał NA STOJĄCO 🙂 Ale jestem z niego dumna! Podpatrywał Kubusia a teraz robi tak samo 🙂 Mądrala mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...