Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
cześć Mamuśki 🙂

Korolcia dlaczego nei zagladasz juz do nas na brzuszek ?? 😞 jak tam Mikus ?? raczkuje, a moze juz chodzi? a jaki dostalas prezent na dzien dobry fiu fiu 🙂

LUSIA, IRCIA,Elunia 😉 coz za znajome "twarze" 🙂 hehe
to co moze tez kiedys sie tutaj reszta mamusiek przeniesie 🙂
w koncu na brzuszek mozemy jeszcze powrocic ☺️ ☺️ ☺️ jako przyszle mamusie 🙂 i spotkac sie na jakims watku 🙂 kto wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu jestem ZA!!!
Fajne te mebelki i faktycznie nie takie drogi, no to kochana bedziesz miec radochę z układania w szafkach 😁 ja tez dzisiaj szaleje w kuchni...porządki:P a mój m poszedł sobie wreszcie dokończyć tatuaż...mam nadzieje ze tam im nie zemdleje, bo sie boi igły 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irciu, no to teraz poszalejesz ze szczęścia hehye, wreszcie zobaczysz jak to jest mieszkać samemu... no i taki relax od teściów ha ha...Wiesz troche ci zazdroszczę tych piwek...jeju jaki mi sie marzy 1 zimny browarek hehe mimo ze ja za alkoholem nie jestem to takiego z soczkiem z chęcią 🤪 😁 🙃 bym wypiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi jakoś tak zapomniałam zajrzeć ostatnio na brzuszek, Mikuś nie tylko raczkuje ale wstaje i chodzi przy meblach. Ogólnie mi sie wszystko pokręciło w życiu zwłaszcza z pracą. Teściowa mnie zawiodła nie dała rady moim dzieciakom, musiałam z pracy zrezygnować bo nie stać mnie na nianie jeszcze dla dwójki dzieciaczków to już w ogóle, no i nie miałam i tak czasu żeby pomyśleć o czymkolwiek innym, teściowa zostawiła mnie bez zapowiedzi z dnia na dzień, w dodatku nagadała takich głupot że szkoda gadać, nigdy jej tego nie wybacze. Wychodzi że prawdziwe jest powiedzenie że z rodziną najlepiej sie wychodzi tylko na zdjęciu. Mój pracuje teraz po 12-13 godzin jest ciężko .....ech cholerne życie gdyby nie dzieciaki to bym miała załamke chyba ale dla nich to wszystko się zniesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...