Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oj obiecuję te zdjęcia ale jeszcze parę szczegółów zostało do zrobienia 🙂
Mini, masz rację, faceci zapominają o pielęgnowaniu związku i u nas przez to się czasem pieprzy bo Rafi oczekuje Bóg wie czego a sam nic z siebie nie potrafi dać... To chyba ich mentalność niestety.
Ruzia, super pasemka! A malutka do Ciebie podobna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus_D napisał(a):
Oj obiecuję te zdjęcia ale jeszcze parę szczegółów zostało do zrobienia 🙂
Mini, masz rację, faceci zapominają o pielęgnowaniu związku i u nas przez to się czasem pieprzy bo Rafi oczekuje Bóg wie czego a sam nic z siebie nie potrafi dać... To chyba ich mentalność niestety.
Ruzia, super pasemka! A malutka do Ciebie podobna 🙂
seksu marta seksu 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej piękne dzieciaki są cudna Ola w tych kitkach wygląda bosko moja to nawet opaski nie da sobie założyć. U mnie pomału zaczyna się pokazywać kuchnia już mam nawet dziurę na zlew hahaha. Słyszałyście o darmowym USG dla dzieci (szyja, brzuszek, u chłopców moszna) Ronalda McDonalda? Zapisałam swoje dzieciaki na wizytę jedziemy do Bydgoszczy, bo u nas nie było już wolnych miejsc. Przyznam szczerze, że boje się tych badań one są w kierunku nowotworów moje maluchy mają powiększone węzły chłonne prawie od urodzenia szczególnie Oli. Pytałam lekarzy czy to coś groźnego odpowiedź była zawsze taka sama, że nie…. Katarzyno, ale Ty masz piękne butki wyglądasz jak cukiereczek widziałam na facebook 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Hej piękne dzieciaki są cudna Ola w tych kitkach wygląda bosko moja to nawet opaski nie da sobie założyć. U mnie pomału zaczyna się pokazywać kuchnia już mam nawet dziurę na zlew hahaha. Słyszałyście o darmowym USG dla dzieci (szyja, brzuszek, u chłopców moszna) Ronalda McDonalda? Zapisałam swoje dzieciaki na wizytę jedziemy do Bydgoszczy, bo u nas nie było już wolnych miejsc. Przyznam szczerze, że boje się tych badań one są w kierunku nowotworów moje maluchy mają powiększone węzły chłonne prawie od urodzenia szczególnie Oli. Pytałam lekarzy czy to coś groźnego odpowiedź była zawsze taka sama, że nie…. Katarzyno, ale Ty masz piękne butki wyglądasz jak cukiereczek widziałam na facebook 🙂

