Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ohohoh jakie plany kochana na wiosnę 😉 Najlepszą dietą jest wiosnne zauroczenie 😉

No ale fakt, masz rację, jak jest ciepło, to człowiek jakoś bardziej się hamuje, bo nie ma dużo warts ubrań, pod którymi można schować niedoskonałości, a teraz...wystarczy grubszy sweter i brzucha nie ma hehhehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
On pracuje u mnie w biedronce, ma na imie Mariusz i kiedys widziałam go w sklepie, jak były jakies chyba 2 dziewczyny i starsza babka jakby matka którejś z nich, i malutki dzidziuś, a on w tym momencie miał je na rekach. Mogła to być jego siostra, nie wiem po prostu, a nie mam jak się dowiedzieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak to nie rozmawiamy ze sobą, generalnie nie znamy się, tylko tak z zakupów, ale bardzo mi się podoba. Czuję się jak nastolatka jakaś ☺️ A i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie, nie będzoie szans się poznać.
Cały czas mam go w głowie. Wiem, że siedząc w domu nie pozna nikogo, zostają mi tylko spacery i zakupy, ale jak wodzi się dziewczyne z wózkiem, to pierwsza myśl, jaka nachodzi to taka, że ma męża. Ja z R nie chdzadzam na spacery ani na zakupy, więc jestem jak samotna matka, tym bardziej, że nasze relacje na to wskazują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach no tak to faktycznie ciężko się dowiedzieć...kurcze to albo będziesz czekać na jego pierwszy ruch, albo sama go zagadniesz jeśłi jesteś na tyle odważna...raz się żyje...a może to być szansa na coś wyjątkowego...nigdy nic nie wiadomo 😉
Może spróbuj mu podrzucić swój numer telefonu heheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Albo przez "przypadek" zostaw numer na kartce na tasmie jak będziesz juz odchodzić. Jak nie zadzwoni to zawsze możesz udawać, że to nie ty 😉

A ja właśnie miałam wenę i napisałam mężusiowi wiersz smsem, bo jest na nocce 😉

Oto on:
Gwiazdy już dawno rozbłysły na niebie,
Księżyc spowiły gęste chmury,
A przy mnie znów nie ma Ciebie,
Zewsząd otaczają mnie mieszkania mury.
Lecz wiem, że nadejdzie ta piękna chwila,
Kiedy powrócisz do mnie kochany,
Jedynie ta myśl me życie umila,
Bo wiem, że tylko mnie jesteś pisany.

Kiedyś, jak jeszcze chodziliśy ze sobą potrafiliśmy sobie codziennie wysyłać takie wiersze tuż przed snem...a teraz wiadomo nadeszła rutyna...więc dziś wracam do tradycji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...