aga kiedy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobly 😁
specjalnie dla Niny napisze wiecej...
więc tak mój zespól jelita wraźliwego dał o sobie znać po cięzkiej kolacji i teraz zwijam sie z bólu bo no-spa mi się skończyła 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 dzieki za mile komentarze w sprawie domku 😉 Mini my mamy napewno ze 120 m ale dokladnie nawet nie wiem, a opalamy dom ktory ma prawie 300 m bo na dole tescie i jeszcze cala piwnica jest wiec ciezko powiedziec jak to wychodzi poza tym mamy drewno (odpady) ze stolarni tescia wiec tym palimy. A jak na dole ktos zamieszka to zobaczysz u gory bedziecie miec rewelacje tak cieplutko 😉 Nina a moze to przemeczenie a do tego fakt ze piersia karmisz? Kasiu musisz przetrzymac ten trudny czas niedlugo z M wyjedziecie i nacieszycie sie soba 😁 Reszta pozniej bo Dominik mnie wzywa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
Sylwia, zapomniałam ja skomentować twój apartament 😁 macie wyczucie i gust 🙂 Bardzo oryginalna ta ściana 😁
Magda, pasemka i fryzura super 😁 bardzo mi się podoba 🙂 całkiem inna dziewczyna niż w zaczesanych do góry włosach 😁
Krowa, mnie już skręca 2 i pół dnia i nie wiem od czego 🤢 🤢 ile można na kiblu siedzieć?? 😜 😜 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
Olusia - kiteczki ma zarabiste 🤪 🤪 🤪 nie moge sie doczekac kiteczkow u Kayi, ale to jeszcze pewnie dlugo potrwa 😁
Alusia - to jak juz kazda wspomniala - tatus wypisz - wymaluj 😁
Sylwia - bardzo mi sie u was podoba, ta przestrzen i kolory..., naprawde bardzo ladnie 🙂
Gosia, masz racje, nie chodz na razie do fryzjera, albo moze potrzeba chwilo obciac wlosy, tak krocej, skoro sa az tak oslabione... 🤨
ja dopiero teraz zobaczylam Magda, ze masz czym oddychac 🤪 , nie patrzylam wcale na pasemka 😁 😁 😁
ja doskonale rozumiem, ze M musi teraz duzo pracowac i w sumie chyba nie tesknie za nim AZ TAK. zla tylko jestem, ze teraz caly czas jestem z mala sama od rana do wieczora, zla jestem, ze robi sie szybko ciemno, zla jestem, ze przed wyjazdem mamy sporo spraw jeszcze do zalatwienia i to wszystko na mojej glowie. 😠
wczoraj mnie wkurzyl, bo chcialam mu pokazac kilka fotelikow na necie, ktore wybralam, bo jeszcze nie kupilismy,a teraz w zimowym ubraniu jest tak niewygodnie jej w tym malym (niby do 13kg jest), a on stwierdzil, zebym kupila jaki chce, jemu obojetnie co kupie 😠 😠
no dzieki, to nie bylo mile 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina może faktycznie jesteś przemęczona 🤨
Łukaszek duży chłopiec to i pewnie dużo wysysa sił 😉
Kasia domyślam się jak cie wkórza radzenie sobie z wszystkim sama,zwłaszcza że tak wiadomo zawsze tata choć troche zabawi dziecko a tak dom itp na jednej głowie cały dzień,nawet ja wtedy mam dosyć ☺️
ja tez uważam że Magda ma super rozmiar piersi jak po karmieniu 😁 moje przy niej to worki na trociny ☺️ 😁

a tu daje pierwsze foto Majki w kitce 😁 ha ha na czubku udalo mi się zrobić 🙃 🙃 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/img0061di.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5793/img0061di.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krowa to uparte zwierzę, więc się uparła i z paru włosków Mai zrobiła kitkę 🤪 🤪 🙃 🙃 hahhaha.
Czita, bierz witaminy i szampon i może faktycznie obetnij włosy, za niedługo odrosną i wrócą do formy 😁
Kasiu, rozumiem Cię, bo ja tez jestem często sama, bez męża, jak jest za granicą i czuję się jak samotna matka i jeszcze się muszę stresować, że jemu tam źle, a do tego mam na miejscu swoje stresy. No i zawsze wszystko jest na głowie kobiet. A jeśli chodzi o fotelik, to często facetów nie obchodza takie sprawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie zadzwonili do mnie, ze lot z kijowa do lwowa jest odwolany 😠 😠 😠
specjalnie kupilismy bilety wczesniej i specjalnie wlasnie do lwowa (z przesiadka w kijowie). drugi raz na 12godz. podroz pociagiem sie nie dam nommowic 😠 😠 😠
wydalismy ponad 500 f na bilety i teraz takie info 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
wlasnie zadzwonili do mnie, ze lot z kijowa do lwowa jest odwolany 😠 😠 😠
specjalnie kupilismy bilety wczesniej i specjalnie wlasnie do lwowa (z przesiadka w kijowie). drugi raz na 12godz. podroz pociagiem sie nie dam nommowic 😠 😠 😠
wydalismy ponad 500 f na bilety i teraz takie info 😠 😠 😠

Kasia a czemu go odwołali kase zwrócą za bilety?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Krowa to uparte zwierzę, więc się uparła i z paru włosków Mai zrobiła kitkę 🤪 🤪 🙃 🙃 hahhaha.
Czita, bierz witaminy i szampon i może faktycznie obetnij włosy, za niedługo odrosną i wrócą do formy 😁
Kasiu, rozumiem Cię, bo ja tez jestem często sama, bez męża, jak jest za granicą i czuję się jak samotna matka i jeszcze się muszę stresować, że jemu tam źle, a do tego mam na miejscu swoje stresy. No i zawsze wszystko jest na głowie kobiet. A jeśli chodzi o fotelik, to często facetów nie obchodza takie sprawy 😉

ha ha no znalazłam kilka włosków ale zrobilam jej foto i zdjęłam gumke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie !!!
WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS I WASZYCH RODZIN RAZEM Z MALUSZKAMI Z OKAZJI MIKOŁAJEK !! 😘
Madzia jak dla mnie pasemka super !! Na prawde mi się podoasz w tej fryzurce 😘
Kasiu nie dobrze, że się tak stało z biletami bo jednak lecicie z małym dzieckiem, ale przecież nikt o tym nie mysli, że kiletn lini lotniczych nie raz nie może pozwolić sobie na takie nieudogodnienia !! 😠
Krowa żarłaś na noc jak świnia i masz kare za to 😁 😁 😜 🙃 🤪
Dziękuję za komplementy na temat moich butów haha 😉
Dzisiaj mielismy zabrać Alusie i zapewnić Jej jakiś fajny dzień i co? Leje na dworze koszmarnie !! 😠
Maja w tej gigant kitce jest olśniewająca hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
My byłyśmy na spacerze ze trzy godziny 🤪,na szczęście nie pada u mnie , ale chłodno.Objad też już zjedzony , tatuś usiłuje położyć Olę spać , ale ta za nic nie chce .A jest śpiąca , bo oczy trze i same jej się zamykają, ale nie chce 🥴
Noooo Majuchna prawdziwa kobieta , kitka dodaje jej jeszcze więcej uroku .Widać że w kitce trzy włoski sa hahahaha.
No to co teraz zrobicie Kasiu z podróżą ??????
Ja nie narzekam na Tomka bo on świetnie sie zajmuje Olą i mi pomaga. No ale on pracuje co drugi dzień, więc jest często w domu.
Idę ja pomóc w uśpieniu małej 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrabiam dalej hihi Gosiu mówisz, ze mial sterczacego ??? hehe ja tez chce foto 😜 [email protected] plisssss 😜 Wiecie, ze te nasze grudniowe dziewczynki to same modelki!!! Ola duza i sliczna a te kitki to mnie normalnie rozczulaja!!!! A Ala Kasi jaka drobniutka sie wydaje!!! I jest 🤪 Ruzia ja uwielbiam pasemka!!! Ale teraz juz ich nie robie bo strasznie mi wlosy zniszczyly 😞 ale wygladasz świetnie!!!! Kafinka a ja o tych badaniach nie slyszalam 😮 a tez bym chetnie malego zapisala musze sie zorientowac co i jak. Mini jakiego Majka ma kitka!!! Rewelacja hehe 🤪a teraz cos od siebie hihi 😁 Dominik wlasnie podsypia, u gory chyba wybila mu sie lewa dwojka ale dobrze nie da mi sprawdzic, a obok niej idzie trojeczka. Lece kawe wypiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
A ja na mikołaja kupiłam Pauli perfumy, a Oli nic ☺️ Ale ona nie rozumie jeszcze.
Dziewczyny muszę wyprać dywan. Tylko on ma gługi włos, i nie wiem jak to zrobić 🤔 A jak dam go do prania to zażyczą sobie sumkę.

uuuuuuuuu nie wiem jak taki wyprać ☺️
Maja z mikołaja tylko słodycze wcinała 😁 dla tego wolałam coś jej na dupcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...